SkyscraperCity banner

15601 - 15620 of 31518 Posts

·
Registered
2,342 Posts
Я думаю та розмітка швидше витреться ніж почнуться там будівельні роботи. Вангую що роботи не розпочнуться швидше президентських виборів.

·
Registered
373 Posts
значки зупинки біля ц. Анни перенесли, але нічого не помінялося - після Клепарівської все машинами запарковано, до Клепарівської маршруткоармагедон. навіть на зебрі і вклодоріжці висаджують пасажирів

·
Registered
565 Posts
Надіюсь це сарказм? Вже біля Кумпеля паркан поставили. Толку трішки менше ніж 0.
Ще можна рів з водою, мур і колючі дроти... все одно ніде це не допоможе поки буде засилля дебільних жовтих богдано-еталоно-бидловозів!
Транспортну реформу завалили, що ж тепер нарікати. У такому місті як Львів мають бути великі і надвеликі автобуси, а краще тролейбуси і трамваї. Їздити мають за чітким графіком, щоб час заїзду їх на зупинки не накладався одних з другими - ось вам і просте вирішення проблеми. Так вона вирішена, принаймні у цивілізованому світі. А поки брудні вуйки гонитимуть на роталябаних теж брудних маршрутках - порядку не буде! Крапка!

·
Registered
2,976 Posts
Або я чогось не розумію, або цього року знову не дочекаємось прокладання трамваю на Сихів.:bash:
Вчора на Стуса нанесли нову дорожню розмітку. Ніби добре, але для чого, якщо через тиждень обіцяли початок робіт з будівництва колії. Що це? Марнотрацтво, чи все таки плани знову змінилися. Чому ще не почали ніяких робіт???

Друге питання - чи будуть колись завершувати, хоч недолугу, але все ж реконструкцію перехрестя Стрийська-Наукова?

^^^^Хто має якусь достовірну інфу з обидвох питань - поділіться, думаю багато хто з форумчан теж буде радий почути відповіді.
Трамвай на Сихів почнуть будувати після 15 травня

·
Registered
481 Posts
Щоб потім плакати і казати,що сніг не дає їм робити.....І знову робити все похабно,косо,криво жеби тіко було

·
Registered
17,563 Posts
Пройшовся трохи сьогодні і пофоткав.

зупинка Горбачевського на вул.Чупринки

Питання: скільки ж коштує той держак, що так не могли зробити на Дорошенка?!
Павільйон і город довкола це звісно... :no:

А от на Мельника мене вже чекав сюрприз

20+ років ця зупинка називалася "вул. Мельника" аж тут раптом на табло написали "Палац Спорту Україна".
Завтра ця споруду стає супермаркетом BILLA або офісним центром "Гортензія" і що тоді??? Чим була погана назва зупинки "Мельника" :? :mad:

Далі:

Ок, а як тепер кінцева буде називатися?! Коновальця-кінцева?
Чи Кульпарківський парк? Може ЦКР? :madwife:
До цього часу це теж була "вул. Мельника" в протилежний бік.

А що це за секретна кнопка? Вона натискається.

·
Registered
2,112 Posts
На зупинці "вул. Мельника" (та, що на Коновальця) робітники лоханулись і взяли не той дисплей. Вони про це знають і виправляться.

А що це за секретна кнопка? Вона натискається?
Маленька кнопка зі стрілкою - це для незрячих. Стрілка вказує напрямок переходу, на який вона діє. Незрячі її натискають і тримають. В момент ввімкнення зеленого сигналу кнопка починає вібрувати.
Для більшості людей достатньо просто доторкнутись до сенсора.

До речі, відносно кнопки: ми бачимо, що мало пішоходів нею користується (1-2 в годину). Думаємо вчепити наклейку типу "тиснути тут для переходу ч/з вул. Коновальця". Які є ідеї щодо цього?

·
Registered
2,112 Posts
20+ років ця зупинка називалася "вул. Мельника" аж тут раптом на табло написали "Палац Спорту Україна".
Завтра ця споруду стає супермаркетом BILLA або офісним центром "Гортензія" і що тоді??? Чим була погана назва зупинки "Мельника" :?
А після завтра вул. Мельника перейменують у вул. Адептів сьомого царства. І що тоді? )))

Ця назва, як і Головна пошта, була погодженою, в т.ч., УТіЗом.

·
Registered
17,563 Posts
На зупинці "вул. Мельника" (та, що на Коновальця) робітники лоханулись і взяли не той дисплей. Вони про це знають і виправляться.

Маленька кнопка зі стрілкою - це для незрячих. Стрілка вказує напрямок переходу, на який вона діє. Незрячі її натискають і тримають. В момент ввімкнення зеленого сигналу кнопка починає вібрувати.
Для більшості людей достатньо просто доторкнутись до сенсора.

До речі, відносно кнопки: ми бачимо, що мало пішоходів нею користується (1-2 в годину). Думаємо вчепити наклейку типу "тиснути тут для переходу ч/з вул. Коновальця". Які є ідеї щодо цього?
Ну хоч тут не все так зле. Я теж подумав, а раптом не то табло встановили.

То на Київській сфоткав. :eek:kay:
Тільки хто про це знає? Ну і де тактильна плитка(на тротуарі) яка скерує незрячих до кнопки? :|

Бо більшість хто там ходить вже пробували тиснути і як і мої сусіди кажуть: "та воно ж не працює"

Люди думають, що спрацьовувати воно має за пару секунд, а не за 1хв. наприклад в 21:30 в суботу коли трафіку взагалі нема або 3-4 машини.

Які ідеї?
Зробити пост на FB від сторінки ЛАДу про це(з гарними фотками) і пояснити як все працює. Для чого кнопки, для чого камери, ...
Потім це ще можна скинути на прес-службу ЛМР яка розшарить на місцеві медіа, які можливо захочуть зробити сюжет (24 або ЗІК) про ті кнопки.
Пішоходи реально не шарять. Наліпки не дуже поможуть. Чому? Бо як я вже написав вище, їм треба пояснити що зелений ввімкнеться не миттєво.

·
Registered
2,112 Posts
От ти працюєш у промоції - вперед )))))))))))
А всю інфу я тобі надам.

·
Registered
2,112 Posts
Ну і де тактильна плитка(на тротуарі) яка скерує незрячих до кнопки?
А де низькопідлогові трамваї і понижені бордюри, відремонтовані тротуари?
Ми спілкувались з незрячими. Більшість з них не є геть сліпими, а з поганим зором, вони силуети бачать. І вони казали, що жовта кнопка на сірій опорі для них помітна.

·
Registered
17,563 Posts
А що це за секретна кнопка? Вона натискається.
про натискання це я стверджував, бо натискав її :)
Але не довго і нічого не сталося.

Взагалі для наших людей ідеальна система світлофорів з кнопкою є на вул. Сяйво біля Облеенерго!
От там вона спрацьовує швидко і має напис "Зачекайте".

І якщо вже говорити про тих же незрячих

^^
Чи буде таке всюди? Воно ж копійки(чи скільки?) коштує в загальному кошторисі проекту.
Так само як і держаки під світлофори/табло.

·
Registered
17,563 Posts
І ще ось це:

Це можна вирішити? Це небезпечно дуже так як є зараз!
Люди ідуть не дивлячись в боки, а на світло, а тут з-за кута вискакують машини, іноді на високій швидкості. :eek:hno:

·
Registered
2,112 Posts
Взагалі для наших людей ідеальна система світлофорів з кнопкою є на вул. Сяйво біля Облеенерго!
От там вона спрацьовує швидко і має напис "Зачекайте".
Замість напису "зачекайте" як зворотній зв'язок вмикається червоний миготливий сигнал на кнопці.
І може варто трохи змінити менталітет, коли люди кнопкою не вмикають зелене світло, а подають сигнал "я є тут", як автомобільний детектор, система це розуміє і постарається якомога швидше дати цьому пішоходу право на перехід.

І якщо вже говорити про тих же незрячих. Чи буде таке всюди? Воно ж копійки(чи скільки?) коштує в загальному кошторисі проекту.

Проектом на переходах взагалі не було предбачено озвучок, це промах нашого консультанта. І взагалі, консультанти якісь не особливо кваліфіковані були...

15601 - 15620 of 31518 Posts