SkyscraperCity banner

281 - 291 of 291 Posts

·
Registered
Joined
·
2,219 Posts

Зокрема слідчі встановили, що закупівля штучного покриття для 66 столичних футбольних полів здійснювалася за завищеними цінами і лише у одного підприємства. Відтак державному бюджету та бюджету м. Києва завдано збитків на понад 9,4 мільйона гривень.


Слідчі Управління розслідування корупційних злочинів ГСУ Нацполіції спільно з прокурорами Офісу Генерального прокурора викрили злочинну схему щодо розкрадання коштів, які були виділені у 2017 році на фінансування бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям».


Зокрема поліцейські встановили, що вартість штучного покриття для футбольних полів була умисно завищена на 30 відсотків. Крім того, право на постачання штучного покриття для 66 столичних футбольних полів мало лише одне підприємство.
 

·
UA
Joined
·
7,974 Posts
КМДА схвалила концепцію оновленого стадіону «Старт».

71083

 

·
Registered
Joined
·
1,141 Posts
У Києві реконструюють стадіон заводу "Арсенал"

Відбулася чергова робоча зустріч із представниками проєктної організації та представниками влади щодо відбудови легендарного стадіону київського заводу "Арсенал".

Об'єкт готується до сертифікації за стандартами Міжнародної федерації легкої атлетики. Про це повідомив президент Український асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу Володимир Василенко у Facebook.

"Чим більше я займаюся цим проєктом, тим більше впевнений, що у нашого міста реально буде "спортивне серце"... Забігаючи трохи наперед, пару слів про те, що ж там буде. Футбольне поле з ігровою зоною 105х68 метрів (рекомендований розмір FIFA). Трибуна з накриттям майже на 2 тисячі глядацьких місць.

Об'єкт готується до сертифікації за стандартами Міжнародної федерації легкої атлетики та після отримання категорії зможе готувати професійних спортсменів з багатьох олімпійських видів спорту", - написав Василенко.


 

·
Registered
Joined
·
1,141 Posts
У Києві на Оболоні облаштують чотири тенісні корти

В українській столиці на проспекті Степана Бандери в Оболонському районі зроблять спортивні майданчики за рахунок інвестора. Про це повідомили у пресслужбі Київської міської державної адміністрації.

За інформацією, чотири тенісні корти облаштують на ділянці площею 0,5 га.

Відомо, що замовником реалізації проекту виступає комунальне підприємство «Київський центр розвитку міського середовища». Комунальним підприємством «Київське інвестиційне агентство» будуть розроблятись та погоджуватись в установленому порядку орієнтовні техніко-економічні показники, можливі передпроектні пропозиції та пропозиції до умов конкурсу за проектом.

Реалізація інвестиційного проекту спрямована на розвиток та формування здорового способу життя, а також забезпечення населення Оболонського району сучасною спортивною інфраструктурою.
 

·
Registered
Joined
·
2,971 Posts
На Троєщині побудують спорткомплекс з льодовою ареною

На Троєщині планують побудувати спортивний комплекс з льодовою ареною, повідомили у КМДА.
Спортивний комплекс побудують на ділянці площею близько 0,85 гектарів на вулиці Милославській. Орієнтовно площа комплексу становитиме 6 тисяч м².

Планують розмістити спортивні зали, приміщення для занять, ігрову залу, льодову арену, зали для заняття боксом і боротьбою та адміністративні приміщення.

Комплекс хочуть побудувати за кошти інвестора, для цього Департамент економіки та інвестицій проведе конкурс. Замовником будівництва є комунальне «Київське інвестиційне агентство».
 
281 - 291 of 291 Posts
Top