Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 284 Posts

·
Banned
20,777 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Ukrainian Folk Festival - Toronto 2006

A couple of photos I took back in summer 2006, while attending the annual Ukrainian folk festival in Toronto's Bloor West Village area :)

·
Banned
20,777 Posts
Discussion Starter · #3 ·
And in conclusion....some people say pictures are worth a thousand words , well then videos are worth a thousand pictures;)

·
Юзьо Обс
1,868 Posts
Кто знает сколько в Торонто украинцев?
"70-150k"

В Торонто мало............набагато більше на заході країни. Там українців в великих містах більше 10%

·
Юзьо Обс
1,868 Posts
Як виглядають гетто Торонта

JamesTown один з найбідніший районів міста...одні висотки. Знімав з балкону 4го поверху резиденції колеги.

·
Юзьо Обс
1,868 Posts
Ще пару фоток з телефону.

Тутка їздив купляти пиво з пивоварні бо то було єдине місце в місті що продавало бухло в понеділок, бо в нас було свято і всі магазини були закриті, і там я зустрів якихось москаликів пяних в сраку які святкували перемогу над канадцями(хокей) я прикинувся що я Канадол і сказав що ми їм дамо просратися в наступний раз. Ну і та пянота сіла в машину і поїхала далі:eek:hno:

за цим мостом пивоварня, а це якісь нові кондомініуми за межами центру для блатних.

Це фото для Пятниці, він же фан кранів.

А це фотка з баскетболу, може і в нас колись будуть такі арени

·
L'vivjak
2,614 Posts
^^ курча, в нас би так ґетта виглядали...
А баскетбольна арена так собі, бачив колись може по телевізії як виглядає Energy Solution Arena (це там де грає Utah Jazz) у SLC? :)

·
Юзьо Обс
1,868 Posts
Energy Solution Arena (це там де грає Utah Jazz) у SLC? :)

ЮТА на смітник з тим запроданцем кірілєнкам :bash:

·
L'vivjak
2,614 Posts
^^ Kirilenko sucks ass, Carlos Boozer - rules!

Та і який він запроданець, просто русак з українським прізвищем...

·
Audicted Driver.
5,547 Posts
Про нашого відомого Славу Медведенко чули?:)...хтось знає у якій він команді зараз грає?..колись за Лейкерс а зараз вроді за Анланту Хакс якщо не плутаю..
ось відео з ним:):lol:

хахаа..Лакерс реально взули Юта!:lol:..хоча той русак робив 3 очкові у останні секунди.

соррі за оффтоп.

·
Banned
5,950 Posts
Слухай, а що то за бірстор що був в Понеділок відкритий? Де таке чудо стоїть? Судя по фоткам, це десь біля Батурст і Лейкшор?

·
Юзьо Обс
1,868 Posts
Слухай, а що то за бірстор що був в Понеділок відкритий? Де таке чудо стоїть? Судя по фоткам, це десь біля Батурст і Лейкшор?
Amsterdam brewery 21 Bathurst Street

http://www.amsterdambeer.com/

25 for 29$

·
Banned
29,118 Posts
Коміблоки коміблокомани, тільки у кращому становищі

·
Banned
5,950 Posts
Єдина броварня яка працювала коли все місто два дні було без електрики.

·
Moderator
15,845 Posts
Another Ukranian Place

Проезжал мимо и решил зайти. Русско Украинское кладбище для дворян и белоэмигрантов. Город Лодай, Нью Джерси. Православное Кладбище Святого Петра.
Среди других там лежат потомки генерала Паскевича (любимец Николая первого) и правнучка адмирала Корнилова - героя Севастополя в Крымской Войне. Также графы Орловы - старинный русский дворянский род. Но В основном Украинские фамилии.

сын Русско-украинского композитора Бартновского

Правнук Корнилова

Графы Орловы Иван и Агий

Внучка генерала Паскевича

·
Moderator
15,845 Posts
a to ciekawostka... na grobie wnuczki Iwana Paskiewicza (tego Paskiewicza, który był grafem erewańskim i księciem warszawskim?????) napis po... polsku??????
Он самый. его сын насколько я знаю остался жить в Польше. И там у него родилась дочь и по видимому фамилия была переделана на Польский лад. Но насколько я знаю Паскевич сам был Украинец из казаков.

·
Banned
29,118 Posts
Спасибо. А как город по английски называется?

·
Registered
1,998 Posts
Он самый. его сын насколько я знаю остался жить в Польше. И там у него родилась дочь и по видимому фамилия была переделана на Польский лад.
dzięki, nie wiedziałem o tym

Но насколько я знаю Паскевич сам был Украинец из казаков.
tak, to prawda.

1 - 20 of 284 Posts