SkyscraperCity banner

21 - 40 of 771 Posts

·
Registered
388 Posts
Будівництво автомобільної дороги до державного кордону
України з Румунією

Івано-Франківська область – єдина з усіх прикордонних областей Карпатського ре-
гіону не має прикордонного переходу. На території області знаходиться близько 50 км
Державного кордону між Україною та Румунією. В часи Першої світової війни через цю
ділянку кордону було прокладено дорогу, залишки якої збереглися до нашого часу (так
звана стара Брусилівська дорога).
Транспортні маршрути з Прикарпаття до Румунії та Балкан в даний час не є опти-
мальними. Будівництво автомобільної дороги з одночасним вирішенням питання щодо
відкриття пункту перетину державного кордону дасть можливість:
– скоротити на 200-250 км віддаль перевезення вантажів і схему сполучень з дер-
жавами Балкан та створити умови розвитку ділових контактів;
– розширити можливості освоєння рекреаційного потенціалу Карпат і розвитку ту-
ризму в рамках Карпатського Єврорегіону, що сприятиме соціальному розвитку гірських
населених пунктів;
– реалізувати проект відновлення будівлі обсерваторії на г. Піп Іван (найбільш ви-
сокогірної споруди в Україні) та перетворення її в один з найпривабливіших туристичних
об'єктів країн Карпатського регіону;
– значно розвантажити існуючі пропускні пункти "Порубне" в Чернівецькій і "Дяково"
в Закарпатській областях і скоротити простої вантажо- та пасажиропотоків при перетині
кордону;
– створити умови для спілкування родин і розвитку ділових контактів. В повіті Ма-
рамуреш, Румунія, компактно проживає понад 36 тисяч етнічних українців (з румунської
сторони знаходяться населені пункти Поєніле-де-суб-Мунте, Репедя, Леспедя, Рускова,
мешканці яких зберігають у спілкуванні українську мову, традиції, віросповідання). На-
явність дороги та прикордонного переходу створить умови для розвитку цих населених
пунктів, сприятиме зміцненню української діаспори в Румунії.
На першому етапі реалізації проекту було б доцільно відкрити пішохідний перехід
на українсько-румунському кордоні в с. Шибене (Верховинський район) – с. Поєніле-де-
суб-Мунте (повіт Марамуреш).
Потрібно зазначити, що Верховинський район є одним із найбільш перспективних
для розвитку туризму (зокрема гірськолижного). Можливість виходу наявної дороги се-
лище Верховина – с. Буркут (40 км) на міжнародний перехід надасть потужний імпульс
для розвитку інфраструктури вищезгаданого району, зокрема її туристичної складової.

Про середньострокову програму
соціально-економічного розвитку
області на 2007-2011 роки
http://www.orada.if.ua/fileadmin/documents/Programi/335-14.pdf

·
Registered
388 Posts
Будівництво транспортної розв’язки вул. Вовчинецька-Привокзальна-Промислова у
м. Івано-Франківську
Головний розпорядник бюджетних коштів:
Обласна державна адміністрація
Джерела фінансування, тис. грн.:
Державний бюджет: 2 500
Місцеві бюджети: 2 550
Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань: 5 050
У тому числі за роками:
2007 – 50
2008 – 2 500
2009 – 2 500
Очікувані результати
Реконструкція та розширення залізничного моста через вул. Вовчинецьку в районі
вокзалу. Розширення тунелю під залізничним мостом ще на один прогін

·
Registered
388 Posts
Будівництво магістральної автодороги вул. Івасюка – Бистриця Солотвинська (міст) –
с. Клузів – Галицьке шоссе м. Івано-Франківськ
Державний бюджет: 10 900
Місцеві бюджети: 11 200
Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань: 22 100
У тому числі за роками:
2009 – 7 300
2010 – 7 300
2011 – 7 500
Очікувані результати
Будівництво об’їзної дороги (2,1км) із спорудженням двох мостів на річках Б. Солот-
винська та Б. Надвірнянська. Виведення транзитного транспорту за межі міста

·
Registered
388 Posts
Будівництво нової автодороги (вул. Проектна) на ділянці від вул. Гетьмана Мазепи
до вул. Короля Данила у м. Івано-Франківську
Державний бюджет: 2 000
Місцеві бюджети: 3 400
Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань: 5 400
У тому числі за роками:
2007 – 1 400
2008 – 3 000
2009 – 1 000
Очікувані результати
Розвантаження центральної частини міста від транспорту, забезпечення безперебій-
ного проїзду до центральної міської клінічної лікарні

·
Registered
388 Posts
Станом на поч 2010 р
Розпочато підготовку до коригування генерального плану міста та
розробки схеми положення міста Івано-Франківська в системі розселення.
Виконано 30% від загального обсягу робіт з виготовлення топографічної
зйомки м.Івано-Франківська в М 1:2000, які необхідні для розробки нового
генерального плану міста. Визначені межі для розроблення проекту схеми
положення міста Івано-Франківська в системі розселення.

·
vn
16,302 Posts
Привіт! Підкажіть будь ласка, скільки зараз у Франківську коштує проїзд у маршрутках, автобусах і ел.транспорті. І чи не збираються підвищувати?

·
Curly-headed
2,255 Posts
Discussion Starter #27
маршрутки - 2,00 грн.

Автобуси і тролейбуси з 1 червня підняли до 1,00 грн.

·
Registered
6 Posts
Будівництво магістральної автодороги вул. Івасюка – Бистриця Солотвинська (міст) –
с. Клузів – Галицьке шоссе м. Івано-Франківськ
...
Очікувані результати
Будівництво об’їзної дороги (2,1км) із спорудженням двох мостів на річках Б. Солот-
винська та Б. Надвірнянська. Виведення транзитного транспорту за межі міста
Намалюйте хтось цю дорогу на карті, будь-ласка.

·
Curly-headed
2,255 Posts
Discussion Starter #30
^^
Приблизна моя карта.
Мости пронумеровані згідно пріоритету міської ради.

·
Registered
388 Posts
Kucher_if,
А як ви взнали точне місце побудови мостів 3 і 4? Я документів не спромігся найти. А також нові лінії об"їздних в Пасічній
Хоча я згідний зі всім що нанесено на карту.

До вашої уваги можливі залізничні транзитні потоки через ІФ. Транзит - Це єдиний шанс електрифікації нашого регіону, інакше в нас не має достатньої кількості вантажу щоб виправдати електрифікацію
Оригінал карти тут http://www.bueker.net/trainspotting/map.php?file=maps/ukraine/ukraine_ukrainian.gif
В планах Укрзалізниці цього не має на найближчі роки, спачатку треба загрузити саму оптимальну дорогу на Чоп через Мукачево-Львів

·
Registered
388 Posts
Інтерв’ю з мером Івано-Франківська Віктором Анушкевичусом дврічної давнини
http://ifcity.in.ua/publ/1-1-0-6

Які проекти з будівництва паркінгів будуть реалізовуватись?

Конкретні проекти стосуються реконструкції з добудовою універмагу „Прикарпаття” на вулиці Дністровській, де дуже серйозні затори. Відповідно до проекту там передбачається будівництво підземного паркінгу на майже 300 машин. Також напроти ринок Троян буде забудовуватись і там теж буде підземний паркінг. Крім того, ми вже розглядали на виконкомі план забудови в межах вулиць Новгородська, Тичини, Бельведерські, тобто на території двох ринків у центрі міста. Там також передбачається будівництво підземного паркінгу.

Центр міста перенасичений ринками. Якою буде довгострокова політика міста у цій сфері?

Розробляється проект, який передбачає не лише будівництво торгових центрів, але й молодіжного центру і бібліотеки та інших неторгових приміщень на місці сьогоднішнього ринку „Троян”. Коли я йшов на вибори міського голови в попередній каденції міської влади була спроба перенести ринки з Новгородської і так званий П’яний ринок за межі центральної частини міста. Тоді це отримало серйозний спротив зі сторони підприємців, які там здійснюють торгівлю. В той час я як кандидат підписався, що у випадку мого обрання на посаду міського голови я гарантую, що як мінімум 2 роки ці ринки будуть функціонувати. Два роки пройшло, свою обіцянку я виконав. В європейському місті не може бути в центральній частині ринку у такому вигляді. Враховуючи те, що за останній час в місті відкрилась велика кількість торгово-офісних приміщень ці ринки будуть закриті і територія відповідним чином освоєна. Розробляється комплексний план забудови, який передбачає всю інфраструктуру, в тому числі будівництво дитячого садка, житлових будинків, торгових приміщень, бо велика частина підприємців не захоче йти з того місця і буде присутня вже в торгових приміщеннях європейського типу.

Про які терміни йде мова?

Концептуальне рішення з цього питання буде прийнято у цьому році, а реалізація його буде здійснюватись протягом 2-3 років. Мова йде про всі ринки в центральній частині міста.

·
vn
16,302 Posts
То виходить, що Франківщина єдина область, де неелектрифікована залізниця... Я й не думав.

·
Registered
388 Posts
То виходить, що Франківщина єдина область, де неелектрифікована залізниця... Я й не думав.
Та далеко не єдина. Чернівці, Миколаїв, Херсон також не електрифіковані. Тернопіль і Полтаву недавно електрифікували. До Сум зараз прогрес підбирається
Пасажирський транспорт добре розвинений а вот вантажів не має. Нафтопереробний завод працює на 6%. Транзитних ліній не має, Рахів - дорога в нікуди і Чернівці підкачують. Львів перебирає всі потоки.

В часи війни багато залізниць було взірвано. Дуже багато. Включаючи Станіслав-Тисмениця-Бучач
Також-Тлумач-Городенка
І Галич-Бережани

·
vn
16,302 Posts
Та далеко не єдина. Чернівці, Миколаїв, Херсон також не електрифіковані. Тернопіль і Полтаву недавно електрифікували. До Сум зараз прогрес підбирається
Точно. Я тільки зараз оригінал карти глянув. До речі, дякую за карту!
А ще ходить у Франику "Рута"?

·
Curly-headed
2,255 Posts
Discussion Starter #36
Kucher_if,
А як ви взнали точне місце побудови мостів 3 і 4? Я документів не спромігся найти. А також нові лінії об"їздних в Пасічній
Хоча я згідний зі всім що нанесено на карту.
Колись читав статтю про всі мости, їхню стадію і кошти і таке сяке...
Моя карта - приблизна. Соррі, що ввів когось в оману.
Щодо об'їзних пасічної, то я, як мешканець цього району запропонував логічне з'єднання доріг.
А та дорога що йде від моста №3 має проходити десь через мікрорайон №7, який буде десь на калускій трасі (теж було зазначено в тій статті).

Точно. Я тільки зараз оригінал карти глянув. До речі, дякую за карту!
А ще ходить у Франику "Рута"?
і Червона рута і Голуба стріла і Раховоз ходили, ходять і будуть ходити)))

·
tvs_vitalik
65 Posts
Стосовно електрифікації залізниці:
Перший крок - електрифікація ділянки Львів-Ходорів-Івано-Франківськ. Теоретично мали розпочати в цьому році і закінчити в 2012, але то тільки плани, на жаль...
Далі мали б електрифікувати ділянку Івано-Франківськ-Коломия-Чернівці.

P.S. На сьогодні в Україні тільки 2 області, в яких немає жодного кілометра електрифікованої залізниці (Івано-Франківська і Чернівецька)

21 - 40 of 771 Posts