Skyscraper City Forum banner
11681 - 11700 of 31829 Posts

·
Registered
789 Posts
НОВИНИ З ЛЬВІВСЬКИХ ВУЛИЦЬ

СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ

Позначили велодоріжку:

Остаточний варіант як зроблено водовідвід:

Встановлюють стовпчики:

Встановлюють знаки:

Ремонт триває....

Паркування теж...

·
Registered
1,568 Posts

От дивлюся я на ті водостоки на краях переходу і ніяк не можу зрозуміти, яким чином туди має попадати вода...
Хіба не достатньо було поставити по два водостоки з решітками перед підйомом на доріжку???

·
Banned
531 Posts
Шмід;105523756 said:
Я не втручаюся в діалог і нікого не підтримую.

Просто інформую: вночі і рано-вранці на Крушельницької справді майже немає припаркованих автомашин. Одна-дві-три.
По середах на Січових Стрільців о 7-00 чи о 7-30 відбуваються наради стосовно її реконструкції. Я приїжджаю туди на цю годину і один з перших паркую на Крушельницької машину. Сьогодні, наприклад. Звичайно, я її забираю за півгодини.

Можливо, інша ситуація не в липні. Сезон відпусток зараз.
Ні, сезон відпусток не впливає на ситуацію, вона практично постійна. Вночі і рано вранці вулиця пуста, за рідкими виключеннями.

·
Registered
2,991 Posts

От дивлюся я на ті водостоки на краях переходу і ніяк не можу зрозуміти, яким чином туди має попадати вода...
Хіба не достатньо було поставити по два водостоки з решітками перед підйомом на доріжку???
Вода має текти під бордюром вздовж дороги до найближчого дощоприймача - який імовірно - далі за ПП. Врізати в колектор ще один дощоприймач - може бути дорого, або колектор проходить по іншій вулиці - дощоприймачів немає...

Судячи з інших фото - на СС взагалі немає ні колектора, ні дощоприймачів (принаймні на ремонтованому відрізку) - отже вода має витекти на перпендикулярну вулицю, де скоріш за все і є і колектор, і дощоприймачі...

·
Registered
1,568 Posts
Судячи з інших фото - на СС взагалі немає ні колектора, ні дощоприймачів (принаймні на ремонтованому відрізку) - отже вода має витекти на перпендикулярну вулицю, де скоріш за все і є і колектор, і дощоприймачі...
Судячи з фото - дощеприймачі за 10-15 метрів від переходу. Дотягнути до нього трубу 10-ку коштувало б від сили 100 грн. Це дорого? Думаю, одна секція тої решітки, що поставили, коштує дорожче.
Якщо вже і це дуже дорого, то можна і просто вирішити нахилом дороги (рівень дороги біля початку підйому на доріжку на 2-3 см більше ніж біля дощеприймача - на 15 метрах такий схил буде навіть незамітний.)

·
Banned
531 Posts
Фух прочитав весь той флуд.

Я мешканець вулиці С.Крушельницької який має авто.
- В моєму будинку ніц не трясеться від жодного транспорту, все чудово. І чесно кажучи мені дивон читати що в когось щось трясеться зважаючи на швидкість з якою там рухається велкий транспорт, особливо тролейбуси, вони ж ледве повзуть. Думаю більше проблема в звуковій вібрації і від старих вікон, що створює враження ніби труситься будинок, хоча то питання що за будинок.
- На крушельницької вночі майже немає машин, пару штук, і то думаю зальотні. Я своє авто лишаю на ніч на Дорошенка, на Крушельницької дуже рідко паркуюсь.
І я мешканець "вулиці С.Крушельницької який має авто". В який частині вулиці живете? Я в середині і в мене "трясеться". Ви, певне, думаєте що мені нема що робити і я тут флудом займаюсь? Так ні, подивіться на кількість моїх постів, я досить рідко вступаю в дискусію. Але якщо я щось написав, значить воно так і є. Я не женуся за кількістю постів чи лайків, як деяки форумчани, мене це не цікавить.

·
Registered
2,991 Posts
Судячи з фото - дощеприймачі за 10-15 метрів від переходу. Дотягнути до нього трубу 10-ку коштувало б від сили 100 грн. Це дорого? Думаю, одна секція тої решітки, що поставили, коштує дорожче.
Якщо вже і це дуже дорого, то можна і просто вирішити нахилом дороги (рівень дороги біля початку підйому на доріжку на 2-3 см більше ніж біля дощеприймача - на 15 метрах такий схил буде навіть незамітний.)
Там не просто трубу кинути - там рити-бетонувати 2 колодязі дощоприймачів, рити траншею під трубу (мінімум 20-ку - бо 10-ка заб'ється і чистити буде нереально), а судячи з ремонту - там навіть бічні гранітні бордюри не перекладали...

Явно дешевше було жолоб з решіткою...

·
Registered
789 Posts

Можливо погано видно кути нахилу, але нахил такий що вода з переходу буде текти по заїзду у двір, там де закінчується свіжевикладена мозаїка - зупинятися, стікати вліво і назад в оцей дощеприймач:

·
Registered
5,024 Posts
І я мешканець "вулиці С.Крушельницької який має авто". В який частині вулиці живете? Я в середині і в мене "трясеться". Ви, певне, думаєте що мені нема що робити і я тут флудом займаюсь? Так ні, подивіться на кількість моїх постів, я досить рідко вступаю в дискусію. Але якщо я щось написав, значить воно так і є. Я не женуся за кількістю постів чи лайків, як деяки форумчани, мене це не цікавить.
Ваш будинок трясеться через погані фундаменти, вони не опираються на той грунт, на який мали б. Заміна бруківки, чи сповільнення трафіку особливо не спасе

·
Registered
789 Posts
Ваш будинок трясеться через погані фундаменти, вони не опираються на той грунт, на який мали б. Заміна бруківки, чи сповільнення трафіку особливо не спасе
^^ Наразі там нема що сповільнювати - постійні тягнучки і весь транспорт рухається десь 20-30км/год, меньше тільки пішки...

·
Registered
17,563 Posts
Там вздовж всієї вулиці треба вирівняти ті заїзди в брами в рівень тротуару, бо і без підвищених переходів вода там стоїть.

А в цьому місці(факультет міжнародників) точно буде застоюватися під брамою.

трохи далі по вулиці:

·
Небайду&
710 Posts
В цьому місці буде явно стояти вода. Не продумали.... в не дуже вдалому місці зробили той підйом-перехід. Треба було робити на два метри правіше, і обійти той заїзд у двір.

·
Registered
2,317 Posts
Ось цей знак, який стоїть на Коперника на перехресті зі Словацького-Стефаника

тому, неправильно пхати на Коперника туди громадський транспорт. Мабуть, неспроста там той знак стоїть: чи колектор, чи аварійні будинки, чи "старе метро", чи палац Потоцьких бережуть.

·
Registered
2,317 Posts
10.30 на Зеленій біля Зубрівської мегааварія. Перегороджені 2 зустрічні смуги руху. Моментальний корок від ДБК до Сихівської.

·
Comandos
1,656 Posts
Цей прямий кут треба протестувати велосепедистам
Тут буде цілий зигзаг з прямих кутів, бо на тротуарі ще буде один прямий кут... напевно будуть їздити по діагоналі :) зрізаючи прямі кути

·
Registered
564 Posts
Поможіть! Підкажіть!

Не до теми, але завтра їду на Франківськ-Косів.
Хто знає яка зараз дорога через Бібрку? Невже такий самий жах, як два місяці назад?:eek:hno::eek:hno::eek:hno:
Чи краще на Калуш дунути?
Хто знає?
Підкажіть, сільвупле!:nuts:

11681 - 11700 of 31829 Posts