SkyscraperCity banner

41 - 60 of 1544 Posts

·
Registered
3,771 Posts
А в 2010 навіть економ був по 800. НК це Набережний квартал? Його почали продавати в 2014, в районі 600 уо.

Ви зайдіть в будинки на пл. Ринок, які не пройшли реконструкцію (такі фактично всі), походіть по коридорах і квартирах. Там такий стан, що навіть Ірокс об'єктивно комфортніший.
До НК, цей проект штовхали Дубневичи під соусом житла для айтішників. В мене навіть презентація є, де прямо написано, що для здешевлення будівництва треба буде підмазати суду і скасувати пайові внески...

https://drive.google.com/file/d/1CQlNDO-hhxEynyV1xNHMXFXf-lFFoI22/view?usp=sharing

·
Registered
646 Posts
Офігіти! Знімаю капелюха за те що зберегли і поділилися. Капець як все помінялося все-таки за 8 років..

·
Registered
639 Posts
Discussion Starter #43
А наприклад Авалон Комфорт, по поверховості(майже) і розташуванню, навіть незважаючи на його недоліки, мені дійсно смахує на то шо в нього в назві =) Хоча ше трошки і між Малоголосківської до Під Голоском буде взагалі незатишно... якшо не з'явиться кілька нормальний доріг і не зупиниться масове щільне будівництво. Пагорби теж класні, хоча ше треба подивитись як будуть повністю готові.
чесно, Ви перша людина, від якоі я чую щось добре про той район
завжди думав, що люди оберають той район лише за ціну
що там доброго, крім лісу? поділіться

·
Registered
873 Posts
чесно, Ви перша людина, від якоі я чую щось добре про той район
завжди думав, що люди оберають той район лише за ціну
що там доброго, крім лісу? поділіться
Повітря чистіше, затишніше(поки), якшо рівняти з Чорновола... деякі будинки подобаються, але то ненадовго, скоро там може стати майже як на Шевченка, щільно, густо, вузько... просто подобається там, без причини, ну і ше може тому шо колись там часто відпочивав в друга на дачі(не приватизована ділянка), скоро її теж забудують напевне, вже багато разів планував піти подивитись і познімати краєвиди вниз на то всьо новозбудоване...але ніяк не виходило =)) Кілька місць вище я описав, які теж мені подобаються... а почали з суб'єктивних думок про клас "комфорт", для мене він закінчується там, де починається величезна щільність будинків. До речі, в дуже близькій відстані від Львова, особливо в дачних кооперативах, мене теж не дуже пре та щільність в забудові ділянок особняками.

·
Registered
594 Posts
До НК, цей проект штовхали Дубневичи під соусом житла для айтішників. В мене навіть презентація є, де прямо написано, що для здешевлення будівництва треба буде підмазати суду і скасувати пайові внески...

https://drive.google.com/file/d/1CQlNDO-hhxEynyV1xNHMXFXf-lFFoI22/view?usp=sharing
ЖЕСТЬ!

Відмова від реалізації зобов'язань за інвестиційним договором (будівництво готелю) — суд — 8 000 000,00
Придбання ТзОВ “СофтСерв” корпоративних прав девелопера.
Це дасть можливість впливати на учасників будівництва (працівників СофтСерв”) через призначення свого директора до моменту здачі в експлуатацію (створення ОСББ і передачі будинку ОСББ) і “прив'язує” працівників до працедавця.

·
Registered
3,771 Posts
^^
Особливо круто було бути в залі на презентації того :) Таких офігівших облич співробітників я не бачив ніколи...

·
Registered
639 Posts
Discussion Starter #48
як я зрозумів, то 8 000 000 це не хабар, а розмір економіі, яку можна досягнути через суд, якщо скасувати обов'язок по будівництву готеля

·
Registered
3,771 Posts
як я зрозумів, то 8 000 000 це не хабар, а розмір економіі, яку можна досягнути через суд, якщо скасувати обов'язок по будівництву готеля
Так, це приблизні цифри...якщо я не помиляюся, то усно сказали що ціна питання приблизно 1/3 грошима або метрами.
(але то було так давно, що я вже точно не пам"ятаю)

·
Registered
884 Posts

"Відчутно піднялася вартість квартир у Львові, де ціни майже зрівнялися з київськими, а іноді бувають навіть і вищими залежно від престижності житлового масиву. Але середня ціна за однокімнатну на первинному ринку – 850 тисяч, а на вторинному – 740 тисяч гривень.

При цьому середня зарплата у Львові набагато нижча, ніж у Києві, а також Дніпрі, Краматорську, Полтаві та Запоріжжі. Якщо львів'янин у середньому отримує 8 тисяч 416 гривень, то йому доведеться відкласти 101 зарплату, щоб через 8 років і 4 місяці купити нову «однушку», або 88 зарплат, щоб через 7 років і 3 місяці стати господарем житла на «вторинці». Відзначимо, що відкладати доведеться всю зарплату, а жити – за рахунок своєї другої половини."

Звідси.

Ціни на нерухомість у Львові відносно заробітків - найвищі серед обласних центрів. Особливо вторинка.

·
Registered
639 Posts
Discussion Starter #51
При цьому середня зарплата у Львові набагато нижча, ніж у Києві, а також Дніпрі, Краматорську, Полтаві та Запоріжжі.
З цього можно зробити один висновок – середньостатистичний львів'янин "дуже розумний" і не світить свій реальний прибуток.

Натомість Краматорськ, Запоріжжя, Дніпро це регіони з купою заводів, де погані Ахметови та інші заставляють людей отримувати білу зарплату і світити доходи

·
Registered
873 Posts
де погані Ахметови та інші заставляють людей отримувати білу зарплату і світити доходи
Чи не єдине чим Ахметов може повийобуватися, ше можна згадати про найбільшого платника податків серед спортивних клубів ФК Шахтар...або ше хтось може згадати цитату «Не питайте мене, де я взяв перший мільйон» і іншу фігню... не робіть з найбільшого грішника святого.
Хоча я не сперечаюсь про хитрих любителів схем роботодавців Львівщини і таких самих хитрих потенційних працівників, зразу згадую як в Фуджікуру відмовлялися йти працювати деякі, бо субсидії не буде =))

·
Registered
173 Posts
Ціни на нерухомість у Львові відносно заробітків - найвищі серед обласних центрів. Особливо вторинка.
Хахаха - це означає тільки те, що у Львові реальна зарплатня вища за те, що рахує деражава. До речі, ФОПи попадають у статистику?

·
Registered
639 Posts
Discussion Starter #54
не робіть з найбільшого грішника святого
я у жодному разі нікого не хотів просливити

в нас взагалі нереально знайти святих при владі, а ті нормальні що туди потрапляють, або перетворюются під впливом системи, або помирають при загаткових обставинах

просто в нас полюбляють демонізувати окремих людей, при тому не помічають таких самих виродків поруч, або навіть в собі

·
Unregistered user
2,638 Posts

·
Moderator
7,336 Posts
Хахаха - це означає тільки те, що у Львові реальна зарплатня вища за те, що рахує деражава. До речі, ФОПи попадають у статистику?
А де вони нижча?) Вона скрізь вища)

·
Registered
1,564 Posts
У Львів багато людей переїхати хочуть, тому трохи ціна вища. Все ж таки, як не крути. а за сукупністю факторів, наше місто серед великих найбільш вдале (в першу чергу, через віддаленість від Рашки)

·
Registered
646 Posts
Продовження дискусії з Проектів та будівництва:

Change_pm.
Цитата." Я сподіваюсь не образитесь, що поради даю. Окупність 15 років в Україні, то не бізнес, а благочинність. Звичайно, хазяїн - пан, але в нас дуже багато невідомих, щоб таку розкішні окупність собі дозволяти."

Я от подивився- це 6.67% в рік. Мені справді цікаво які сфери при схожих зусиллях, ризиках та стартовому капіталі генерують вищу дохідність. Депозити та держоблігації - мають нижчу дохідність.
Навчіть мене :)

·
Registered
74 Posts
Продовження дискусії з Проектів та будівництва:

Change_pm.
Цитата." Я сподіваюсь не образитесь, що поради даю. Окупність 15 років в Україні, то не бізнес, а благочинність. Звичайно, хазяїн - пан, але в нас дуже багато невідомих, щоб таку розкішні окупність собі дозволяти."

Я от подивився- це 6.67% в рік. Мені справді цікаво які сфери при схожих зусиллях, ризиках та стартовому капіталі генерують вищу дохідність. Депозити та держоблігації - мають нижчу дохідність.
Навчіть мене :)
Якщо дивитись на ваш кейс, що там було 22 тис квартира + 8 тис ремонт?
Тобто 30 тис то весь капітал.

Я не дуже смарт в математиці, гуманітарій я, але розумію, щоб отримати вищу дохідність, то треба чи отримати вищий дохід, чи знизити витрати, чи все разом.

Якщо є бажання, то давайте більше інформації, то порахуємо / подивимость разом.

Ви в витрати податки, амортизацію, простої закладали? Якщо ні, то дохідність ще нижчою буде.

То вже тоді краще властись в Польщі чи в Англію, якщо бюджет дозволяє, і мати валютний дохід.

Там є свою нюанси і їх багато, але там можна вкласти гроші, отримувати такий самих дохід, як в Україні 7-10%, в Англії не платити податки, якщо отрамали менше ніж 10 тис фунтів за рік, і подавати раз в рік декларацію.

·
Registered
639 Posts
Discussion Starter #60
цікаво, що багато допусуючих рахують все сьогоднішнім днем, не враховуючи перспективи

багато сучасних новобудов, які теоретично на сьогодні можна здати за умовні 350уо (як приклад міста трав давали), через 3-5 років, зі зростанням пропозицій в тих районах, буде вкрай важко здавати і за 250. бо там навколо степ і купа землі, де будуть будувати і будувати. а через умовні 10 років, і взагалі не будуть сприймати теперишні будинки як новобудову

для прикладу можна пошукати оголошення з району Науковоі в будинках початку 2000х і порівняти ціни з іншими будинками

41 - 60 of 1544 Posts