SkyscraperCity banner
1 - 20 of 2786 Posts

·
Banned
5,601 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Osmislio sa ovaj thread kao thread u koji cemo stavljati statističke podatke iz sve tri članice foruma, a podstaknut natezanjem sa CG-forumašima.

Bilo bi interesantno da svaki mjesec postavimo npr. plate, rast proizvodnje, izvoz-uvoz za sve tri države. Nije da se takmičimo, nego da imamo pregledno na jednom mjestu sve te stvari.
:cheers:

Pregled:
Izvoz
Uvoz
Plate
BDP trend I II
Industrijska proizvodnja
Cijene
Stanovnistvo
FDI

·
Multipraktik
1,851 Posts
Pa da počnemo :cheers:

·
Montenegrin
5,516 Posts
Bravo za ideju...ja sam jednom pokrenuo nešto slično za budžete gradova...jer, sve te informacije kad se objave, tad ih vidiš, al posle kad ti trebaju - niđe ih nema.

·
Montenegrin
5,516 Posts
a samo tacno god dana ranije u Srbiji 430 eura,CG 390 eura u RS ne znam ali isto manje od 400
Dinar...

A u CG je prije tačno godinu neto bila 425 EUR...

Problem sa zaradama u CG je što su neravnomjerne visine po opštinama, ali Monstat to ne objavljuje na sajtu, a znam da se takvi podaci rade. Bio bih zahvalan ako bi neko mogao da sazna te podatke.

Dalje, u vezi brojeva, ako neko može da dođe do broja stanovnika po mjesnim zajednicama u PG, takođe bih bio zahvalan. Dalje, broj stanovnika u gradskim opštinama Tuzi i Golubovci, koje mjesne zajednice obuhvataju te gradske opštine, i mapa...sve mi ovo treba za wikipediu, a nema na internetu.

·
Banned
798 Posts
Dinar...

A u CG je prije tačno godinu neto bila 425 EUR...

Problem sa zaradama u CG je što su neravnomjerne visine po opštinama, ali Monstat to ne objavljuje na sajtu, a znam da se takvi podaci rade. Bio bih zahvalan ako bi neko mogao da sazna te podatke.

Dalje, u vezi brojeva, ako neko može da dođe do broja stanovnika po mjesnim zajednicama u PG, takođe bih bio zahvalan. Dalje, broj stanovnika u gradskim opštinama Tuzi i Golubovci, koje mjesne zajednice obuhvataju te gradske opštine, i mapa...sve mi ovo treba za wikipediu, a nema na internetu.
411 tacnije...390 je bila u martu 2008 ,poenta je da je u srbiji pre izbora prosle godine bile vece nego tu a sad je razlika skoro 150 eura u korist CG a obecavase nam kule i gradove...

·
Banned
5,601 Posts
Discussion Starter · #19 ·
Kurs dinara tj. pad je kriv za to, nije da su se plate smanjile, nego je dinar pao.

1 - 20 of 2786 Posts