SkyscraperCity banner

281 - 300 of 2389 Posts

·
Registered
2,355 Posts
Discussion Starter #281 (Edited)
Зрозуміло. А чому вирішили ставити їх саме тут, а не ближче до проспекту?
Три причини:

1. У цьому місці, є легенький поворот рейок, і там встановлено вужчі плити під колією -- 75 см, 1,5 м і 3 м. У цих плитах арматура зроблена не під напруженням. Тобто, механічне втручання в конструкцію плити є некритичним. На рівних ділянках стоять 6-метрові плити, які армовані під напруженням. Механічне втручання в структуру цих плит призведе до втрати ними своїх властивостей. На початку Беринди стоять саме 6-метрові плити.

2. Якщо боллард буде на початку Беринди, то проспект Свободи перекриють машини, яким "нада" в Старе місто. Їх водії будуть довго з'ясовувати стосунки з переговорним пристроєм, і на проспекті Свободи почнеться Армаґедон.

3. З тих ж причин доцільно було б дати трамваєві такий простір, щоб він заховався у вуличці. Раптом, вирубиться світло і боллард треба буде опускати механічним ключем.?

P.S. Немає ніякого сенсу ставити боллард на початку вулиці, оскільки все одно, коли по Беринди буде ходити трамвай, там не буде місця для паркування. Хіба що на тротуарі, зайнявши весь його простір. Але це вже треба бути супернаглим. Історично там на тротуарах не паркувалися. Якщо це станеться, треба буде ставити стовпчики.

·
Banned
6,979 Posts
Шмід, а де саме боларди будуть встановлені на Руській?
тикніть в карту.

·
Registered
353 Posts
Шмід, я ж казав що напишу на вихідних, в мене просто вихідні - це неділя і понеділок
в понеділок ввечері - надіюсь показати більш-менш робочий варіант(крайній строк - вівторок вечір)
в мене є запитання і по ходу роботи будуть ще з`являтись, тому могли б ви надати мені якісь ваші контактні данні(скайп чи як ви записані в контакті) для зв`язку?

·
Registered Man
251 Posts
Шмід;109496076 said:
Ого, які хвилі піднялися! Яка розробка програмного продукту? Яке технічне завдання? Це все розроблено виробником, а технічне завдання було в умовах тендеру. Болларди, мають свою програму управління і постачальник робить все це під ключ.

Я попросив скласти програмку, яка полегшила б операторові пошук номерів машин у базі. Це її треба тестувати два місяці? Якщо це треба тестувати два місяці, то хай вже краще дядько по журналу номери машин знаходить. Ми йому складемо список по порядкових номерах, щоб легше було.

Я так бачу, що мені, ніж провокувати срач на форумі, легше звернутися до якогось другокурсника, і він її напише програмку за півгодини. Коли я на форумі півроку тому запропонував розробити правила регламентованого заїзду в пішохідну зону -- одна (!) тільки людина написала щось гідне для використання (дивіться початок цієї теми). А так, я бачу, тут багато хто для того, щоб клаву помучити і почуття власної важливості подрочити.

Алгоритм роботи боллардів я разів з десять викладав на форумі. Усе це закладено в програмі управління боллардами. Постачальник виграв на тендері з цією пропозицією, яку він зараз, власне й реалізовує. Тестовий період буде до Нового року.

То зробить хтось програмку для полегшення знаходження номерів автівок у базі? Чи я звернуся до другокурсника?

Якщо все справді так як Ви описали вище, то хвала Вашій роботі. І якщо справді боларди мають свою програму управління, то у ній за логікою мало б бути передбачене введення номерів для тимчасового автоматичного(!) пропуску автомобілів. І в такому випадку жодних журналів / екселів / додаткових програмок немає потреби програмувати.

ОДНАК, якщо все не так, значить програма недосконала, пропущений дуже важливий момент. Вам вказали на це, тому нема чого виливати свої емоції, вони зайві. Як радник міського голови, а підписуючись своїм прізвищем Ви чітко даєте зрозуміти хто Ви є, Ви як мінімум не маєте права по хамськи відноситись до інших користувачів на цьому форумі. Ми разом з Вами вболіваємо за розвиток міста, в якому живемо. З повагою.

·
Registered
2,355 Posts
Discussion Starter #286
Шмід, я ж казав що напишу на вихідних, в мене просто вихідні - це неділя і понеділок
в понеділок ввечері - надіюсь показати більш-менш робочий варіант(крайній строк - вівторок вечір)
в мене є запитання і по ходу роботи будуть ще з`являтись, тому могли б ви надати мені якісь ваші контактні данні(скайп чи як ви записані в контакті) для зв`язку?
Дякую за розуміння. Я написав Вам контакт у приватну скриньку.

·
Registered
2,355 Posts
Discussion Starter #287
Як радник міського голови, а підписуючись своїм прізвищем Ви чітко даєте зрозуміти хто Ви є, Ви як мінімум не маєте права по хамськи відноситись до інших користувачів на цьому форумі. Ми разом з Вами вболіваємо за розвиток міста, в якому живемо. З повагою.
Вибачте, якщо образив. Звертався не до Вас особисто, а до всіх, для кого форум -- це місце для неадекватного тролю. Звертаю увагу ще й на те, що я не виборна особа і не державний чиновник і не збираюся ними ставати. Якщо я підписуюся своїм іменем, це не забирає у мене право відповідати гостро на неадекватні випади ніків.

Якщо ми разом, як Ви пишете, вболіваємо за розвиток міста, то я розраховую на підтримку, а не на тролінг. Якщо є речі, які хтось не знає чи не розуміє, я готовий пояснити і розповісти, як я завжди роблю у відповідь адекватним учасникам форуму.

Нагадую, що я займаюся велоінфраструктурою і пішохідними зонами, а також концепцією паркування (концепцією, а не реальним функціонуцванням паркувальних зон). Я не є радником з питань смороду, з питань прибирання, з питань відкривання вулиць і питань паркування автомобілів певних приватних осіб.

·
Registered
17,563 Posts
Провів невеличкі підрахунки по пішохідній зоні.

На ніч там залишається від 50 до 70 автомобілів.
Приблизно 60% від цієї кількості це мешканці.

Загалом максимум нарахував 155 авто вдень - це не враховуючи всіляких вантажних, запорожців і машин доставки.

Найбільший приплив авто починається приблизно з 8 до 11 ранку.

Наприклад працівник(років 25) Альфа-банку на площі Ринок ставить машину на Катедральній на цілісінький день.
Круто правда ж? :) Ще й безкоштовно.

Власники(МВФ, Амадеус, Час поїсти, ВінтажБутік) і власниці закладів довколишніх.
Їхні друзья і клієнти. Особливо ввечері.

Працівники міськради :)
До речі, машини мера стоїть доволі рідко і переважно звідкись приїжджає чекаючи його.

А от деякі начальники.... ставлять тачілу на цілий день ;)

Впродовж дня, звісно під'їжджають машини, і ще ввечері всіляка рать на ужин прієжжаєт.

Вважаю найголовніше це не напустити машин з 8 до 10 ранку, бо саме в цей час планується, що болларди будуть опущені і як я вже написав це години найбільшого припливу машин.

Сподіваюся болларди будуть дуже швидко підійматися після проїзду трамваю ;)

І ще дуже вагоме запитання, а що буде із шлагбаумами ФЕШН'а ?
Нехай через болларди і в інших місцях ніхто не проїде, але проїдуть там.
Що з цим робити?

Також хотів би наголосити, що треба все максимально публічно робити.
Ще раз всім в мільйонний раз нагадати про пішохідну зону, правила заїзду в неї.
Чітко сформувати список тих, хто має право туди заїжджати щоб унеможливити будь які махінації.

Ще раз зібрати підприємців піш.зони і повідомити їх ще раз(!) коли може приїжджати доставка.
Якщо будуть обурюватися показати відео про піш.зону в Копенгагені.

Розклеїти інформативні оголошення в під'їздах всіх будинків!!!
Це я маю на увазі нормальні оголошення, а не многатєкста який ніхто не прочитає.

Тобто зробити максимум для того щоб зменшити градус незадоволеності людей.

Звісно навіть після всіх цих процедур будуть ті, хто казатиме нас не повідомили і все таке, але зробити це треба обов'язково!

Інсайдерська інфа:

Готель Леополіс хоче відгородити собі шмат вулиці під свою стоянку.
Якої вулиці ще точно невідомо, можливо Вірменської... але швидше за все Театральної.
Як мені відповіли на мою цікавість, щодня там не більше 5-10 авто клієнтів і 4 авто готелю.
Хоча вулиця щодня заповнена машинами повністю. А тепер ще й на Шевській кидають 5-6 тачіл.
Решта авто - це всі кого пропустять ті парковщики біля Кінопалацу, а пропускають вони майже всіх.
І я не розумію на яких вони підставах там стоять?? Щодня. Цілий рік.

Тому сподіваюся питання з готелями теж буде врегульоване.
Приклади вже наводилися на цьому форумі багаторазово.
Наприклад клієнти готелю можуть залишити авто поруч з готелем(як це є в Кракові, Вроцлаві),
але не відвідувачі ресторану готелю номери яких починаються на ВС :)

Якщо буде продовжуватися те, що є зараз, то дістанеться як Шміду так і меру.

·
Registered
5,587 Posts
Ми ж наче із Сварко співпрацюємо? Подивіться які зачотні пішохідні переходи вони вміють робити

Напрямлене діодне світло наскільки я розумію. Ще й налаштовується всіляко. Тобто можна освітити чітко ту ділянку, що треба.

Це ж прекрасно! Мені здається, що треба добиватись внесення у бюджет облаштування принаймні одного такого переходу в наступному році, звісно ж у Рясне. В якості експерименту. Ну і надалі внести це як стандарт при ремонті чи реконструкції вулиць.

Технічні характеристики.

·
Registered
5,587 Posts
Пригадуєте я штормив міськраду аби острівці безпеки робили? Програма облаштування острівців безпеки (це аби шукалось гарно з гугла). Міськрада відповідь прислала.

Отож - все згідно ДБН. Навіть дали список вулиць, де вони зробили острівці. Так ось у Рясне вони їх НЕ зробили: 1, 2, 3, 4. Ймовірно тоді цього не вимагалось у ДБН. На щастя тепер вимагається:

(більше у свіжих змінах в ДБН)

Тож можемо перетворити майбутній ремонт вул.Винниця у шось пристойне. Де би то взяти плани ремонту, якщо такі є...

·
Registered
17,563 Posts
Стоп-стоп-стоп!

Де це на:

Кн. Ольги, Стрийській, Науковій, БХ(особливо цікавить!) - було влаштовано острівці безпеки? :sly:

Щось я такого не бачив там!

Чи вони мають на увазі, що відремонтували/створили де-не-де пішохідний перехід через колію/траву ? :D

Не знав, що це називається острівець безпеки :)

·
Registered Man
251 Posts
Пригадуєте я штормив міськраду аби острівці безпеки робили? Програма облаштування острівців безпеки (це аби шукалось гарно з гугла). Міськрада відповідь прислала. Отож - все згідно ДБН. Навіть дали список вулиць, де вони зробили острівці. Так ось у Рясне вони їх НЕ зробили: 1, 2, 3, 4. Ймовірно тоді цього не вимагалось у ДБН. На щастя тепер вимагається: (більше у свіжих змінах в ДБН)
Вони так багато вулиць написали. А де це на Чорновола є острівці нові? Знаю лише один на початку вулиці, який в ході реконструкції навпаки прибрали.. Та і на Липинського лише один є біля Замарстинівської. До речі, недавно помітив, на відрізку між Замарстинівською і Чорновола жодного переходу посередині нема. Колись був один, але і його прибрали.

• Like
Reactions: vbhjckfd

·
Registered
1,056 Posts
ще одне озерце в центрі.)

в період дощів розростається аж до каналізаційного люку, пора думати над зарибненням, а то даремно пропадає водойма))
вул.Дорошенка

·
IgorGumeniuk
403 Posts
ще одне озерце в центрі.)

в період дощів розростається аж до каналізаційного люку, пора думати над зарибненням, а то даремно пропадає водойма))
вул.Дорошенка

Тут, доречі, можна звернутися і до Гранд-готелю, можливо докладеться до заміни тротуарної плитки.

·
Registered
434 Posts
Як ви веж чули світлофор біля боллардів на вул. П. Беринди зламали. Це сталося 14 грудня, субота(сьогодні) о 7:42.
Камери спостереження, на жаль, ще не встигли встановити на цей стовп, а інші камери стоять трохи задалеко.
Наразі відомо, що це було BMW сірого/сріблястого кольору.
Якщо хтось бачив номери просять зголоситися.

Судячи з пошкоджень швидкість була чимала.
п.с.: пропоную обговорювати це в темі Пішохідний простір
якби я був міліцією, то шукав би BMW з характерними пошкодженнями на автосервісах )

·
Registered
775 Posts
якби я був міліцією, то шукав би BMW з характерними пошкодженнями на автосервісах )
закансервував в гаражі десь на довгий час,і потім візьме поставить деталі,і відвезе на сервіс до друга.через місяць другий.і мені здаеться що він малоймовірно повернув на право раз в ньогь була така швидкість,поііхав далі по дорошенка,і треба шукачи відеозаписи з вухо кома,інтертопа,секунди,і т.д.в них 100% е камери.і ще я би радив іім зайнятись тим чим скоріше,бо по статистиці,харди пишуть мах.три дні,а потім то все автоматично стирають.і ще маю чуйку що то був напідпитку мудило з фешин клубу.

·
Registered
775 Posts
а на рахунок BMW,це на 80 % E46 кузов,на 20%- Е39.сьогодні в друга запитаюсь,він 10 років одними бімерами займаеться,а там вже до даі,і на перегляд бази сірих бех,46 у львові сірого кольору може всього три шт.так що якщо захочуть найдуть дуже легко.

·
Registered
434 Posts
закансервував в гаражі десь на довгий час,і потім візьме поставить деталі,і відвезе на сервіс до друга.через місяць другий.і мені здаеться що він малоймовірно повернув на право раз в ньогь була така швидкість,поііхав далі по дорошенка,і треба шукачи відеозаписи з вухо кома,інтертопа,секунди,і т.д.в них 100% е камери.і ще я би радив іім зайнятись тим чим скоріше,бо по статистиці,харди пишуть мах.три дні,а потім то все автоматично стирають.і ще маю чуйку що то був напідпитку мудило з фешин клубу.
я собі уявляю, що він би зупинився, оглянув машину, а не просто гнав би далі. хоча, то від ступеня адекватності залежить)
але навіть якби він по пр. Свободи поїхав, то там теж мусять бути якісь камери, і принаймі десь його мало зафіксувати. та й 7:42 це не такий час, коли нема свідків, тому щось має знайтись. але що тут розписувати, все одно нічого не зміниться :lol:. міліція краще знає, як працювати.

281 - 300 of 2389 Posts