SkyscraperCity banner

2381 - 2387 of 2387 Posts

·
Registered
1,770 Posts
Пішохідний простір між Наукова 2Б і Наукова 3 (біля АТБ і IT компанії Symfony Solutions)

Поряд велике парковище (на фото навіть видно що є мінімум 3 вільних місця), але машини їздять скрізь (на 2 фото он щойно припаркувався.. ну розмітка є.. і нічого йому не скажеш.. в кінці якась вантажівка розгружається, ледве втиснувся між стовпчиком і нею з коляскою) і це дуже навіть заважає, бо рух достатньо частий а пішоходів тоже немало. В чому сенс тих кількох паркомісць під самою стіною, щоб заради цього там дозволяти рух автомобілям по цій вело-пішохідній доріжці (чуть далі біля ресторану Гопак вже все ОК)

Гаряча лінія пост не пропустила.

·
Мудило С
532 Posts
Поряд велике парковище (на фото навіть видно що є мінімум 3 вільних місця), але машини їздять скрізь (на 2 фото он щойно припаркувався.. ну розмітка є.. і нічого йому не скажеш.. в кінці якась вантажівка розгружається, ледве втиснувся між стовпчиком і нею з коляскою) і це дуже навіть заважає, бо рух достатньо частий а пішоходів тоже немало. В чому сенс тих кількох паркомісць під самою стіною, щоб заради цього там дозволяти рух автомобілям по цій вело-пішохідній доріжці (чуть далі біля ресторану Гопак вже все ОК)
Наскільки я знаю, був срач між Симфоні і Гопаком, в результаті якого від Гопака поставили шлагбаум, шоб там сироїди не паркувалися.

·
Registered
1,770 Posts

Була нормальної ширини пішохідна доріжка хоч і з поганим станом покриття.

А зараз я так розумію на В. Великого між ЖК Америкою і церквою заплановано ліквідувати широкий тротуар. Судячи зі свіжозробленого "тротуару" шириною в 1 метр (на велодоріжку щось не схоже).. Решта місця відать під паркінг хочуть заграбастати, як це вже зробили чуть далі зі шлагбаумами..

Хтось має інформацію ?

2381 - 2387 of 2387 Posts