Skyscraper City Forum banner
1 - 17 of 17 Posts

·
Registered
4,320 Posts
Discussion Starter · #1 ·

Підволочи́ськселище міського типу в Тернопільській області. Адміністративний центр Підволочиського району. Розташоване на правому березі ріки Збруч, навпроти міста Волочиська Хмельницької області.

Населення — 8017 осіб.

Поблизу містечка є пам'ятка природи — Підволочиське джерело, а також Підволочиський заказник.

·
Registered
4,320 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Нормальне містечко. А що за елеватори, Мрія чи щось інше?
ТОВ «Україна» здається.. Будують за італійською технологією. Буде найбільший комплекс на ЗУ.

·
Registered
4,320 Posts
Discussion Starter · #8 ·

·
Registered
4,320 Posts
Discussion Starter · #12 ·
Церква на першому фото це 100% новобудова?
Так, Дуже довго мучили її почали одразу після здобуття Незалежності а закінчили лише декілька років тому..

А так собор вийшов, як для такого селища більш ніж монументальний, думаю багато обл центрів позаздрять.. Лише золото все поганить :)

·
Registered
259 Posts
Я не знайшов окремої теми, що присвячена Скалату, тому оскільки він відноситься до Підволочиського району, розміщу свої фото у цій темі.

Ска́лат (польськ. Skałat) — місто районного значення у Тернопільській області, другий за величиною населений пункт у Підволочиському районі. В підпорядкування Скалатської міської ради входять м. Скалат і село Поплави. Місто розташоване в 30 км від обласного центру. Назва міста походить від слова «скеля».

·
Registered
259 Posts
Моя дорога до Скалату пролягала через село Полупанівка Підволочиського району.
Село Полупанівка відоме з 16 століття, жили тут здебільшого поляки. У північній частині селища знаходиться Свята гора. Відома вона з давніх-давен. І хоч зараз гора вважається християнською святинею, тут знайшли залишки давнього святилища. Із гори витікають декілька джерел, вода яких славиться своїми цілющими властивостями. Одне джерело витікає з відбитку стопи Божої Матері. З 1994 року Свята гора є ландшафтним заказником місцевого значення. У 2010 році на Святій горі відкрили Хресну дорогу. Тут ви зможете побачити 14 образів Ісуса Христа перед сходженням на Голгофу.

Джерело - http://ua.igotoworld.com/ua/poi_object/68648_svyataya-gora-polupanovka.htm

(хоча я побачив лише 12)

Біля джерел Святої гори є декілька храмів: костел Святого Йосифа та церква Святого Духа

1 - 17 of 17 Posts