SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 602 Posts

·
pharmapr0
Joined
·
618 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Відразу розпочну з наймасштабнішої реконструкці на даний момент. Як відомо, цього року в Тернополі відбудеться чампіонат світу з водно-моторного спорту. Для такої події влада міста вирішила зробити невеличкий "апгрейд" набережної ставу. Тому же більше як місяць (можливо й два) ділянка протяжністю приблизно в 200 метрів перекрита, також немає проходу і до зовнішнього острівця.

17.07.2012Також за кілька останніх днів було знижено рівень води у ставку. Краєм вуха чув, що це планова чистка берегів. Чи правда, чи ні, незнаю. Ось фото, зроблені в той самий день. 

·
Banned
Joined
·
1,497 Posts
Ігор;93397441 said:
Також за кілька останніх днів було знижено рівень води у ставку. Краєм вуха чув, що це планова чистка берегів. Чи правда, чи ні, незнаю. Ось фото, зроблені в той самий день.
Для чищення берегів воду спускати не потрібно!!!
 

·
Banned
Joined
·
1,497 Posts
Якщо можеш скинь сюди фото реконструйованого майдану, перед театром. Звичайно реконструкція закінчилась давно, та мало хто з форуму зможе приїхати подивитись на нього.
 

·
Registered
Joined
·
142 Posts
Благоустрій бульвару Шевченка
І пам’ятник, і фонтани завершать вчасно
Граніт для тернопільського пам’ятника Незалежності везуть із Китаю. А фонтани будуть із підсвіткою та музичним супроводом.

Жителям міста обіцяють, що до кінця серпня пам’ятник Незалежності України буде зроблено.
- Першу частину п’єдесталу уже виконано, - говорить виконроб ПП “Креатур-буд Іван Забарило. - Наприкінці місяця розпочнемо монтаж встановлення колони. Робота йде згідно з графіком. Монумент мають привезти найближчим часом.

Для пам’ятника обрали колони із індійського граніту, які везуть із Китаю. Оскільки там їх обробляють. Скульптуру також вже виготовили.
- Пам’ятник буде у вигляді символу жінки, яка тримає у руках журавля, - говорить начальник управління містобудування, архітектури Василь Бесага. – Ідея авторів проекту полягає у польоті – як руху України до незалежності. Прапор залишиться на тому ж місці.
Загальна вартість пам’ятника складає 630 тис грн. За словами міського голови Сергія Надала наразі зібрали 230 тис грн.

- Нам вдалось знайти будівельника, який погодився вкласти частину коштів, - говорить Сергій Надал. – На жаль, від більшості політичних партій, які обіцяли зробити свій внесок, фінансування немає.
Міський голова звернувся до тернополян із проханням більш активніше долучитись до збору коштів. Адже більшість жителів міста були не проти встановлення цього пам’ятника Незалежності.
Сергій Надал запевнив, що на будівництво пам’ятника не затрачатимуть бюджетні кошти. Мер міста сподівається, що потрібну суму все таки вдасться зібрати.

Також до Дня міста обіцяють завершити роботу над фонтанами у центрі міста.
- Комплекс фонтанів складатиметься із трьох частин, - розповідає заступник директора приватного малого підприємства “Нортон” Віталій Мазурик. – Посередині буде квітка терену із граніту трьох кольорів. По боках - бутони терену. Також встановимо освітлення різних кольорів та музичний супровід. Форма бокових фонтанів майже не зміниться.

Віталій Мазурик також розповів, про нову систему фільтрації водообміну, яку встановлять у фонтанах. При попередній системі вода із фонтану потрапляла у каналізацію, що завдавало шкоди. Тепер встановлять внутрішній кругообіг води. Загальний об’єм води, яка буде текти у фонтані - 200 кубів.
Вартість реконструкції фонтанів два мільйони 160 тис грн., але як запевнив Сергій Надал, із фінансуванням усе гаразд.
 

·
pharmapr0
Joined
·
618 Posts
Discussion Starter · #10 ·
Проводиться благоустрій частини вулиці Шептицького - влаштований газон і висаджені туї. Я вважаю це правильним кроком.
http://poglyad.te.ua/foto/tuji-na-sheptytskoho-yak-znuschannya-fotofakt/
Згідний, але не факт, що це все довго простоїть. Знаючи наших наглих базарників, оптимізму мало. :eek:hno:
 

·
Registered
Joined
·
557 Posts
Ігор;93472726 said:
Згідний, але не факт, що це все довго простоїть. Знаючи наших наглих базарників, оптимізму мало. :eek:hno:
Це буде своєрідною перевіркою на порядність людей та бажання жити в порядку.
 

·
pharmapr0
Joined
·
618 Posts
Discussion Starter · #13 ·
Лише місяць залишився до чемпіонату, а роботи ще багато. Не хочеться, щоб місто зустріло гостей напіврозваленою набережною.
 

·
pharmapr0
Joined
·
618 Posts
Discussion Starter · #15 ·
25-26 серпня буде проводитися чемпіонат світу з водно-моторного спорту.
Це вже другий рік поспіль місто проводить такий чемпіонат. Щоправда минулорічні змагання були першістю Європи. Прогресуємо ))
 

·
pharmapr0
Joined
·
618 Posts
Discussion Starter · #17 ·
Роботи ще повно, а до змагань залишилося вже менше, ніж 3 тижні. Не здивуюся, якщо ближчим часом будівельники перейдуть на цілодобовий режим.
 

·
фріланс&
Joined
·
1,439 Posts
Реконструкція фонтанів на бульварі Т. Шевченка. В одному з басейнів є вода. Таким чином працівники наочно перевіряють, чи все правильно зробили. Зокрема, 7 серпня, коли вже стемніло, вмикали бокові струмені та їхню підсвітку. Ліхтарі не були закріплені - один з робітників шукав найкращу точку для їх встановлення. На комп'ютері всього не передбачиш.
Фото за 8 серпня:

 
1 - 20 of 602 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top