SkyscraperCity banner
1 - 20 of 173 Posts

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Коли до Києва приходить осінь, то хочеться звалити на острови до екватора. А природа нічого кращого не створила на цій землі, ніж Сейшельські острови, яким ми й присвятимо цю гілку. Островів більше сотні, але населені з них всього три десятки. По всіх островах екскурсію не обіцяю:), але завантажу фото чотирьох найбільших островів, плюс маленьких, які потрапили у кадр під час прогулянки океаном.

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #2 ·
Не бачу сенсу копіювати статті про острови. Хто хоче, той може прочитати тут або більш повну та свіжу інформацію англійською мовою тут.

Єдине, що хотів би звернути увагу на девіз на гербі островів: Finis Coronat Opus, що з латини перекладається, як наше "Кінець - справі вінець".

У принципі на гербі зображені основні символи островів: білохвостий фаетон (іноді можна прочитати, що райська мухоловка, але це неправильне твердження), гігантська черепаха, риби-вітрильники й, звичайно, по центру герба розташовується знаменита сейшельська пальма, плоди якої мають абсолютно унікальну форму (далi будуть фото).

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Коли у середині XVIII століття на сейшельський острів Mahe висадився французький капітан Лазар Піко, то після недовгого огляду околиць він зібрав екіпаж й урочисто оголосив: "Панове, здається, ми знову знайшли сади Едему". У принципі він практично повторив запис англійського боцмана Томаса Джоунза, датований 1609 роком: "Ці острови схожі на земний рай". Головне, що, завдяки своїй природі, репутацію раю на землі Сейшели зберегли й до нашого часу: десятки фантастичних пляжів на будь-який смак, незначні коливання температури протягом року, практично незаймана первозданна природа, плюс фантастичний рельєф, чого немає на тих же Мальдівах. Ще варто відзначити, що серйозні циклони обходять Сейшели, що теж свідчать на користь островів, коротше, я підтверджую, що це 100% рай.:)

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Рано вранці ми підлітаємо до Вікторії (столиця островiв). Перші промені сонця відбиваються на безкрайній гладі Індійського океану:

Летіли через Дубай. Перші кроки на Сейшелах:

Для країни з населенням 80 тисяч чоловік у них досить непогані авіалінії та літаки:

Є там й такі літаки:):

Поки чекали багаж, сонце піднялося на "своє робоче місце". Біля екватора воно сходить та заходить набагато швидше, ніж у нас.

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #5 ·
Першим у наших планах був острів Silhouette, який колись був притулком легендарного пірата Ходуела (Hodoul), бороздившего тутешні води у XVII столітті. За легендою він сховав на острові тонни золота та скрині дорогоцінних каменів. Може бути, що таки десь щось й сховав, так як у нього було кілька дуже непоганих уловів. Особливо він любив грабувати португальські кораблі, які везли золото з Індії до Європи.
Готель на острові лише один і він забезпечує трансфер для своїх клієнтів, завдяки своїй пристойнiй флотилії:

Це вже на нашій віллі:

Інтернет там дуже повільний, а в іншому все дуже непогано.

А ось мiй дах:):

А це наша "студентська їдальня":

Прямо з вілли виходиш на свій пляж:

Ця частина острова захищена рифами, тому хвиль немає, а вода фантастично прозора:

Коли гуляєш уздовж берегової лінії острова, то відчуття раю 100%:

·
Registered
1,703 Posts
Какая сказка,всегда хотел попасть на Сейшеллы или Мальдивы,моя мечта).
Флэтрон,думаю человек летел через Москву,так как Эмирейтс в Киев не летает.
А,продолжение фото отчёта будет?

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #9 ·
дорого поездка обошлась?
Перелёт прямой из Киева?
Прямого перелета нет ни из Киева, ни из Москвы (были какие-то чартеры, но уже нет), так что летел через Дубай, как уже, кстати, и написал. Денежные вопросы не очень люблю обсуждать, но Seychelles, пожалуй, самые дорогие острова в мире, что и правильно. Хороший тур стоит порядка 20 тыс. Евро, а вообще на Seychelles даже "четверки" по 500 Евро в сутки, так что две недели даже в "четверках" выйдут в 10 тыс. Евро. (с дорогой и сопутствующими расходами).

Какая сказка,всегда хотел попасть на Сейшеллы или Мальдивы,моя мечта).
Флэтрон,думаю человек летел через Москву,так как Эмирейтс в Киев не летает.
Ну, с Мальдивами вообще проблем не вижу, там и было существенно дешевле, а в кризис действует еще и система ощутимых скидок.
С какой радости лететь через Москву? Я еще в 4 посте написал, что летел через Дубай, как обычно и летают все киевляне на Seychelles. Сначала родным "АэроСвит" Киев-Дубай, а оттуда на Emirates до Виктории (столица островов). Через Москву лететь крайне неразумно: большой проигрыш по времени, как, впрочем, и по деньгам в этом случае. Что же касается "всегда хотел попасть на Сейшеллы", то это по возможности должен сделать хоть раз в жизни каждый человек, так как эти острова однозначно стоят, как потраченного времени, так и средств.

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #11 ·
Сорри, пропустил этот вопрос. В принципе я еще вчера в шестом посте написал, что будет. У меня есть пару сотен фото Seychelles, которыми готов поделиться. Не все они удачные, но еще минимум сотню фото планирую загрузить.

·
Моя хата
3,339 Posts
Хочеться побачити на фото, як виглядають звичайні сейшельці, чим займаються?

·
Registered
1,703 Posts
Сорри, пропустил этот вопрос. В принципе я еще вчера в шестом посте написал, что будет. У меня есть пару сотен фото Seychelles, которыми готов поделиться. Не все они удачные, но еще минимум сотню фото планирую загрузить.
Извините,просто я не понимаю по украински,вот и спросил:).
А про перелёт,увидел Эмирейтс вот и подумал,что через Москву,думал вы одной компанией летели.

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #14 ·
Извините,просто я не понимаю по украински,вот и спросил:).
Все нормально, я пишу по-украински, но если кто-то не понял, то всегда готов ответить на русском.

А про перелёт,увидел Эмирейтс вот и подумал,что через Москву,думал вы одной компанией летели.
Ну, для киевлянина нет никакого смысла лететь через Москву. Emirates не делает прямых рейсов Москва-Виктория, все равно приходится делать пересадку в Дубай, тогда уж лучше сразу из Киева добраться в Дубай, а потом на Emirates до Виктории. Так у меня получается одна пересадка, а через Москву было бы две (первая в Москве, вторая в Дубай). Короче говоря, лететь на Seychelles из Киева через Москву может только безумец, так как проигрыш и по времени, и по деньгам.

·
Banned
4,203 Posts
Шикарно... може і я колись дороблюся і поїду разок в такий рай віддихнути.От завжди цікавило таке питання,я був на морі лише пару раз (Чорному звичайно ))) там екзотики мінімум,але і не сташно шо акула за яйця злапає:lol:,а тут цілий океан кругом там же вірняково плавають білі акули,не стьомно було в воду залазити???

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #16 ·
Хочеться побачити на фото, як виглядають звичайні сейшельці, чим займаються?
А чому ти вирішив, що в мене є фото сейшельців?;):) Тобі пощастило, я у будь-якій країні люблю знімати місцевих жителів, так що у мене таки є фото місцевих креолів:

^^ Це дівчина у нашому готелі на острові Praslin.

А це ми добиралися на катамарані з Praslin на La Digue, і поряд з нами сиділа ось така симпатична креолка з донькою:

Ми її доньці подарували маленьку ляльку у національному українському костюмі. Дитина була щаслива:):

Під сейшельським прапором на риболовлю:

Стара креолка:

Молода креолка:

Фото зняте на вулиці місцевої столиці:

Чим займаються, питаєш? Танцюють, у футбол грають:) А так конкретно нічим. Хтось, правда, рибу ловить, хтось працює у туризмі, але "трудяги" з них ще ті.:) Краща прислуга у готелі - це приїжджі індуси, але тільки не креоли, які ледачі й непомірно гордовиті. Ці дві їхні риси відзначають практично усі. Та що там люди, коли у них навіть собаки, як й креоли, можуть годинами практично без руху лежати на пляжі та дивитися на океан. Ось я знімав місцевих песиків на знаменитому пляжі Anse Lazio на Praslin:

За п'ять годин вони усі разом не пройшли й 3-х десятків метрів. Хоча, мабуть, так і має бути. Ну, яка нафіг суєта може бути у раю?:):):)

·
Моя хата
3,339 Posts
Песики якісь сумні, видно, набридло їм на острові, :) я б собі такого з раю привіз. Сейшельці, судячи з фото, досить привітні, посміхаються коли знімаєш, і звичайно, на обличчях читається безтурботність, хоча проблеми напевне і їх не оминають, навіть у раю.

·
Banned
6,610 Posts
Discussion Starter · #19 · (Edited)
Шикарно... може і я колись дороблюся і поїду разок в такий рай віддихнути.От завжди цікавило таке питання,я був на морі лише пару раз (Чорному звичайно ))) там екзотики мінімум,але і не сташно шо акула за яйця злапає:lol:,а тут цілий океан кругом там же вірняково плавають білі акули,не стьомно було в воду залазити???
Ніяких акул-людожерів біля пляжів там й близько немає. Сейшели тим і цінуються, що вони у цьому плані абсолютно безпечні. Взагалі вони в усіх аспектах безпечні.

Песики якісь сумні, видно, набридло їм на острові, :) я б собі такого з раю привіз. Сейшельці, судячи з фото, досить привітні, посміхаються коли знімаєш, і звичайно, на обличчях читається безтурботність, хоча проблеми напевне і їх не оминають, навіть у раю.
Песики не стільки сумні, як просто відчужені від мирської суєти. У них на мордах читається безтурботність у чистому вигляді.:) Сейшельці привітні не тільки на фото, але й по життю. Проблем особливих у них немає. Померти від голоду чи холоду там нереально. Все таки унікальна природа плюс досить відчутні соціальні гарантії від держави, тому практично усi вони такі привітні та безтурботні.

Песики досить тлусті, так їх туристи відгодували...:)
А на рахунок ляльки - гарна ідея - і дитина рада, і може колись зацікавиться Україною.:)
Я дивлюся, що песики сподобалися більше креолів.:) Всі їх коментують.
З лялькою на це й розраховано. Адже таки якось треба рекламувати свою країну. Якщо ніхто цим не займається на рівні держави, то доводиться самим це робити.

·
Banned
2,244 Posts
Какие красивые места!!!!!:cheers:

Но цена их посещения действиетельно убийственна. К сожелению наврядли мне светит их посетить.:eek:hno: Хотя мне и пляжей Бразиилии хватает и они совем рядом.:)

1 - 20 of 173 Posts