SkyscraperCity banner

801 - 820 of 888 Posts

·
Registered
38 Posts
Ну, судячи зі знаків, там
  • транзитний проїзд заборонено
  • зупинка заборонена
  • пішохідна зона
тобто, у дворах, як маєш місце, або під землею - заїзжай, паркуйся

423062

·
Registered
414 Posts
Ну, судячи зі знаків, там
  • транзитний проїзд заборонено
  • зупинка заборонена
  • пішохідна зона
тобто, у дворах, як маєш місце, або під землею - заїзжай, паркуйся
и еще можно парковаться с противоположной стороны (возле абсолютно святого новостроя))

·
Registered
173 Posts
452664

452666

Біля заїзду на шляхопровід над Бандери доклали доробку. Бокові з'їзди не на одному рівні з основною доріжкою.
Будьте обережні з самокатами та іншим інакше буде аварія.

·
City Traveler
5,460 Posts
В парке "Муромец" проложили 600-метровую дорожку для велосипедистов.
Здесь проводятся последние работы над локацией для велосипедистов, скейтеров и роллеров. Об этом сообщает директор "Киевзеленбуда" Алексей Король.
На заезде в парк поставили дорожные блокаторы, они не позволят заезжать туда на машинах.

·
Registered
446 Posts
так еще в начале или середине лета проложили. Вот бы ее до Десны проложить, там, где дамба, и оттуда на Троещину.

·
Registered
62 Posts
Навіщо? Там цілком пристойні і цікаві грунтовки. Асфальт, як на мене, тільки зіпсує відчуття відносно дикої природи. Максимум, в місцях переїзду через канави зробити простенькі містки.

·
Registered
446 Posts
Навіщо? Там цілком пристойні і цікаві грунтовки. Асфальт, як на мене, тільки зіпсує відчуття відносно дикої природи. Максимум, в місцях переїзду через канави зробити простенькі містки.
я ж не кажу кожну стежинку заасфальтувати, просто зробити хоча б одну асфальтовану велодоріжку до Десни і звідти до Троєщини аби можна було навалити на шосері від Десни аж до Європейської площі. А грунтовок там багато і вони залишаться.

Після дощу там часто дуже великі калюжі.

·
Registered
62 Posts
За відсутності поруч автодороги таку велодоріжку облюбують машини, заїзд то з боку дамби є, і швидко її угроблять. Треба буде вигадувати якийсь захист від заїзду авто, і не тільки на в'їзді на острів, або забороняти заїзд авто з боку дамби теж (що теж варіант).

·
Registered
5,198 Posts
Как сфотать покосившийся бордюр проспекта Бандеры, так сразу десятки фоток про зраду, как снять на фото реконструкцию у метро Ооболонь так никого))
Да оболонцы?

·
Registered
36 Posts
Там если три метра пройти от этого фонтана к метро - Вы попадете на такой шанхай, что Позняки отдыхают. Свалка, уличная торговля, шаурма, мафы, бомжи... Жаль, что Виталик не прогулялся 10 минут по окрестностям.

·
UA
8,097 Posts
кстати местный уепан решил для своего корыта сделать выезд из двора так как он хочет:D и плевать на все

·
Registered
5,198 Posts
Там если три метра пройти от этого фонтана к метро - Вы попадете на такой шанхай, что Позняки отдыхают. Свалка, уличная торговля, шаурма, мафы, бомжи... Жаль, что Виталик не прогулялся 10 минут по окрестностям.
Та я ж говорю, все фигово и ничего не делается...

801 - 820 of 888 Posts