SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 309 Posts

·
_VART_
Joined
·
6,153 Posts
До речі мене завжди дивувало те, що в невеликому Тернополі відразу дві клеверні розвязки, невже там дійсно такий великий трафік, що не можна було обійтись кільцями? Ось тут поляки взагалі пишуть, що то збудовано через захцянку якогось партійного боса
 

·
pharmapr0
Joined
·
618 Posts
Discussion Starter · #3 ·
Ці розв"язки знаходяться на на об"їзній дорозі міста. Ділянка, де вони знаходяться, сполучає львівську трасу з хмельницьким шосе та трасою на Кременець і далі з трасою Київ - Чоп. Тому саме на цьому відрізку найбільш насичений рух транспорту. Коли б були кільця, то могли б утворюватися затори при виїзді з міста. Про партійні партійних босів не скажу нічого, бо це робилося ще за часів союзу.

До речі, за новим генпланом заплановано ще 3 клеверні роз"вязки.
 

·
pharmapr0
Joined
·
618 Posts
Discussion Starter · #6 ·
Нові старі тролейбуси.

КП «Тернопільелектротранс» підписало угоду на постачання двох тролейбусів чеського виробництва, які були в експлуатації. Вони мають надійти до Тернополя до Дня міста.

Як повідомив «Номер один» директор тролейбусного депо Андрій Мастюх, уже замовлено два чеських тролейбуси марки 15 Тр, які попередньо експлуатувалися на європейських дорогах. І хоча вони не нові, зазначив керівник комунального підприємства, але показали свою професійну придатність на тернопільських вулицях і заслужили на слова похвали від шоферів депо.

– До першого вересня у Тернополі заплановано запустити нову тролейбусну лінію. До цього часу маємо намір закупити як мінімум три тролейбуси. Новий тролейбус коштує близько 2 млн. грн., а той, який уже був у користуванні, –150-300 тис. грн., залежно від стану. Той тролейбус, який місто планує купити, коштує 200 тис. грн. і має хороші технічні характеристики. Працівники КП «Тернопільелектротранс» задоволені такою технікою. Новий транспорт придбано за місцеві кошти, бо гроші на купівлю транспорту з державних програм не виділяються, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.
http://gazeta1.com/index.php/uk-UA/...ista-ternopil-bude-z-dvoma-novimi-trolebusami
 

·
лихвар
Joined
·
106 Posts
думаю, що з понеділка ця новина з'явиться на оф. сайті ТЕТу в більш нормальному варіанті.. :)
 

·
pharmapr0
Joined
·
618 Posts
Discussion Starter · #9 ·
На даний момент їх 3. № 144, 145, 146. В планах зараз тільки закупка чешських відпрацьованих тролейбусів. На рахунок ЛАЗів знаю, що їх повинно було бути більше, але після кризи все зупинилося. Була якась судова тяганина, яка так і ні до чого доброго не привела.
 

·
лихвар
Joined
·
106 Posts
взагалі лазів 5 - 142-146, щопрада перші 2 не є низьким :)

Стосовно тяганини - то в кінці 2008 з ЛАЗом було підписано договір про лізинг 7 тролів й зроблено оплату по тодішній вартості двох тролів, які місто не бачило й досі... (чурки хочуть оплату по посткризовому курсу).
 

·
фріланс&
Joined
·
1,439 Posts
У Великій Березовиці з’явився автобус- “гармошка” з кондиціонерами (фото)

Автобус-”гармошка” “Неоплан” віднедавна з’явився у селищі Велика Березовиця. Щоправда, наразі автобус нікого не возить – його власник пан Віталій шукає на нього покупця. Розповідає, що, повертаючись із Голландії, він майже випадково придбав “Неоплана” у німецькому місті Франкфурт-на-Майні – автобус якраз продавала тамтешня автотранспортна компанія.
Транспортний засіб чоловікові дуже сподобався, а тому розраховує, що й в Україні “Неоплан” комусь припаде до душі.
Автобус випущений наприкінці 1998 року. Двосекційний, із так званою “гармошкою”. Призначений для міських перевезень. Надвеликої місткості – розрахований на 160 пасажирів. Має чотири входи-виходи. Увесь салон із низьким рівнем підлоги, що є дуже зручним для інвалідів та молодих мам з візочками. Є обігрівачі та система кондиціювання. На вигляд стан транспортного засобу – відмінний. Подібних автобусів у Тернополі наразі немає.
Минулого року на міських маршрутах з’явилися потримані німецькі автобуси з низьким рівнем підлоги – три “Мани” середньої місткості, один “Неоплан” малої місткості та ще один “Неоплан” великої місткості. Щоправда, останній кілька місяців тому зник з вулиць Тернополя.
Міські автобусні маршрути обласного центру обслуговують приватні перевізники.P.S. Пізніше з'ясувалося, що великий "Неоплан", що їздив по №19, а потім по №18, продали. Кому чи в яке інше місто - невідомо...
 

·
Маленьк&
Joined
·
995 Posts
По Тернополю їздить червоний ЕлекртоЛаз без номерів. Це новий, чи перефарбований старий?
 

·
Ukraine
Joined
·
979 Posts
"Аляску" уже закільцювали
У Тернополі із середини вересня запрацює новий тролейбусний маршрут. Він з’єднає Центр міста та мікрорайон «Аляска».
Урочисте відкриття тролейбусної лінії проведуть на День міста, 28 серпня.
- Маршрут проляже довкола масиву «Аляска» вулицями Володимира Великого, Леся Курбаса, морозенка, Симоненка, - розповідає директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх. – Далі тролейбуси виїжджатимуть на вулицю Тарнавського, рухатимуться проспектом Злуки, Богдана Хмельницького і далі по вулиці Шептицького до ринку. Звідти, вулицями Острозького та Гоголя, тролейбуси повертатимуть у напрямку «Аласки».
За словами пана Мастюха, на маршруті курсуватиме шість транспортних засобів. П’ять з них – привезуть з Чехії. Наразі два таких тролейбуси перебуває на митному кордоні, ще три – доставлять до середини вересня. Шостий тролейбус візьмуть із нині наявних у Тернополі.
- Згадуваним маршрутом тролейбуси рухатимуться до сімнадцятої години, - додає пан Мастюх. – Після сімнадцятої вони, як і «тринадцятка», не заїжджатимуть на ринок, а вулицею Острозького прямуватимуть у напрямку «Аляски». Інтервал руху – одинадцять хвилин.
20minut.ua
 

·
лихвар
Joined
·
106 Posts
1 - 20 of 309 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top