SkyscraperCity banner

121 - 140 of 552 Posts

·
Registered
458 Posts
Цікава, а трафік ва ўсіх дагэтуль абмежаваны ці я даўно дома ня быў?
(Звычайна пасля бальшых фотак сыплюцца скаргі, а зара няма...я да гэтага хілю)

·
Слухач т
507 Posts
Ды не,проста Бацян падключыў дамасед :lol: (жарт)

^^Ля гэтага месца ёсць мост над рэйкамі (станцыя Мінск-Усходні), з якога, як мне здаецца, можна зрабіць даволі добрую панараму. Мабыць, паспрабуеш зрабіць, калі будзеш міма праходзіць?
Прыкладна ў вікімапіі пакажы дзе гэта.

·
Awesome User
Cool Bananas
963 Posts
Праблема ня ў трафіку (але для кагосьці, нажаль, і дагэтуль пытаньне застаецца актуальным). Справа ў тым, што калі ў цябе разрозьненьне экрану невялікае, то шырэйшыя здымкі ламаюць вёрстку форуму ды зьяўляецца гарызантальны скрол. Гэта напружвае. На працы, напрыклад, мае 1600+ піксэлаў дазваляюць глядзець падобныя здымкі, а дома з 1366 — не.

Дарэчы, здымак не з павярховіка каля інфэкцыйнай бальніцы зроблены? Я там побач жыву ля Белай Вежы :)

·
Registered
458 Posts
Ды не,проста Бацян падключыў дамасед :lol: (жарт)
:lol: Сцёбна! Спадзяюся, што Бацян не пакрыўдзіцца :)

А наконт тэхнічнай стараны пытання, я тутака сабе нетбук купіў, дык наогул бачу толькі 1/16 здымка :nuts:

·
voyageur
11,682 Posts
Discussion Starter #125
Здесь у нас разве трафик?
Вот в Екатеринбурге, например, посмотрите :) http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=526298&page=120
Там никто не ноет :) Даже предлагают возможность ещё больше увеличить :nuts::nuts::nuts:

·
Registered
1,197 Posts
Амаль адноўленая ўніяцкая царква Сьвятога Духу цудоўна ўпісалася ў скайлайн Верхняга Гораду.

Толькі крыжоў не хапае, як і на касьцёле Сьвятога Язэпа.

·
Awesome User
Cool Bananas
963 Posts
А крыжоў, атрымліваецца, і ня будзе, калі будынак пад філярмонію аддадуць?

·
Registered
1,197 Posts
А крыжоў, атрымліваецца, і ня будзе, калі будынак пад філярмонію аддадуць?
Будзе, здаецца, нейкае няўцямнае сонейка, як на касьцёле Сьв. Язэпа. Такія ж былі і на Пертрапаўлаўскай царкве раней, гэта вынік савецкай рэстаўрацыі. Зараз гэта выглядае абсурдна.

·
Registered
153 Posts
Прабачце, калi ласка! Не зауважыў!

·
Registered
153 Posts
Праблема ня ў трафіку (але для кагосьці, нажаль, і дагэтуль пытаньне застаецца актуальным). Справа ў тым, што калі ў цябе разрозьненьне экрану невялікае, то шырэйшыя здымкі ламаюць вёрстку форуму ды зьяўляецца гарызантальны скрол. Гэта напружвае. На працы, напрыклад, мае 1600+ піксэлаў дазваляюць глядзець падобныя здымкі, а дома з 1366 — не.

Дарэчы, здымак не з павярховіка каля інфэкцыйнай бальніцы зроблены? Я там побач жыву ля Белай Вежы :)
Да інфэкцыйнай бальніцы - каля 300 метраў... На скрыжаваннні Харужай и Старавіленскай.

Вось начной відон:

121 - 140 of 552 Posts