Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 1226 Posts

·
Amazing Ukraine
3,569 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Реконструкція набережной Південного Бугу і спорудження фонтану на воді

Початок робіт - листопад 2009 року
Здача в експлуатацію - жовтень 2011 року

Проект реконструкції передбачає будівництво двох променадів уздовж ріки, оглядового майданчика, скверу, а також 140-метровий фонтан. Облицювання гранітними та бетонними плитами.

Вартість будівництва набережної - 35 мільйонів гривень, фонтану - 11 мільйонів. Інвестор - кондитерська корпорація ROSHEN

Фонтан

Довжина - 140 метрів
Ширина - 7 метрів
Висотка струї - до 60 метрів

·
Amazing Ukraine
3,569 Posts
Discussion Starter · #2 · (Edited)
Ще рендери

Десь на початку осені Коменти веталя
"Набережную начали делать!!! Ведутся подготовительные работы!

прощавай стара хренова, розбита, брудна набережна!...))))))) та чи буде нова такою, як обіцяли?"

·
Audicted Driver.
5,547 Posts
Одне я не розумію це чому він не міг кинути ще якихось 5 міл. щоб забацати і пристань Вінниця! Там теж не краще місце...одні комиши, побитий бетонний паркан і якась обшарпана пристань з зеленою водою влітку.:eek:hno:

·
Igor Vinn
9,402 Posts
Я думаю що так, але вони ж повинні ще проводити копання, армування, бетонування і т.ін.!

А може зїзд для техніки!
Скоріш за все з"їзд, бо перед армуванням потрібно ще комунікації провести

·
Igor Vinn
9,402 Posts
Одне я не розумію це чому він не міг кинути ще якихось 5 міл. щоб забацати і пристань Вінниця! Там теж не краще місце...одні комиши, побитий бетонний паркан і якась обшарпана пристань з зеленою водою влітку.:eek:hno:
А там такий прикольний вокзальчик можна було б збудувати)

·
vn
16,498 Posts
А там такий прикольний вокзальчик можна було б збудувати)
:) Да, в мене в голові вже давно його проект. Можу намалювати :)

А не взявся за ту сторону Порошок, щоб не зажирались. Мовляв, і так вам подарочок з барського плеча. Там вже нехай місто чухається.
А обіцяли, як в Ялті буде! П***ть, канеша, ну то хоть помрієм. А може й справді що вийде, якщо на матеріалах не зекономлять. Тільки от навколишню забудову там треба нафіг знищити. Усьо до останнього сортіра!

Хочу щоб доріжки виклали РОШЕНівськими карамельками! :lol:

А Vitall-у дяк за тему. Нарешті й до набережної добрались.

·
vn
16,498 Posts
Напевно, але в нас там цього очерету, м"яко кажучи, набагато більще, ніж тут)))
О, да! Особливо якраз там біля острова. Вода стояча, нічого той мул не гонить. Но нічо-нічо, зроблять набережну, а потом всі дружно скажем дяді Петі пасіба, хай йому добро :) Він звичайно нічим не кращий за інших олігархів, але те що гроші вкладає у своє вже рідне (хоч і з Одещщини сам) місто, то добре. Хоча він теж не в мінусах - земельку під ще одну фабрику в індустріальному парку йому дешевенько таки продали.

·
Igor Vinn
9,402 Posts
О, да! Особливо якраз там біля острова. Вода стояча, нічого той мул не гонить. Но нічо-нічо, зроблять набережну, а потом всі дружно скажем дяді Петі пасіба, хай йому добро :) Він звичайно нічим не кращий за інших олігархів, але те що гроші вкладає у своє вже рідне (хоч і з Одещщини сам) місто, то добре. Хоча він теж не в мінусах - земельку під ще одну фабрику в індустріальному парку йому дешевенько таки продали.
Нічого, хай будує фабрику, робочі місця створить)))

·
Audicted Driver.
5,547 Posts
^жжош!:lol:

1 - 20 of 1226 Posts