SkyscraperCity banner

21 - 40 of 1540 Posts

·
Registered
Joined
·
884 Posts
купити котлован для продажу з шаленою накруткою схоже вже не варіант
для прикладу аналізую з десяток подібних оголошень, які рік не можуть продати навіть з 20% накруткою, в гарних районах, ближній центр.
А можна не 10, а хоча би 5 прикладів, де не можуть продати з 20% накруткою?
 

·
Registered
Joined
·
639 Posts
Discussion Starter #22
А можна не 10, а хоча би 5 прикладів, де не можуть продати з 20% накруткою?
Лукаша, Вел британія, Семіцвіт, Сахарова, Голубовича - ось вам 5 прикладів новобудов в нормальних районах, можете за іх адресами пошукати оголошення і побачите, що багато квартир вже рік на ринку (там де як раз накрутка від ціни забудовника)
 

·
Registered
Joined
·
639 Posts
Discussion Starter #27
Можливо, в когось є інфа по Львову?
ніколи не розумів сенсу таких "досліджень"
було б актуальніше робити виборку не середніх, а мінімальних цін
бо навіть на одній вулиці може бути і новобудова з ціною 12к і хрущьовка за 6к

а по районах взагалі тупість, бо наприклад франківській район це і політехніка і арена львів, відповідно навіть квартири одного класу будуть в два рази різнитися
 

·
Registered
Joined
·
2,523 Posts
Дарницький 8500??? Люди в районі ДВРЗ будуть дуже раді здати за такі гроші 1к квартиру)))))
У мене на позняках, просто нормальна квартира - старт від 10тис... якщо ойроремонт і ЛЕД ТВ, то 13-15тис стартова ціна
 

·
Registered
Joined
·
646 Posts
вони поверхневі, є багато води та помилок :)
+1

"Про стан ринку новобудов Property Times розпитав експертів компанії Novobudovy PRO"- це ті самі ловкачі які пробують впарювати "вигідні інвестиції" всього лиш від 100 тис долярів . Спамлять майже кожного дня.
 

·
Registered
Joined
·
1,866 Posts
+1

"Про стан ринку новобудов Property Times розпитав експертів компанії Novobudovy PRO"- це ті самі ловкачі які пробують впарювати "вигідні інвестиції" всього лиш від 100 тис долярів . Спамлять майже кожного дня.
А я ходив до них недавно, дивився Магнолію, і ще там пару варіантів. Неможу нічого поганого сказати про них, Магнолію по моїх вимогах навіть швидше не радили розглядати. Грошей ніяких не платив.Отримав деяку цікаву інформацію по новобуду який тільки в планах але вже нібито є ціни, якої незнав і якої ще ні на яких лунах немає.
 

·
Registered
Joined
·
884 Posts
вони поверхневі, є багато води та помилок :)
Поглибте і уточніть, будь ласка :)

Конкуренти зробили перший крок, він з вашої точки зору неідеальний. Так розкрийте свою позицію. Всім же ж цікаво :)
 

·
Registered
Joined
·
14,048 Posts
^^
довго можна писати, напишу коротко:

1. про воду не цікаво писати ))), від компаній JLL та CBRE хотілось би більше цікавого тексту, а не "бла-бла-бла" як вони люблять. Був пару раз присутній на виступах цих компаній - не цікаво зовсім та деяка інфа визивала посмішку в мене))). Новина базується на даних цих компаній та виступі https://realt.forum-west.com.ua/assets/img/ppts/Curkan.pdf

2. по ТЦ: потрібно додавати вже і другий Ашан (один на Чорновола, другий - Сихів) та новий ТЦ на Кн. Ольги (біля Аквапарку), плюс ще планувався ТЦ в складі IT Park біля податкової та на Героїв УПА, також на кільці Кульпарківської будується невеликий ТОЦ та ТОЦ на Шпитальній
на ближайшие несколько лет запланирован ввод трех новых торговых центров: ТЦ Spartak (21 000 кв. м), ТЦ «Ашан» (7 000 кв. м) и новый торговый центр на месте супермаркета «Арсен» (24 750 кв. м)
3. збудувався новий ТЦ Шувар замість ринку - він рахується як ТЦ, про нього напевно не знають вони
В текущем году во Львове не было введено ни одного квадратного метра новых площадей
4. вже був Опера Пасаж, Інтерсіті, Скриня, Магнус, Сріблястий
по состоянию на 2010 г. в городе функционировал всего один профессиональный торговый центр King Cross Leopolis
якщо ці ТЦ вони не враховують, то які ще 4 ТЦ (крім Форума, КК, Вікторії) вони враховуютьть тут:?
сегодня открыто 7 профессиональных ТЦ.
5. по БЦ: хочеться детальніше про це
В 2019-2010 гг., по данным, приведенных в презентации, во Львове заявлено к введению в эксплуатацию 151 тыс. кв. м офисных площадей, до конца текущего года планируют ввести 48 тыс. кв. м.
6. і це все???)))))))), а звідки тоді верхня цифра 48 000 ???
На текущий момент в стадии строительства находится 4 офисных центра — Business City Teсhnopark, Офисное пространство по ул. Чайковского, 31, БЦ Plaza и LvivTech.City.
(але за мутний будинок на Чайковсього 31 згадали))))))

7. тут (https://realt.forum-west.com.ua/assets/img/ppts/Curkan.pdf) багато помилок про наявні БЦ, ті що будуються та перспективні
(тут багато можна написати зауважень)

8. понад 100 - це 110 чи 190???? - це велика різниця
в стадії будівництва перебувають понад 100 об’єктів житлової та комерційної нерухомості
9. в процесі отримання доків може і 20, а ось в процесі розробки проекту - напевно в 5 разів більше - ось тут би Вовка міг назвати приблизну к-ть
в процесі розробки проекту та отримання дозвільної документації перебувають ще близько двох десятків об’єктів
10. вже не було в цей час декілька великих забудовників - та вибір вже був достатній))). 2010-2012 рік - це більш правильно, з 2014 року пішла двіжуха
Якщо повернутися в період 2013–2015 років, на ринку первинної нерухомості Львова конкурували декілька великих забудовників.......... Вибору, як такого не було................Ситуація змінилась на початку 2015 року
11. ???????????
у Львові забудовники щомісячно продавали до 1000 квартир ще до початку будівництва
12.це економ житло по такій ціні на стадії будівництва? 600-700 - це вже комфорт клас напевно
надають перевагу саме економ-житлу, де ціна кв. м на стадії будівництва коливається від $500 до 700 за кв. м.
13. тут звязок взагалі не бачу між реченнями, тобто смарти по 30 м.кв. зявились в основному для айтішників?)))))
Разом із стрімким розвитком IT-сектору у Львові окремі забудовники поставили особливий акцент на цю категорію покупців. Почали проектувати смарт-житло ( квартири з площами до 35 кв. м), кухні-вітальні площею від 18 кв. м
14. вже на форумі обговорювалось декілька раз - дно вже було пару років тому
ціна кв. м на стадії будівництва на сьогоднішній день досягла свого дна й варто очікувати незначного підняття ціни.
 

·
Registered
Joined
·
884 Posts
Багато читачів вам вдячні за роз'яснення.

Є ще питання присвоювання забудовниками (і профільними сайтами) класів житла різним проектам. Наприклад. Авалон Гарден, Парус Парк і ЖК на УПА/Антоновича розташовані у фактично одному районі (з дрібними нюансами), подібні за поверховістю, кількістю квартир на поверсі і рештою характеристик. Але. LUN позначив їх у трьох різних класах: Парус Парк - бізнес, Авалон Гарден - комфорт, Героїв УПА/Антоновича - економ. Інтуїтивно зрозуміло, що бізнес і економ мають розрізнятися разюче. Чого не спостерігається в реальності, якщо ви пройдетеся по цих двох ЖК, що стоять через дорогу - Парус Парк і УПА/Антоновича. В моєму розумінні всі три ЖК поміщаються в один клас - комфорт, тому що це місце зовсім не економне, а начинка зовсім не бізнесова (немає покращених місць спільного користування, забагато квартир на поверхах, замало паркінгів тощо).

Тому питання до вас, якими є об'єктивні критерії віднесення до класів (не беручи до уваги ціну), на вашу особисту думку. Саме на вашу особисту думку, на прикладах у Львові і на цих трьох ЖК. (Що написано про класи житла на домік.уа, на думку їхньої редакції, я вже бачив).

Питання також до Лани, яким є алгоритм присвоювання класів у її роботодавця.
 

·
Registered
Joined
·
14,048 Posts
по класовості житла - це повний абсурд на сайтах нерухомості та на сайтах ЖК, але є виключення. на форумі дуже частенько вісміюють присвоєння класу (у різних містах):nuts:

кожний сайт нерухомості може на свій розсуд поставити клас житла, а особливо якщо даний ЖК є рекламним клієнтом, то і поставити вищий клас)))

впевнений на 100%, що у даних сайтів були конфлікти з забудовниками про призначення класовості через те, що були розбіжності щодо думки про клас житла

Парус Парк - бізнес, Авалон Гарден - комфорт, Героїв УПА/Антоновича - економ
: тут погоджуюсь з Вами на 100% - все це один клас, блищий до "комфорту", але точно не бізнес)))), і такого є багато.....

ще багато абсурда на сайтах про "клубні будинки", "клубного типу будинки", "пентхауси" (типу ".....в нашому клубному будинку на 10 поверхів та 45 квартир......" -:lol: або частенько про мансарду пишуть як про пентхаус...)

ще надають клас "еліт" - немає такого класу, це вуличний жаргон типу "євроремонта" - його можно використовувати на форумах, але не на сайтах ЖК та порталах. вже надавати "преміум клас" тоді, а вище клас - це делюкс (про останній клас - це взагалі окрема мова, в Україні, можливо, є пару будинків таких)

зараз немаю часу написати від себе про класи (це не швидко можна написати), може потім напишу свою думку, але це буде не шаблон на основі інфи, взятої в інших.

мені ось цікаво, чи висоту стелі в квартирах враховують при наданні класу "бізнес" та типу "еліт"? чи просто враховують к-ть квартир на поверсі, паркінги, гарний фасад (який не є атрібутом надання класовості, атрібут - це які матеріали використані та яких виробників: Вовка не один раз писав про те, що краще якісний фасад зі штукатуркою, ніж "гарний" вентфасад з дешевими матеріалами та зробений на "хуяк-хуяк")
 

·
Registered
Joined
·
873 Posts
... тут погоджуюсь з Вами на 100% - все це один клас, блищий до "комфорту", але точно не бізнес)))) ...
Багатоповерхові термітники Парус Парк, Авалон Ґарден і ЖК на Героїв УПА важко якось уявити в поєднанні зі словом комфорт =))

Деякі ЖК пішли ше дебільнішим шляхом і називають свої будинки преміумами і делюксами, рагулі якісь...
 

·
Registered
Joined
·
884 Posts
Багатоповерхові термітники Парус Парк, Авалон Ґарден і ЖК на Героїв УПА важко якось уявити в поєднанні зі словом комфорт =))

Деякі ЖК пішли ше дебільнішим шляхом і називають свої будинки преміумами і делюксами, рагулі якісь...
То лірика, Юрій.

Ті термітники не економ по-перше через район, а по друге тому що вони кращі за Набережний квартал / Фамілію (які є безперечним економ-класом). Поверховість сама по собі не дискваліфіковує навіть бізнес-клас. Майже весь бесперечний бізнес-клас у Києві - дуже багатоповерховий.

Ідеальний будинок в Рясне буде все одно максимум класу комфорт, тільки через район. А будинок Ірокс-стайл в центрі - буде класу комфорт не зважаючи на якість. Нерухомість - це в першу чергу локейшн, в другу - локейшн, і в третю - локейшн. І потім в четверту чергу - що там з нинішніми поняттями ідеального комфорту. Будинок на пл. Ринок 1550-ого року іде по 3к уо за кв. метр незважаючи на дерев'яне перекриття, пічне опалення, старезні комунікації, шум від туристів тощо. А така сама квартира, навіть молодша на 400 років, але в умовній Горлівці - не коштує нічого.
 

·
Registered
Joined
·
3,771 Posts
Нерухомість - це в першу чергу локейшн, в другу - локейшн, і в третю - локейшн
Йопта, я це чув на презентації в СофтСерві в бородатому 2010 році, коли НК продавали під соусом елетного будинку для айтішників з ціною метра 850 баксів.

Не буде Ірокс на пл Ринок комфорт класу - це буде те саме соціальне житло, хіба що зручно як хостел здавати.
 

·
Registered
Joined
·
884 Posts
А в 2010 навіть економ був по 800. НК це Набережний квартал? Його почали продавати в 2014, в районі 600 уо.

Ви зайдіть в будинки на пл. Ринок, які не пройшли реконструкцію (такі фактично всі), походіть по коридорах і квартирах. Там такий стан, що навіть Ірокс об'єктивно комфортніший.
 

·
Registered
Joined
·
873 Posts
^^
^^
Я мав на увазі, шо ті всякі класи, статуси і назви то дуже суб'єктивна штука. Мої суб'єктивні думки такі:

Не погоджуюсь про розташування, район де Парус Парк, ЖК на Героїв УПА і Ав. Ґарден мені взагалі не подобається =)) Я некомфортно себе там почуваю, так само як біля ЖК Лінкольн, чи біля Парусу першого на Липинського, Оселя зла, Лукаша, НК, Z-(якісь там цифри), практично всюди на Сихові чи Рясному-1 і Рясному-2 ... якось не затишно там. А наприклад Авалон Комфорт, по поверховості(майже) і розташуванню, навіть незважаючи на його недоліки, мені дійсно смахує на то шо в нього в назві =) Хоча ше трошки і між Малоголосківської до Під Голоском буде взагалі незатишно... якшо не з'явиться кілька нормальний доріг і не зупиниться масове щільне будівництво. Пагорби теж класні, хоча ше треба подивитись як будуть повністю готові.

Багато хто пише про Віллу Магнолію і я напишу. Якшо би її силою думки перемістити в район Майорівки десь, то би було мегакомфортне житло.
А жити на пл. Ринок то треба бути трохи мазохістом, більше подобається вул. Черешнева, чи шось таке, якшо про центр чи майже центр говорити =)
 

·
Registered
Joined
·
5,582 Posts
Трішки офтоп - реконструкція старобуду в центрі Амстердаму. Лишили по суті зовнішні стіни лише, перекриття повністю міняють


(цикально)
 
21 - 40 of 1540 Posts
Top