SkyscraperCity banner

1 - 20 of 31297 Posts

·
Registered
Joined
·
254 Posts
У Львові від майбутнього стадіону до Євро-2012 до Залізничного вокзалу збудують трамвайну колію
У червні Львів матиме стратегію розвитку міського транспортного руху. Представники розробників стратегії - німецького консорціуму PTV AG - VCDB GMBH та НУ "Львівська Політехніка" 2 квітня презентували журналістам перший етап стратегії, яка на сьогодні готова на 90%.
"Основну ставку робиться на розвиток міського електротранспорту і пріоритетність екологічної складової при розробці стратегії. Крім того, було проаналізовано будівництво трамвайної колії від майбутнього стадіону до Євро - 2012 до Залізничного вокзалу", - повідомив під час прес-конференції начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Сергій Кіраль.

Фінансується розробка стратегії Урядом Німеччини (банком KfW). "На програму передбачено 500 тис. євро. Витрачено 400, на 100 тис. євро ми плануємо закупити програмне забезпечення", - додав С. Краль.

Дослідженнями, як розповів представник НУ "Львівська Політехніка" Олександр Мазор, було охоплено 150 перехресть Львова, щоб визначити перерозподіл транспортних потоків. "На 12 ключових перехрестях у Львові ми проводили дослідження 8 раз на добу. Робили відеозапис, який потім аналізували. Крім того, ми дослідили рівень викидів від транспорту. Результати показують, що існуюча транспортна сітка у Львові є оптимальною, а проблеми є від неправильного планування схеми руху. У нас на деякі транспортні кільця виходить п’ять доріг", - наголосив О.Мазор. Він також додав, що середньодобова завантаженість транспорту у Львові становить 70%.

http://www.zaxid.net/newsua/2009/4/2/142840/
 

·
Registered
Joined
·
3,149 Posts

·
Registered
Joined
·
254 Posts
У Львові оголошено конкурс на будівництво 4 підземних паркінгів

"Сьогодні, 13 квітня, відбулося перше засідання конкурсної комісії з визначення найкращого інвестиційного проекту з будівництва підземних багаторівневих паркінгів у Львові та було оголошено конкурс на пошук інвестора", - повідомив під час брифінгу директор департаменту містобудування Львівської міської ради Андрій Павлів.

За словами Андрія Павліва, до складу комісії увійшло 22 члени: представники міської ради та проектних організацій міста. Засідання комісії відбулося на підставі рішення виконавчого комітету Львівської міськради № 622 від 27 червня 2008 року "Про організацію та проведення конкурсів на кращий інвестиційний проект з правом будівництва підземних паркінгів та визначення забудовника".

"Заявки на конкурс можна подавати включно до 29 травня. Вже до кінця червня їх буде розглянуто та буде визначено переможців. Ми намагатимемось повідомити про конкурс якнайбільше вітчизняних та закордонних інвесторів. Маємо надію, що на складні економічні умови, ми отримаємо пропозиції. Якщо за останні два роки до нас дуже часто зверталися інвестори, які заявляли про готовність будувати такі об’єкти, то зараз таких звернень поменшало", - розповів А.Павлів.

На конкурс виставлено 4 ділянки для будівництва підземних паркінгів: пл.Петрушевича, вул. Батуринська, вул. Вітовського та ріг вул. Стефаника-вул. Коперніка. Загалом згідно з транспортною схемою Львова, над якою працюють німецькі фахівці, у місті має бути збудовано 30 таких паркінгів, під які вже є земельні ділянки. "Ці запропоновані 4 ділянки - це лише початок. Ми зараз працюємо над проектом будівництва так званих перехоплюючих паркінгів, які змогли б якнайкраще розвантажити рух у центральній частині міста", - зазначив Андрій Павлів.

Також конкурсна комісія затвердила умови конкурсу, згідно з якими інвестор власним коштом зобов’язаний провести археологічні розкопки на ділянці, де планується будівництво паркнігів.

Як додав А.Павлів, нові правила паркування, які увійшли в дію 1 лютого 2009 року, передбачають будівництво навіть п’ятирівневих підземних паркінгів. "До того ж, ми застосовуватимемо нові механічно-автоматизовані системи паркування, що допоможе збільшити кількість паркомісць", - зауважив Андрій Павлів.
Оригінал статті http://www.zaxid.net/newsua/2009/4/13/173843/
 

·
Zurück in die Zukunft
Joined
·
21,487 Posts

·
Registered
Joined
·
254 Posts
18.04.2009 На Левандівському мості відкрили рух по 2 смугах

Як повідомив начальник управління капітального будівництва Львівської міської ради Богдан Коваль, сьогодні було знято бар’єри та відкрито проїзд для автомобілів.

Нагадаємо, що на мості було замінено балки, які втратили несучу здатність. Для ремонту шляхопроводу з резервного фонду державного бюджету виділено 13 млн 104 тис. грн. Ще 299,5 тис. грн. передбачено у міському бюджеті. Основним виконавцем робіт є ТзОВ «Західтрансбуд», що приступив до робіт у грудні 2008 року.
Взято з http://www.lviv.ua/news/2594/page2.html
 

·
Registered
Joined
·
254 Posts
13.05.2009 13:17
Львів матиме фінансування на головні об’єкти до Євро-2012, - Кміть


Я не сумнівався, що у Львові буде Євро-2012, це підказувала логіка подій. Львів має ті відмінності, які потрібні для перемоги. Євро-2012 буде у Львові, будь-які інші наступні дати є певними умовностями. Про це 13 травня у коментарі ZAXID.NET зазначив голова Львівської ОДА Микола Кміть.
Він наголосив, що тепер для Львівщини головне працювати над розбудовою об’єктів: "У нас все розплановано щодо об’єктів. Стосовно аеропорту - 19 травня буде оголошено тендер на інвестора з будівництва нового терміналу. Цей же ж інвестор з Іспанії сьогодні бере участь у нараді в Києві щодо інвестування 2 млрд доларів в дорожню інфраструктуру України, зокрема Львівщини. На днях має відбутися підписання постанови Міністерства фінансів щодо випуску облігацій Львовом на 350 млн грн, це гарантує фінансування на будівництво стадіону у 2009 році. Щодо готельних номерів, то Львів має їх вже у два рази більше, ніж було у Австрії і Швейцарії у 2008 році".

Нагадаємо, виконком УЄФА визначив господарями чемпіонату Європи з футболу 2012 року з українського боку міста Київ, Донецьк, Львів та Харків. Одеса та Дніпропетровськ вибули зі змагань - оголосив президент УЄФА Мішель Платіні на прес-конференції у Бухаресті 13 травня, - інформує Чемпіон.
http://zaxid.net/newsua/2009/5/13/131728/
 

·
Registered
Joined
·
254 Posts
21.05.2009 11:46
38 млн євро витратять на модернізацію двох трамвайних маршрутів у Львові


Львів залучає кошти на модернізацію інфраструктури міста. Зокрема, вже найближчим часом планується залучити 38 млн євро від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) на реконструкцію маршрутів трамваїв №2 і №6. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Львівської міської ради.
На сьогодні вже погоджено основні умови кредиту. Орієнтовна ставка 5,5 - 6,5% річних на 10 років з відтермінуванням сплати тіла кредиту на 3 роки. Ставка залежатиме і коригуватиметься залежно від кредитного рейтингу міста.

Цього тижня у Лондоні засідає кредитний комітет для останнього погодження кредиту.

12 червня рада директорів ЄБРР відвідає наше місто у повному складі і згодом прийме остаточне рішення 22 червня щодо підписання кредитної угоди. Після цього угоду буде винесено на сесію міської ради.

"Перша сума кредиту, яку плануємо отримати, 38 млн євро. З них 26 млн євро передбачено на реконструкцію трамвайної колії і дорожнього полотна маршрутів трамваю №2 і №6. Натомість12 млн євро передбачається на модернізацію "Львівелектротрансу" - нові вагони, нову систему управління і продажу квитків", - зауважив міський голова Львова Андрій Садовий.

Окрім цього проекту, спільно з ЄБРР планується реалізувати проект 15 млн євро на теплопостачання та проект 100 млн євро на дороги.
Взято з http://zaxid.net/newsua/2009/5/21/114638/
 

·
L'vivjak
Joined
·
2,614 Posts
Приміським маршруткам заборонять заїжджати до центральної частини Львова

"Щодня до центральної частини Львова приміські маршрутки заїжджають 1300-3000 разів, вони заважають руху транспорту в місті. Значна частина з них здійснює лише один рейс, а решту часу стоїть на стоянці. Як, наприклад, на рейсах Львів-Дрогобич", - зазначив 28 травня під час прес-конференції повідомив начальник управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Микола Шкурган.
Він зазначив, що найбільше проблем руху транспорту в місті створюють маршрутки, які рухаються у Стрийському напрямку. "Вони їдуть через місто на залізничний вокзал, коли є головний автовокзал. Так само ми плануємо перенести автостанції з Приміського вокзалу, з площі Петрушевича та інших. Щодо цього питання у нас відбулася нарада в Львівській ОДА, щоб в умовах тендерів було обумовлено це питання і на маршрутках писало, що вони їдуть не просто до Львова, як зараз, а до якої вулиці конкретно. Ділянки для нових автостанцій є, потрібно проводити тендер", - додав він.
http://www.zaxid.net/newsua/2009/5/28/140043/
 

·
L'vivjak
Joined
·
2,614 Posts
Сів би я на ровер, але страх бере...

Кілька років тому у Львові, біля входу до ратуші, з’явилася велосипедна стоянка. Ця парковка - направду художня річ.
На ній навіть увічнили бравого солдата Швейка, що поспішає кудись на велосипеді... Сподівалися, що скоро ця парковка заповниться двоколісним транспортом. Це ж так мило - оглядати романтичні вулички Львова, їдучи на такому мобільному, а головне – екологічному засобі пересування... Але минув час, а велосипедна стоянка біля входу до ратуші досі сиротливо “світить” порожніми місцями. Вряди-годи сюди хтось поставить якогось “коника”... Справа не в тім, що у Львові мало аматорів велосипедного руху. Просто їзда містом Лева на “лісапеті” є на сьогодні аж надміру екстремальним заняттям...

У темряві водії... полюють на велосипедистів

Молода програмістка Уляна Тесля захоплюється спортом. Дівчина часто бере участь у різноманітних змаганнях, підкорила не одну вершину Карпат, у басейні її знають як хорошу плавчиню. Велосипедом Уляна користується часто.

“Кілька місяців поспіль їздила на роботу тільки на велосипеді, - розповідає Уляна. – З Любінської, де на той час жила, їхати на Привокзальну на велосипеді набагато зручніше, ніж маршруткою. По-перше, добиралася швидше, по-друге, не доводилося товктися у переповненому автобусі. З іншого боку, завжди був певний відсоток ризику. У нас немає облаштованих велосипедних доріжок. Тож доводиться їхати або по тротуару, а це неможливо, коли багато пішоходів, або по проїжджій частині. А тут доводиться остерігатися водіїв... Особливо небезпечно їхати на велосипеді вечорами, адже вулиці не всюди добре освітлюються. Одного разу я наїхала на п’яного, що лежав посеред тротуару... Все обійшлося, але страху натерпілася неабиякого”.

Мовою цифр

За результатами соціологічного опитування, 81 відсоток жителів міста Лева підтримують ідею створення у Львові велоінфраструктури. А 40 відсотків львів’ян вже зараз готові пересісти на велосипеди! Аби тільки було де їздити...
Радник президента Львівської торгово-промислової палати Стефан Миронюк живе у Львові вже три роки. З Німеччини пан Стефан привіз велосипед. Думав, коли буде на то час, їздитиме вулицями Львова. Не склалося - наше місто виявилося не пристосованим для їзди на велосипедах. “Це надто небезпечно, - розповідає Стефан Миронюк кореспондентові “ВЗ”. – У Львові немає велосипедних доріжок. А на дорогу також не виїдеш – там же водії, що буквально полюють на велосипедистів. Що говорити велосипедисту, коли навіть на маленькому легковому авто на дорогах буває страшно”.

“У Німеччині, - продовжує мій співрозмовник, - велосипедна культура дуже розвинена. Велосипед – це модний засіб пересування, і того, хто ним користується, не вважають невдахою або “лузером”. У Мюнхені, зокрема, дуже поширені велосипедні екскурсії. Туристи разом з екскурсоводом можуть за кілька годин об’їхати все місто. У Польщі також активно розвивається велосипедна інфраструктура. У Кракові можна взяти велосипед в оренду в одному пункті й віддати його в іншому”.

Перша велосипедна доріжка буде на вулиці Стуса

Тим часом у мерії обіцяють, що невдовзі у Львові таки з’явиться перша велосипедна доріжка. Облаштувати її повинні на вулиці Стуса. Якщо пощастить і криза не надто завадить планам, проект реалізують вже цього року.

Натомість коли Львів стане повністю пристосованим для велотуризму – не знає ніхто. Добре було б, якби ситуація поліпшилася вже до початку Євро-2012. “Це б створило людям додаткові можливості для відвідування нашого міста, - переконана головний спеціаліст відділу туризму та рекреації управління культури і туризму Львівської міської ради Галина Гриник. - Створення пішохідно-велосипедних зон у центрі міста знижуватиме забруднення довкілля, сприятиме збереженню цінних пам’яток архітектури”.


У власності ЛКП “Ратуша-сервіс” є два велосипеди. Як запевнили “ВЗ” у міськраді, вони без діла не простоюють. Від важкої праці навіть ламалися кілька разів, щоправда, несерйозно. Проте, обживатися новими двоколісними “кіньми” у “Ратуші-сервіс” наразі не збирається. Кажуть, що й цих достатньо. Високопосадовці цього виду транспорту майже не замовляють. Популярний велосипед, здебільшого, серед молодих працівників ратуші.


Коментар для «ВЗ»

Олексій ПОБУРКО, директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради

Нагода покататися на велосипеді випадає рідко. Свого велосипеда я не маю, тому доводиться позичати в друзів, зрідка беру його в ЛКП “Ратуша-сервіс”. Коли їдеш, то особливо не задумуєшся, чи це безпечно. Хоча насправді ризик є. Мій маршрут зазвичай пролягає через парки, де немає машин та надміру пішоходів. Місту вкрай необхідна велоінфраструктура. У центральній частині міста реалізувати проект доволі складно – там вузькі вулиці. Щодо нових вулиць, то робимо все можливе, аби вони проектувалися з врахуванням потреб велосипедистів. У мене росте син, він також їздить на велосипеді, і я маю надію, що він в майбутньому користуватиметься велоінфраструктурою. Дуже сподіваюся, що до Євро-2012 ця проблема у місті врегулюється.
http://www.wz.lviv.ua/print.php?atid=74125
 

·
L'vivjak
Joined
·
2,614 Posts
До Євро-2012 презентовано потяг "Львів-Краків-Вроцлав"

У Львові 31 травня відбулась урочиста презентація потягу №35/36 "Львів-Краків-Вроцлав" за участі начальника ДП "Львівська залізниця" Михайла Мостового, голови Львівської обласної ради Мирослава Сеника, Надзвичайного і Повноважного Посла Польщі в Україні Яцека Ключковського, Генерального Консула Польщі у Львові Гжегожа Опалінського.
Зі Львова потяг відправлятиметься о 23:59 і прямуватиме через станції Мостиська, Медика, Перемишль, Жешов, Дембіца, Тарнов, Краків, Кшешовіце, Тржебина, Явожно, Щекова, Мисловіце, Катовіце, Зарже, Гливіце, Кенджежин-Козле, Ополе-Головна, Бжег, Олава. "У складі поїзда наразі курсуватимуть три вагони, однак за потреби Львівська залізниця готова збільшити їх кількість ще на два. Вагони оснащені системою, яка дозволяє за 20 хвилин переставляти колеса вагонів на колію шириною 1435 мм європейського стандарту. Звичайна перестановка займала до 2,5 годин. За потреби такою системою буде оснащено і інші потяги, зокрема це передбачено у межах підготовки до Євро-2012", - повідомив під час відкриття М. Мостовий.
Вартість одного місця у потязі в 4-місному купе становить: Львів-Краків - 358,31 грн, Львів-Вроцлав - 448,31 грн; вартість одного місця у 2- та 3-місному купе: Львів-Краків - 379,29 грн, Львів-Вроцлав - 479,65 грн; вартість одного місця у 2-місному купе бізнес-класу (індивідуальний санвузол, умивальник, душ) становить: Львів-Краків - 507,54 грн, Львів-Вроцлав - 628,89 грн; вартість одного місця в одномісному купе бізнес-класу (індивідуальний санвузол, умивальник, душ) становить: Львів-Краків - 838,97 грн, Львів-Вроцлав - 1052,39 грн.
http://www.zaxid.net/newsua/2009/6/1/101022/

Ale cina taka že litakom deševše bude... :eek:hno:
 

·
L'vivjak
Joined
·
2,614 Posts
Поношенный вагончик

Львовские власти намерены привлечь кредитные средства европейцев, чтобы купить у них же бывшие в употреблении трамвайные вагоны и новомодную информационную систему, позволяющую считать зайцев и льготников в троллейбусах.

Во Львове готовятся потратить на развитие транспортной инфраструктуры 38 млн евро, которые местные власти рассчитывают позаимствовать у ЕБРР. 2 июня исполком горсовета согласовал вопрос выделения из местной казны 20 тыс. евро на оплату комиссионных за предоставление кредита. «У нас есть договоренность с ЕБРР на получение кредита, но мы должны уплатить комиссию», — сообщили в мэрии. По словам градоначальника Андрея Садового, на сегодня уже согласованы основные условия кредита, который достанется КП «Львовэлектротранс» под залог имущества этого предприятия. «Ориентировочная ставка будет колебаться в пределах 5,5–6,5% годовых в зависимости от рейтинга города. Кредит берется на 10 лет с трехлетней отсрочкой уплаты его тела», — уточнили в муниципалитете, добавив, что 12 июня Львов посетит совет директоров ЕБРР, после чего будет принято окончательное решение о дате выделения денег. Местные власти настолько уверены, что получат вожделенные евро, что уже расписали предстоящие траты. Как сообщил г-н Садовый, 26 млн евро планируется направить на модернизацию трамвайной колеи и дорожного полотна на маршрутах, соединяющих автостанцию на улице Лычаковской с центром города, а также автостанцию на улице Хмельницкого с железнодорожным вокзалом. Оставшиеся 12 млн евро «Львовэлектротранс» потратит на новые вагоны и комплексную информационно-коммуникационную систему. Андрей Садовый говорит, что город, как и ранее, будет покупать в Европе бывшие в употреблении трамваи, поскольку новые стоимостью порядка 2 млн евро каждый ему не потянуть. Напомним, в октябре прошлого года горсовет приобрел в Германии 11 шт. «поношенной» техники чешского производства марки Tatra KT 4 D, на что из бюджета было выделено свыше 10 млн грн.
Во «Львовэлектротрансе» сообщили, что в течение полугода будут проводить тестирование информационно-коммуникационной системы, которую им предоставит польская компания R&G Plus. Если испытания пройдут удачно, транспортники купят данную технику. В троллейбусах, курсирующих между аэропортом и центром Львова, установят электронные компостеры, оставляющие на талонах информацию о дате поездки, что позволит сократить количество зайцев. Также планируется установить приборы, определяющие количество пассажиров, в том числе и льготников, чей проезд компенсируется из бюджета.
http://www.dsnews.ua/infrastructure/infrastructure-regions/art40544.html
 
1 - 20 of 31297 Posts
Top