SkyscraperCity banner

361 - 380 of 401 Posts

·
Registered
8,490 Posts
Калі ласка, увогуле трэба падумаць, што рабіць з тэмамі пра стасункі з іншымі краінамі, можа вылучыць у асобны падфорум, а можа пакінуць як ёсьць, пакуль ня ведаю.
Я ўжо прапаноўваў гэта. На маю думку гэтыя тэмы трэба вылучыць у асобны падфорум таму што: 1) гэта будзе больш зручна, 2) яны амаль не маюць дачынення да архітэктуры і культуры, а больш да палiтыкi i эканомiкi.

·
Moderator
11,319 Posts
Я ўжо прапаноўваў гэта. На маю думку гэтыя тэмы трэба вылучыць у асобны падфорум таму што: 1) гэта будзе больш зручна, 2) яны амаль не маюць дачынення да архітэктуры і культуры, а больш да палiтыкi i эканомiкi.
Проста не так гэта і лёгка.

·
Registered
8,490 Posts
Мне здаецца тэму "Кiнатэатры Беларусi" трэба перанесцi ў падфорум "Культура i архiтэктура".

·
Moderator
11,319 Posts
Мне здаецца тэму "Кiнатэатры Беларусi" трэба перанесцi ў падфорум "Культура i архiтэктура".
Чаму? Галіна пра пераабсталяваньне і магчымае будаўніцтва новых кінатэатраў, да культуры і да архітэктуры непасрэднага дачыненьня мала, чыста інфраструктурная тэма.

·
Registered
8,490 Posts
Прапаную аб'яднаць тэмы "Прамысловае будаўніцтва", "Развiццё прамысловасці", "Прыватызацыя" у адну тэму: "Прамысловасць".

Тэмы "Электрастанцыі", "Гродзенская ГЭС", "Ветраэнэргетыка" у тэму "Энэргетыка".

Тэмы "Навука i вынаходнiцтвы" i "ІТ-тэхналогіі" у адну тэму пад назвай "Навука i тэхналогii".

Назву тэмы "Культурныя падзеі і мерапрыемствы" змянiць на "Культура".

·
Moderator
11,319 Posts
Уберите пожалуйста голосования в теме "Спорт".
Няма тэхнічнай магчымасьці выдаліць галасаваньне наогул, можна толькі замяніць на іньшае, таму прапаноўвайце новае пытаньне.

·
Registered
1,912 Posts
Няма тэхнічнай магчымасьці выдаліць галасаваньне наогул, можна толькі замяніць на іньшае, таму прапаноўвайце новае пытаньне.
Колькі будзе медалёў у РБ на алімпійскіх гульнях

·
Registered
8,490 Posts
Можа паставiць "Ваш любімы від спорту?". Варыянты адказу напрыклад: футбол, хакей, тэніс, баскетбол, валейбол, гандбол.

Трэба паставiць штосьцi, дзе будзе мала варыянтау адказу.

·
Moderator
11,319 Posts
Можа паставiць "Ваш любімы від спорту?". Варыянты адказу напрыклад: футбол, хакей, тэніс, баскетбол, валейбол, гандбол.

Трэба паставiць штосьцi, дзе будзе мала варыянтау адказу.
Можна й так, але сёньня, мне здаецца, больш актуальна будзе штосьці па тэматыцы алімпійскіх гульняў. Ёсьць яшчэ якія варыянты?

·
Registered
437 Posts
але сёньня, мне здаецца, больш актуальна будзе штосьці па тэматыцы алімпійскіх гульняў. Ёсьць яшчэ якія варыянты?
Колькi залатых медалёў будзе ў Беларусi на гэтых гульнях?

361 - 380 of 401 Posts