SkyscraperCity banner

1 - 20 of 771 Posts

·
Curly-headed
Joined
·
2,255 Posts
Пропоную тут викладати усе що стосується транспортної інфраструктури міста: будівництва/ремонт/реконструкція вокзалів, аеропортів, доріг, мостів, тунелів, зупинок громадського транспорту; обговорення громадського транспорту; викладання новин що стосується транспортної інфраструктури міста; і тд. і тп.
 

·
Curly-headed
Joined
·
2,255 Posts
Discussion Starter #2 (Edited)
Автовокзал

Отже почнемо.

Урочисте відкриття автовокзалу - цієї події чекали десятиріччя

Цієї події чекали десятиріччя. Cьогодні, 22 травня відбулось урочисте відкриття нового автовокзалу в Івано-Франківську. В урочистостях взяли участь міський голова Віктор Анушкевичус, заступник голови облдержадміністрації Василь Плавюк та Сергій Пугач — начальник дирекцї залізничних перевезень та заступник керівника Львівської залізниці.

Загальний кошторис витрат на зведення автовокзалу склав 300 мільйонів гривень. 7% цієї суми вклало місто, 1 мільйон 300 тисяч вклала Укрзалізниця, значну частину грошей виділила обласна влада. Керівником автовокзалу буде ВАТ “Опас”, а інвестор “Галицька марка” став повноправним власником проекту. Загальна площа споруди 400 квадратних метрів. Як повідомило керівництво вокзалу, щоденно відправляється з Івано-Франківська до 500 автобусів усіх напрямків.

Віктор Анушкевичус зазначив, що процес зведення об'єкту та оформлення паперів був дуже непростий, проте тут на допомогу прийшла влада області. Під час урочистої промови міський голова сказав: “Як тільки хтось казав про автовокзал, у мене боліла печінка”, мовляв стільки вже печінок виїло це питання. “В перспективі треба думати про будівництво центрального автовокзалу на околиці міста” - фантазує Анушкевичус.

Плавюк підтвердив, що було дійсно багато питань щодо автовокзалу, але “такого прекрасного приміщення в Івано-Франківську ще не було”. Всім працюючим Василь Плавюк побажав успіхів у роботі та нагородив почесними грамотами голови облдержадміністрації Сергія Пугача й заступника міського голови Зіновія Фітеля за вагомий внесок у будівництво автовокзалу, хоча самого Фітеля на відкритті не було.

Джерело Правда.if.ua
 

·
Curly-headed
Joined
·
2,255 Posts
Discussion Starter #3
Аеропорт

Коломойський приземливсяІвано-Франківська обласна рада віддала івано-франківський аеропорт у 30-річну концесію ТОВ «Скорзонера» за 73 тис. грн. на місяць.

Минулого четверга, 13 травня, депутати обласної ради 65-ма голосами ухвалили рішення про передачу цілісного майнового комплексу «Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ» у концесію ТОВ «Скорзонера» (с. Поляниця Яремчанської міської ради).

Компанія «Скорзонера», що перебуває в орбіті фінансово-промислової групи «Приват» Ігоря Коломойського і володіє найбільшим в Україні гірськолижним курортом «Буковель», 30 березня цього року перемогла у конкурсі на право концесії. До речі, у «фіналі» конкурсу за аеропорт із «Скорзонерою» змагалася інша приватівська компанія - «Нафтохімік Прикарпаття», яка орендувала аеропорт з 2005 року. Рішенням сесії договір оренди припинено, Івано-Франківській ОДА доручено укласти із «Скорзонерою» концесійний договір і встановити концесійний платіж.

Як повідомив перший заступник голови ОДА Василь Плав'юк, в основу розрахунку концесійного платежу братиметься експертна оцінка цілісного майнового комплексу аеропорту, затверджена в розмірі 41 млн. грн. (з ПДВ). Відтак щомісячний платіж становитиме приблизно 73 тис. грн.

Таким чином, «Приват» зберегла за собою контроль над чи не єдиним у регіоні об'єктом «групи Б», тобто об'єктом великої приватизації. Щоб гарантувати потрібну кількість голосів, на сесію 13 травня терміново прибули навіть ті депутати-«приватівці», які сьогодні працюють у Києві, як-от заступник міністра юстиції Богдан Гдичинський та голова правління ВАТ "Укртранснафта" Олександр Лазорко.

Обласна рада й керівництво ОДА з приходом на аеропорт «Скорзонери» пов'язують сподівання на суттєві інвестиції у розвиток летовища. За словами керівника компанії Олександра Шевченка, «Скорзонера» зобов'язалася вкласти в аеропорт протягом 30 років 50 млн. грн., більшу частину яких - ще до 2012 року. «Ми зробимо все, аби франківський аеропорт був резервним під час Євро-2012», - сказав Шевченко. Програмою соціально-економічного розвитку області на 2010 рік, яку депутати затвердили на тій же сесії, модернізацію аеропорту визнано основним заходом в контексті підготовки Прикарпаття до Євро-2012. Зокрема, в 2010 році програма передбачає збільшення обсягу пасажирських авіаперевезень в 1,6 разу - до 150 тис. пасажирів за рік. Олександр Шевченко вважає цей прогноз реальним.
Довідка:

За інформацією управління майна спільної власності територіальних громад області Івано-Франківської обласної ради, загальна площа виробничих приміщень аеропорту 15 206,3 кв.м, за аеропортом закріплена ділянка площею 23 га. До складу комплексу входить нерухоме майно загальною площею 1 182,5 кв.м - в Івано-Франківську; нежитлові приміщення в Коломиї - 78,6 кв. м та в селі Черганівці Косівського району - загальною площею 120 кв.м.

* Концесія - надання з метою задоволення суспільних потреб уповноваженим органом державної влади чи органом місцевого самоврядування на підставі концесійного договору на платній та строковій основі вітчизняним або іноземним суб'єктам господарювання (концесіонерам) права на створення (будівництво) та/або управління (експлуатацію) об'єктом концесії за умови взяття концесіонером на себе відповідних зобов'язань, майнової відповідальності і підприємницького ризику.

Джерело:
Галицький кореспондент

Чекаємо на інвестиції)
а то був недавно в аеропорту, крім мене з другом було ще 3 охоронці, прибиральниці і касирки і тишина)))
 

·
Curly-headed
Joined
·
2,255 Posts
Discussion Starter #4
мої фото автовокзалу за 19 листопада 2008 року
Приміський автовокзал, який так і не відкрили, з поміж плитками уже ростуть кущі і трава. Ще один важливий об'єкт став тіки міфом:


 

·
_VART_
Joined
·
6,130 Posts
Дякую за тему.

Ну нарешті той автовокзал відкрився, правда поєднання тих дерев'яних ферм з пластиковою вагонкою виглядає жахливо, але вже хай буде, головне, що маємо нормальний вокзал та й пробок на Привокзальній тепер має стати менше.
а то був недавно в аеропорту, крім мене з другом було ще 3 охоронці, прибиральниці і касирки і тишина)))
А де фотки?
 

·
Curly-headed
Joined
·
2,255 Posts
Discussion Starter #6
^^ тоді лише їхали в розетці фотік забирати, щоб згаяти, час поки приїде машина доставки поїхали в аеропорт))
а я свого фотіка немав:(

П.С.: Модератори перейменуйте нормально тему
Транспортна інфраструктура
 

·
vn
Joined
·
16,308 Posts
Автовокзал такий нетрадиційний. Зовсім не скажеш, що це автовокзал, як так побачиш.
А що було до нього?
 

·
_VART_
Joined
·
6,130 Posts
П.С.: Модератори перейменуйте нормально тему
Транспортна інфраструктура
Назви тем треба підігнати під один шаблон, наприклад

Ivano-Frankivsk | Iвaнo-Фpaнкiвcьк | Транспортна інфраструктура

тут дві останні букви не вміщуються, тому треба замінити пару кириличних букв на литиницю і тоді все влізиться.

Автовокзал такий нетрадиційний. Зовсім не скажеш, що це автовокзал, як так побачиш.
А що було до нього?
Вокзал такий в традиціях регіональної архітектури, а до нього автовокзал був в приміщенні залізничного вокзалу що поряд.
 

·
Banned
Joined
·
4,263 Posts
Прікольний Автовокзал!!!
Автовокзал такий нетрадиційний. Зовсім не скажеш, що це автовокзал, як так побачиш.
А що було до нього?
Який не традиційний:nuts:,це просто у вас там всі автовокзали стандартно-савдеповскі!!!
 

·
vn
Joined
·
16,308 Posts
Прікольний Автовокзал!!!

Який не традиційний:nuts:,це просто у вас там всі автовокзали стандартно-савдеповскі!!!
Хоч ти і не можеш аби пом`якше, але тут з тобою згоден)) Дійсно, у моєму регіоні і далі не схід автовокзали однотипні переважно, тому мені й уявити щось інше складно.

А з автовокзалом вітаю вас! Це рідкість, здається, коли зявляють саме нові автовокзали.
 

·
vn
Joined
·
16,308 Posts
А окрім нього у місті є ще автостанції? Бо якось замало 6 платформ для Франківська.
 

·
_VART_
Joined
·
6,130 Posts
А окрім нього у місті є ще автостанції? Бо якось замало 6 платформ для Франківська.
Є ще дві автостанції в Пасічній та в Угорниках, а 6 платформ то таки дійсно замало, автобуси й далі стоять біля залізничного вокзалу.
 

·
Curly-headed
Joined
·
2,255 Posts
Discussion Starter #16
^^ Є ще біля Сільпо автостанція, АС-3 здається.
 

·
Registered
Joined
·
388 Posts
http://vezha.org/?module=index&id=5763
Франківськ може стати містом мостів
20 Грудня 2007, 11:19, Економіка, Переглядів: 429

У Івано-Франківську вже довгий час гостро стоїть проблема перевантаженості вулиць міста транспортом. Напевне всі водії та й пасажири не раз запізнювались на роботу через пробки на дорогах. Що тільки не робилося для боротьби з перевантаженістю доріг обласного центру: міське управління транспорту зменшило кількість маршруток, були змонтовані шлагбауми, щоб в історичний центр транспорт міг потрапляти тільки за певну плату, мінялися схеми руху вулицями міста, але проблема залишається все такою ж актуальною. І ось тепер перші уми міста зайнялись втіленням в життя проекту по будівництву великої кільцевої дороги навколо Івано-Франківська.

Подібна дорога була передбачена генпланом міста ще сімнадцять років тому. Проте з того часу для цього не було зроблено анічогісінько. І це в стилі наших чиновників. Влада міняється кожних декілька років і братись за громіздкі та складні проекти наважується не кожен. Такі речі можновладці залишають своїм наступникам. Зазвичай вони вирішують нагальні проблеми, а про вирішення перспективних думають тільки тоді, коли вони перегорюються на проблеми сьогодення. Тим часом з початку дев’яностих до сьогодні кількість транспорту в місті збільшилась вдесятеро. В результаті місто відчуло відсутність подібної дороги. Саме тому цього року архітектори Івано-Франківська розпочали перші кроки по реалізації цього проекту. Велика об’їзна дорога в свою систему включатиме чотири мости через обидві Бистриці (по два на кожній) та декілька шляхопроводів. Біля кожного мосту будуть побудовані дорожні розв’язки, що теж полегшить рух транспорту. Перший міст — через Бистрицю Солотвинську, від вулиць Івасюка та Надрічної на Клузів, він буде з’єднувати шосе галицького напрямку з вулицею Івасюка, Стуса, далі передбачений міст через Бистрицю Надвірнянську в районі села Угорники. Від цього мосту буде прокладена дорога, що вийде на вул. Тисменицьку. Таким чином буде зроблено об’їзну дорогу від галицької траси на чернівецький напрямок. Дорога буде прокладена далі, перетнеться з вулицею Юності і вийде в районі Микитинців на ще один міст, через Бистрицю Надвірняньку, що також передбачений генпланом. Від цього мосту передбачається прокласти великий та складний шляхопровід через залізницю, далі дорогу до перехрестя вулиць Коновальця та Петлюри. Продовженням транспортного кільця будуть вулиці Петлюри, Довженка, перед вулицею Набережною це кільце поверне наліво прямо на Бистрицю Солотвинську, де буде побудовано ще один міст (на село Загвіздя), вже четвертий у цьому кільці. Від цього мосту передбачається прокладення дороги, яка повернувши аж за вулицю Федьковича направо, пройде за обласною клінічною лікарнею і з’єднається з вулицею Галицькою. Таким чином буде утворено перехрестя, ще перед перевантаженим зараз перехрестям вулиць Галицької та Тролейбусної. Від цього нового перехрестя нове транспортне кільце вийде до галицького шосе і, таким чином, замкнеться.

В міському управлінні капітального будівництва кореспондентові «Репортера» повідомили, що вже зроблено техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) однієї з ділянок майбутньої дороги. Це ділянка довжиною 4,3 кілометри (від вулиці Івасюка до Галицького шосе, Клузівський напрямок). Вона включає в себе міст через Бистрицю Солотвинську, шляхопровід через залізницю, а також існує велика ймовірність, що на цій ділянці доведеться робити пішохідний перехід через цей шляхопровід. Зведення цього мосту в міському управлінні архітектури та містобудування називають першочерговим. Він дещо розвантажить єдиний в місті міст через Бистрицю Солотвинську (вул. Галицька). Попередня вартість тільки однієї цієї ділянки — 100 мільйонів гривень. Це ТЕО буде винесене на схвалення сесії міської ради, і у будь-якому разі весь наступний рік піде на проектування робочих креслень.

В управлінні капітального будівництва навіть не сподіваються, що реалізація проекту відбуватиметься буде легко, адже постає проблема землі. Перший заступник начальника міського управління капітального будівництва Ігор Медведик: «Все залежить від фінансування і процесу відчуження землі. Як відчужити землю? Якщо викупити, то по якій ціні? Хто може назвати ціну, за яку люди можуть продати цю землю? По-перше, повинні бутирішення місцевих рад, по-друге, ще з червня минулого року не затверджений закон про відчуження земель на користь громад, на соціальні потреби, де буде передбачена формула визначення вартості, адже зараз бувають випадки, коли люди не відпускають землю, допоки їм не заплатять за неї якусь абстрактну космічну суму». Щодо фінансування, то найімовірніше Івано-Франківську потрібно буде шукати інвестиції, а також сподіватися на фінансову допомогу Кабінету Міністрів.

Зараз Івано-Франківськ має три мости черeз Бистриці Солотвинську та Надвірнянську. У майбутньому їх може стати аж сім! Разом з цим, плекати надію, що проект буде з реалізований швидко, не варто. Але процедура розпочата. Питання тільки в тому, на скільки успішно вона буде завершена.

Микола Волков, газета «Репортер»
 

·
Registered
Joined
·
388 Posts
Говорять про мости роками. А діла ноль. Хоча питання недавно стояло на 27-ма сесія міської ради але сесія не розпочала роботу
До речі, читав що ген план готовий і був представлений публіці в 2009 році но ніде не можу його найти
Остання новина вказує що він в стадії розробки http://www.gk-press.if.ua/node/984,
Як тут розібратися
 

·
Registered
Joined
·
388 Posts
Трішки про електротранспорт нашого міста

Івано-Франківський тролейбус — тролейбусна система Івано-Франківська. Відкрита 30 грудня 1983 року.
Кількість маршрутів 9
Довжина ліній 61,0 км
Кількість тролейбусних депо 1
Кількість тролейбусів 47

Тролейбусне депо роташоване за адресою вул. Тролейбусна, 40. Всього у ньому експлуатується 47 пасажирських та 1 службовий тролейбус. З них: 31 — Skoda 14Tr, 3 — ЮМЗ-Т1, 1 — ЮМЗ-Т1Р, 7 — ЮМЗ-Т2, 5 — ЛАЗ-Е183. Службовий тролейбус - моделі КТГ-1.

Сьогодні в Івано-Франківську діє 9 тролейбусних маршрутів:

* 1. «Вул. Хіміків — Вокзал»
* 2. «Пресмаш — Вокзал»
* 3. «АТ «Родон» — Вокзал»
* 4. «Вул. Дністровська — ф-ма «Барва»»
* 5. «Вул. Дністровська — Тролейбусне депо»
* 6. «АС-2 — пл. Європейська»
* 7. «Вул. Сахарова — м-р «Каскад»»
* 8. «Вул. Хіміків — вул. Сахарова»
* 9. «Вул. Сахарова — АС-4 (Аграрний коледж)»

В планах: Елекрифікувати Європейська площа-Петлюри-Довженка-Кільце Довженка і Мазепи. В далеких планах елекрифікцію зроблять по Мазепи і Піденному бульварі.
планується невеличка реорганізація з відкриттям нового маршруту - 3а. Повинна бути побудована нова одностороння лінія по вул. Симоненка, яка з'єднає кінцеві маршрутів 3 і 7
А також лізингувати 15 нових ЛАЗів
 
1 - 20 of 771 Posts
Top