SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 170 Posts

·
Igor Vinn
9,499 Posts
Я думаю що так, але вони ж повинні ще проводити копання, армування, бетонування і т.ін.!

А може зїзд для техніки!
Скоріш за все з"їзд, бо перед армуванням потрібно ще комунікації провести

·
Igor Vinn
9,499 Posts
Одне я не розумію це чому він не міг кинути ще якихось 5 міл. щоб забацати і пристань Вінниця! Там теж не краще місце...одні комиши, побитий бетонний паркан і якась обшарпана пристань з зеленою водою влітку.:eek:hno:
А там такий прикольний вокзальчик можна було б збудувати)

·
Igor Vinn
9,499 Posts
О, да! Особливо якраз там біля острова. Вода стояча, нічого той мул не гонить. Но нічо-нічо, зроблять набережну, а потом всі дружно скажем дяді Петі пасіба, хай йому добро :) Він звичайно нічим не кращий за інших олігархів, але те що гроші вкладає у своє вже рідне (хоч і з Одещщини сам) місто, то добре. Хоча він теж не в мінусах - земельку під ще одну фабрику в індустріальному парку йому дешевенько таки продали.
Нічого, хай будує фабрику, робочі місця створить)))

·
Igor Vinn
9,499 Posts
Що там зараз можуть робити - це тільки комунікації. потім потрібно впорядкувати дно (що взимку неможливо), а після цього вже почнуть лити бетон

·
Igor Vinn
9,499 Posts
http://www.poroshenko.com.ua/?view=7315
Ось тут може колись будуть зявлятися якісь новини про набережну (тіпа: набережну не добудують бо у власті Янукович)))) А може й не буде там новин))
Як це може бути припинено, гроші ж перераховані...

·
Igor Vinn
9,499 Posts
:banana::banana::banana::banana::banana:
:eek:kay::eek:kay::eek:kay::eek:kay::carrot::carrot::carrot::dance::dance::dance::lock::lock::lock:

Фігасє!!!! Дубаї курять в кутку!!!

1 - 20 of 170 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.