SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 227 Posts

·
vn
Joined
·
16,615 Posts
А там такий прикольний вокзальчик можна було б збудувати)
:) Да, в мене в голові вже давно його проект. Можу намалювати :)

А не взявся за ту сторону Порошок, щоб не зажирались. Мовляв, і так вам подарочок з барського плеча. Там вже нехай місто чухається.
А обіцяли, як в Ялті буде! П***ть, канеша, ну то хоть помрієм. А може й справді що вийде, якщо на матеріалах не зекономлять. Тільки от навколишню забудову там треба нафіг знищити. Усьо до останнього сортіра!

Хочу щоб доріжки виклали РОШЕНівськими карамельками! :lol:

А Vitall-у дяк за тему. Нарешті й до набережної добрались.
 

·
vn
Joined
·
16,615 Posts
Напевно, але в нас там цього очерету, м"яко кажучи, набагато більще, ніж тут)))
О, да! Особливо якраз там біля острова. Вода стояча, нічого той мул не гонить. Но нічо-нічо, зроблять набережну, а потом всі дружно скажем дяді Петі пасіба, хай йому добро :) Він звичайно нічим не кращий за інших олігархів, але те що гроші вкладає у своє вже рідне (хоч і з Одещщини сам) місто, то добре. Хоча він теж не в мінусах - земельку під ще одну фабрику в індустріальному парку йому дешевенько таки продали.
 

·
vn
Joined
·
16,615 Posts
там все вкупі будуть робити. жовтим він позначив той шмат, куди перенесли паркан. бо раніше він був тільки наполовині, то думали вже що тільки частину зроблять.
 

·
vn
Joined
·
16,615 Posts
А чувак на фото явно бабу замолаживает. Пейзажи показывает, обговаривают последний пленум ЦК... Эх, были времена, когда девушки были безкорысливые! Сводил на набережную, купил газводы и... женился))))
 

·
vn
Joined
·
16,615 Posts
Та непоганий у вас пляж. Принаймні, я коли в 2006-м там купався, то був приємно здивований - пісочок, все акуратно. Чи вже занедбати втигли?
 

·
vn
Joined
·
16,615 Posts
Ну там я знаю інколи новий привозять, але організація не дуже. Але як для інших українських міст - то нормально. Просто треба йти до вищого рівня.
ну, наші пляжи ти бачив мабуть:nuts:
 

·
vn
Joined
·
16,615 Posts
Там замість води болото. в очереті.
Треба щоб паралельно набережній робилось якесь оновлення і навколо. шоб ті халупи витіснили. Це ж який там фарт людям - попродують свої землянки за мільйони. Але як годиться, деякі зашкеряться. От бля, приватний сектор...
 
1 - 20 of 227 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.
Top