SkyscraperCity banner

61 - 80 of 5138 Posts

·
M A N I A C
3,025 Posts
The Kyiv subforum is only for construction updates and projects, not just any thread about Kyiv. General threads go in the main part of our forum or the Skybar. BTW, we need to find a name for our Skybar! Suggestions?
тоді треба створювати новий субфорум з фотами=)

і тоді в "Київ" пересунути мона теми:
- Не реалізовані проекти
- На цьому тижні у Києві відкриється нова сm
- Киев: высотка, которой не было

і щодо скайбару)) то треба зробити окремий тред щодо цього питання і голосування коли будуть оголошені варіанти=) це важливий крок.

АЛЕ всеж якщо взятися за таке то вже треба змінити структуру усього Урбан Юкрейн. І щодо цього теж відкрити тему...:) Думаю це збільшить активність, буде більше фоток та більше всього. Головне все робити продумавши всі кроки і варіанти=) наче це проектування будинка. Розрахувати так щоби не завалився=)

·
Zurück in die Zukunft
19,566 Posts
Я не погоджуюсь.

1.) Не реалізовані проекти може стосуватись будь якого міста України. Навіщо обмежуватись Києвом :)

2.) Метрополітен не стосується будівництва будинків, це просто розвиток. Загальна сторінка фоурма це: фотки, розвиток ( метрополітен, наприклад ) або загальні українські питання як наприклад 10 найвищих хмарочосів.

Звичайно що "Небольшой вопросик к жителям Киева... " повинен був бути стовреним у скайбарі.

3.) Теж саме що №1.

Ну і останнє, не розумію навіщо чепати структуру усього форуму. Навпаки дуже зручно вийшло, навіть деякі інші форуми нашу структуру для себе на використування взяли. Якщо створити ще сецію "фотки", це добра ідея, але на загальной сторінці майже нічого не залишиться, бо зараз це і є для фоток розділ.

Тобто єдине питання це назва скайбару. Я підтримую варіант "Кав'ярня"

·
Zurück in die Zukunft
19,566 Posts
:)

Треба почути пропозиції від кожного користувача, а потім провести голосування.

·
Zurück in die Zukunft
19,566 Posts
Пропонує до першого грудня, 2006, 00:00 за київським часом :cheers:

·
iMod
4,436 Posts
Discussion Starter #67
Well, you do know that threads with self-made photos should all go into Phototeka in the main Euro forum. So that leaves even less threads to put in this new forum. Honestly, I don't think we need it ... yet.

·
Zurück in die Zukunft
19,566 Posts
Пропоную ще таку назву: Козацька Рада

:)

·
M A N I A C
3,025 Posts
гигигигигигигигигигигигигигигигигигиги:lol:

а я пропоную таки придумувати щось нове сучасне креатиффне=)...
...все, починаю думати...=))))))))

·
Zurück in die Zukunft
19,566 Posts
Опитування обов"язково буде, зараз збираємо пропозиції, але давай-те не занадто багато :)

·
Banned
2,915 Posts
Опитування обов"язково буде, зараз збираємо пропозиції, але давай-те не занадто багато :)
головне, щоб кількість пропозицій не була більшою за кількість учасників форуму:lol:

ну, я ще останню від себе закину: Майдан:cheers:

61 - 80 of 5138 Posts