SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 44 Posts

·
Registered
1,069 Posts
круто!
А цікаво чим вище тим краще? чи ні?
це значить що буде добре заливати один з берегів при поривах вітру :lol:. Он в саудовській аравії вони свій 312 метровий фонтанчик при вітрі вимикають бо при такій висоті починає місто заливати зі швидкістью 625 літрів в секунду :cheers:

·
Registered
1,069 Posts
на habrahabr.ru кажуть що в деяких містах народ спеціально відловлював машину яндекса і влаштовував такі флешмоби.

·
Registered
1,069 Posts
там би ше якось відділити територію фонтану шоб ніякий м..к на приватному катері не заїхав і не розфігачив все.

·
Registered
1,069 Posts
лайф може і самий дешевий але якість звязку в них це просто буєєєєє... Нерви дорожче ніж те шо ти зєкономиш на лайфі.

·
Registered
1,069 Posts
та ну, на лайфі перейшов з одного кінця квартири в інший і в трубці вже може пропасти звук і починає "квакати", десь на машині як тільки в якусь ямку спустишся та ж сама фігня, і це все в межах міста, про якість лайфа за містом я взагалі мовчу. На київстарі в криму, в глуїхій ущелині, з тим же самим телефоном сигнал пропадає якшо тільки залізти в якусь нішу в скалі, типу невеличка печера.
Ну і рекламою лайф задовбує.

·
Registered
1,069 Posts
интересно как фонтаны будут переживать замерзание реки.
мене більше цікавить шо з конструкцією зроблять взимку вандали, якшо там хоть шось залишиться над водою. Та і літом теж знайдуться любителі "дослідити" конструкцію фонтану.

·
Registered
1,069 Posts
Звучит на мерянье членом, причем западным с городом, который в 3 раза больше. ВСЕГДА найдется кто-то лучше или хуже тебя, поэтому можно не расстраиваться насчет Винницы.
воно то так, але завжди хочеться щоб ти був найкращий :)

·
Registered
1,069 Posts
І я буду пити там пиво пофіг менти.
А фонтан классний))
ну дивись :) мєнти зараз за таке можуть і у відділок відвезти, помаринувати декілька годин, і штраф вліпити.

·
Registered
1,069 Posts
думаю, интереснее смотрелось, если бы фонтан сделали бы зигзагом или закругленным..но и так жирно :cheers:
в Дубаї зробили зигзагами, мені шось не дуже подобається, в Ласвегасі він якось краще виглядає.

1 - 20 of 44 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.