SkyscraperCity banner

341 - 360 of 401 Posts

·
Moderator
11,313 Posts
Стварыў дзьве старонкі нашага форума ў сац сетках: у Facebook i Google+. Асноўная мэта - гэта прасоўваньне й прома форуму дзеля прыцягненьня новых удзельнікаў. Там будуць дублявацца самыя цікавыя навіны і фотаздымкі. Таму, каму цікава дадавайцеся, піяр старонак вітаеца :)

·
Registered
287 Posts
Стварыў дзьве старонкі нашага форума ў сац сетках: у Facebook i Google+. Асноўная мэта - гэта прасоўваньне й прома форуму дзеля прыцягненьня новых удзельнікаў. Там будуць дублявацца самыя цікавыя навіны і фотаздымкі. Таму, каму цікава дадавайцеся, піяр старонак вітаеца :)
для популяризации ветки выбрали довольно не популярные у нас социальные сети)

·
Moderator
11,313 Posts
для популяризации ветки выбрали довольно не популярные у нас социальные сети)
Выбраў на свой густ, будзем лічыць на перспектыву :). "У кантакце" я не вялікі аматар, але калі ў кагосьці ёсьць жаданьне стварыць суполку там, калі ласка, гэта будзе толькі ОК.

·
Ціхі Мір
1,232 Posts
Мэдэрнізацыя / aбнаўленне фaсaдаў будынкaў

памылачка :)

·
Registered
8,490 Posts
Прапаную перайменаваць назву Прамысловае будаўніцтва| Industrial construction у Прамысловасць | Industry.

·
Moderator
11,313 Posts
Прапаную перайменаваць назву Прамысловае будаўніцтва| Industrial construction у Прамысловасць | Industry.
Мне б хацелася каб тэма засталася прысьвечанай мінавіта будаўніцтву новых фабрык і заводаў, лепей стварыць новую, толькі трэба вызначыцца з назвай.

·
Registered
2,251 Posts
А мы не можем создать отдельную ветку? Вот например как Украина создала.

·
Registered
8,490 Posts
^^
Думаю это не от нас зависит, скорее всего решают модераторы европейской ветки.

·
Registered
2,251 Posts
Я имею ввиду, что бы он был виден на главной странице. Как российски или украинский например.

341 - 360 of 401 Posts