SkyscraperCity banner

31321 - 31340 of 31369 Posts

·
Registered
5,573 Posts
Тут варіантів немає, можна зробити тільки те, що зобов'язаний робити кожен свідомий, громадянсько активний, небайдужий та патріотичний мешканець міста Львова - написати на Варту1
Там якраз напишуть, що це повністю ок :)

·
Registered
729 Posts
На П. Орлика велосмуги стали паркувальними смугами:
20201029_132240 by Andrew Sayden, on Flickr
20201029_132245 by Andrew Sayden, on Flickr
Це трохи зрада, як на мене. Чи можна щось з цим зробити
Не розумію чому їх зробили на дорозі а не поруч з тротуаром, самі смуги напевно що мають позначити відповідними знаками.
Ніхто ті автомобілі там не буде зганяти з велосмуг.

·
Registered
700 Posts
Де знаки? Де розмітка? Дорогу офіційно здали?
Залишіть фантазії для варти, якщо вже апелюєте до законів

·
Unregistered user
2,316 Posts
Територія лікарні тепер закрита для проїзду/парковки, хз чи будуть працівники всі тепер там паркуватись. Раніше там був піздос з парковкою. Мабуть те що на фото стане нормою. На цей відшиб тільки власним транспортом

·
Comandos
1,639 Posts
Будівництво нової дороги між вул. Тунельною (в районі залізничного моста) і вул. Під Голоском.
Вулиця також пройде через Малоголосківську.
Дорога наразі в різних місцях на різних стадіях, десь просто засипана каменем, десь є бетонна основа (фотки якраз з цієї ділянки), десь ще зовсім не бралися, а невелика ділянка в районі Малоголосківської повністю зроблена.
Там де посередині є таке "кільце", це перегресття з Малоголосківською, це кільце зроблене, фотки в цьому пості зроблені з лівої сторони "кільця"

Перехрестя з вул. Малоголосківською

Вдалині будинки по вул. Щепова та Під Голоском.

Фотки робив тиждень тому, тоді залишилося влаштувати дорогу повз колію до Тунельної

Наніс приблизно на гуглмапс нову дорогу, щоб виміряти відстань, в мене вийшло 1260 метрів.

·
Comandos
1,639 Posts
Будівництво нової дороги між вул. Тунельною (в районі залізночного моста) і вул. Під Голоско. Вулиця також пройде через Малоголосківську.
Дорога наразі в різних місцях на різних стадіях, десь просто засипана каменем, десь є бетонна основа (фотки якраз з цієї ділянки), десь ще зовсім не бралися, а невелика ділянка в районі Малоголосківської повністю зроблена.

Перехрестя з вул. Малоголосківською

Вдалині будинки по вул. Щепова та Під Голоском.

Фотки робив тиждень тому, тоді залишилося влаштувати дорогу повз колію до Тунельної

Я наніс приблизно на гуглмапс нову дорогу, щоб виміряти відстань, в мене вийшло 1260 метрів.

·
Registered
13,950 Posts

·
Registered
312 Posts
Цей забор печаль, люди ж тупі, ще підуть в ліс, треба загон щоб ішли тільки прямо.

31321 - 31340 of 31369 Posts