SkyscraperCity Forum banner

Промисловість | Industry

26565 Views 135 Replies 18 Participants Last post by  КаРанДаш
Промисловість міста
  • Like
Reactions: 966999969
1 - 20 of 136 Posts
Нове виробництво.
Меньше месяца назад «Сталекс» писал об открытии производства в Одессе, а сегодня мы рады презентовать новые производственные мощности в городе Хмельницкий!
Новые линии по производству стенового профилированного листа С-20, порезки гладкого листа и элементов гибки призваны уменьшить нагрузку на основное производство по наиболее востребованным позициям и увеличить скорость выполнения заказов для наших клиентов из западного региона.
Производство открыто на базе нашего Хмельницкого представительства, в котором представлен весь ассортимент материалов для кровель и фасадов «под ключ». В планах «Сталекс» дальнейшее расширение ассортимента производимой продукции в Хмельницком.
Стратегия работы компании «Сталекс» направленна на постоянное улучшение работы в направлении обслуживания клиентов. Отличное качество продукции в сочетании с максимально быстрой и оперативной доставкой – залог успеха.
«Сталекс» становится ближе! Развивайте свой бизнес вместе с нами!





https://www.facebook.com/groups/1620184324941939/
  • Like
Reactions: trzz
Завод "ЄЗБ". Перша черга








...
Прибузька.














Завод паперових виробів. Прибузька.




Можливість створення у Хмельницькому нового промислового підприємства обговорили з європейськими інвесторами

Міська влада вже вдруге зустрілася з представниками міжнародної корпорації SUMITOMO ELEKTRIK. Цього разу до Хмельницького завітав генеральний менеджер в Україні компанії SUMITOMO ELEKTRIK WIRING SYSTEMS (ROMANIA) SPL Лусиан Ангелески, аби детальніше обговорити можливості Хмельницького щодо впровадження інвестиційного проекту зі створення підприємства з виробництва автомобільної кабельної продукції.

У ході зустрічі сторони обговорили деталі щодо площ для можливого розміщення майбутнього підприємства, умов їх придбання та оренди. Зі свого боку представники міської влади наголосили, що зацікавлені у залученні інвестицій та створенні у Хмельницькому нових підприємств і робочих місць, а також пообіцяли всебічне сприяння та допомогу.

«Спільно з працівниками новоствореної Агенції розвитку міста ми допоможемо вам пройти усі погодження і розібратися в усіх нюансах, необхідних для запуску цього виробництва, - зазначив заступник міського голови Володимир Гончарук. – Наразі в Україні триває процес реформування професійно-технічної освіти, передача з державної власності у комунальну. Якщо буде необхідність створити навчальні центри на якомусь із закладів профтехосвіти, то ми так само будемо цьому сприяти».

Зокрема закордонних гостей цікавили уже існуючі, готові до виробництва приміщення площею від 5 тисяч квадратних метрів, які планують орендувати впродовж трьох років. Міська влада підготувала представникам компанії кілька вільних приміщень, які відповідають потребам виробництва, а саме: ТЦ «Європа», ПАТ «Укрелектроапарат» та ТДВ «Завод АДВІС». Представники компанії уже оглянули ці виробничі приміщення.

Компанія планує розвивати свій бізнес у різних регіонах України. Представники компанії також відвідали запропоновані їм приміщення у містах Шепетівка та Старокостянтинів. Завтра планують побувати у Вінниці, Кропивницькому і Черкасах.

Лусиан Ангелески зазначив, що компанія має намір запустити виробництво у Хмельницькому до 1 травня 2018 року. За його словами, на початку на підприємстві працюватимуть 500 операторів. Надалі планують кількість працюючих збільшити до 2 тисяч осіб.
http://khm.gov.ua/uk/content/mozhly...ovogo-promyslovogo-pidpryyemstva-obgovoryly-z
  • Like
Reactions: negve
Один із заводів Хмельницького планують викупити цілісним комплексом



Про це повідомили на засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.
Територія цілісного майнового комплексу ПАТ «Катіон» становить майже 20 гектарів. Хоча ще кілька років тому була понад 22 гектари. За словами директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олександра Чорнієвича, площа зменшилася «після усіх відчужень землі».
Зараз представники «Катіону» впорядковують документи для того, щоб продати завод цілісним майновим комплексом, повідомив міський голова Олександр Симчишин.
«Вже відбулася домовленість купівлі-продажу», але треба владнати справи. Є бажаючі, які погасили усі його борги і хочуть викупити цілісним майновим комплексом. Інвестор, за словами мера, «втому числі і під виробництво», вони клянуться, що будівництва там не буде, адже інвестор – виробничник», – зауважив Олександр Симчишин під час засідання міськвиконкому.
За словами міського голови інвестор – досить відомий, працює на території області у сфері сільського господарства, але хто конкретно – не говорить. Зате сказав, що загальна сума боргу, яку майбутній інвестор вже погасив перед бюджетом – 2,5 мільйона гривень.

https://ye.ua/economica/32552_Odin_iz_zavodiv_Hmelnickogo_planuyit_vikupiti_cilisnim_kompleksom.html
Лабазюк?
Варіантів багато: Дювельсдорф, Мрія, Сварог..
Біля Щасливого


Завод паперових виробів.
На Хмельниччинні з робочим візитом перебували представники Комітету Верховної Ради України з питань бюджету та заступник Віце-прем'єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В'ячеслав Негода.
Перед початком виїзного засідання Комітету, делегація побувала на двох потужних підприємствах області, які не лише успішно працюють на українському ринку, а й експортують свою продукцію до багатьох країн світу: ПАТ "Укрелектроапарат" та ТОВ "Карат".
Спочатку столичні гості оглянули виробничі цехи ПАТ "Укрелектроапарат", ознайомилися з основними дільницями виробничого комплексу, асортиментом продукції, поспілкувалися з керівництвом та працівниками заводу.
Підприємство спеціалізується на виробництві трансформаторів і комплектних трансформаторних підстанцій потужністю від 10 до 4000 кВА, трансформаторів сухих з ізоляцією «Номекс»та модифікації «Геофоль» потужністю від 25 до 2500 кВА на клас напруги до 20 кВ з низьким рівнем шуму.
Налагоджено виробництво комплектних трансформаторних підстанцій в бетонній оболонці потужністю від 100 до 1250 кВА, комплектних трансформаторних підстанцій в блочно-модульній будівлі потужністю від 630 до 2500 кВА, реакторів для електровозів і електропоїздів, спеціальних трансформаторів малої потужності, камер збірних і щитів одностороннього обслуговування, газорегуляторних пунктів блочної та шафової конструкції. ПАТ "Укрелектроапарат" вже більше 60 років є одним з провідних підприємств трансформаторобудування України і експортувало свою продукцію більш, ніж до 30 країн світу.
Також столична делегація оглянула виробничі цехи ТОВ "Карат". Компанія "Карат" була заснована у 1996 році і розпочинала свою діяльність у сфері оптової та роздрібної торгівлі килимами та килимовими виробами на території України.
У 2002 році розпочалося будівництво заводу з виробництва килимів безпосередньо у Хмельницькому. На разі підприємство за більш, ніж 10 років роботи не лише перетворилося на одного з найуспішніших виробників у галузі килимових виробів в державі, а й достойно представляє легку промисловість України на міжнародному рівні.
Близько 50% продукції компанії "Карат" експортується до 25 країн світу, серед яких США, Японія, Канада, Німеччина, Китай, Бразилія. Представники Комітету Верховної Ради ознайомилися з різними етапами виробництва килимового покриття, цехами допоміжних виробництв, зокрема виробництва поліпропіленової нитки, гранульованих барвників для поліетилену, поліпропілену, поліетилентерефталату та поліаміду, а також картонної гільзи для пряжі, виробництво якої було налагоджено зовсім нещодавно. Також гості мали можливість побувати у фірмовому магазині ТОВ "Карат", де ознайомилися із асортиментом продукції компанії.















https://www.facebook.com/admkm.gov....ijIv4qyRjSfvT94mw18&fref=gs&hc_location=group
Скільки знайомих облич на фото
Стаття про розвиток місцевого виробника Bembi:
Компанія Bembi – провідний український виробник дитячого одягу із майже 20-тирічною історією розвитку. Це єдиний український виробник дитячого одягу, який має власну монобрендову мережу фірмових магазинів, а також представництва за кордоном. Директор з розвитку Bembi Валентин Рубаха розповів rau.ua про перші кроки компанії за кордоном, проблеми з якісними торговими площами в Україні та роботу на ринку, коли ти одночасно виробник, роздрібний і оптовий продавець.


https://rau.ua/uk/madeinukraineuk/valentin-rubaha-bembi/
DUDKA на днях відкрила магазин в Києві. Взагалі Хмельницький по швейній(легкій) промисловості завжди серед лідерів в Україні.











У Хмельницькому визначилися з технологією сміттєпереробного заводу

Зараз розглядають три варіанти ділянок навколо міста, де він може бути розташований.

Протягом року хмельничани викидають 95-97 тисяч тонн сміття. Як повідомив міський голова Хмельницького Олександр Симчишин, концепція сміттєперебного заводу фактично вже сформована. Його вартість приблизно складає 15-20 мільйонів євро. Раніше мер називав значно більшу суму – 35 мільйонів євро, але тепер технологію спростили.
«Технологію, яку ми зробили – це суміш основних польських технологій і частини заводів, які працюють в Австрії і Нідерландах, - розповів Олександр Симчишин під час ефіру на «33 каналі». – Суть полягає у тому, що спочатку буде відсортовуватися корисне сміття, а це 10-12%. Пляшка, папір, скло, метал – можуть продаватися, як вторинна сировина. Інша частина сміття буде перероблятися, внаслідок чого вироблятиметься енергія – теплова або електрична. Після цих процесів буде залишатися приблизно 12 % сміття, яке не переробляється. Це сміття далі складується через рекультивацію».

На сміттєзвалищі завод не побудуєш, а прилеглі території у приватній власності. За словами мера, з існуючого полігону реально тільки добути газ, опустити сміттєзвалище на півтора метри вниз, забрати фільтри, мінімізувати пожежі і робити далі рекультивацію.

Олександр Симчишин: "Ми плануємо будувати завод за кредитні гроші"

«Завод треба будувати в іншому місці. Під завод за тією технологією, яку ми зараз розглядаємо, потрібно 4-5 гектарів землі. В нас зараз є три варіанти навколо міста в різних зонах, де його можна збудувати, - зазначив чиновник. - Два варіанти – поблизу діючого сміттєзвалища. І ще один варіант в сторону об’їзної. Зараз ми ці ділянки розглядаємо, вивчаємо оцінку впливу на навколишнє середовище, чи можливі санітарні зони».

Ще одна проблема – кошти. Інвестор не прийде просто, щоб будувати сміттєпереробний завод. Він одразу пропонує взяти на себе всю систему вивозу сміття і впливати відповідно на його тариф. «Ми хочемо будувати завод за кредитні кошти. У лютому буде зустріч з кредиторами щодо визначення суми, яку нам можуть дати», - додав Олександр Симчишин.
https://www.facebook.com/groups/1620184324941939/
  • Like
Reactions: negve
1 - 20 of 136 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top