SkyscraperCity Forum banner
1 - 20 of 20 Posts

·
Registered
2,195 Posts
я пробував вимірювати по Гугл Еар, взяз набирижну і приблизно намалював де там фонтан, вийшло 70 м... А недавно бачив відео про Лодзь, то там є фонтан 300 м(((
Звучит на мерянье членом, причем западным с городом, который в 3 раза больше. ВСЕГДА найдется кто-то лучше или хуже тебя, поэтому можно не расстраиваться насчет Винницы.

·
Registered
2,195 Posts
Так що, хлопці, до вас наприкінці липня навідатись? Чи краще восени?
Резонніше, буде на день міста(17 Вересня), там і площу закінчать, і набережну, лебедине озеро, ще щось. І взагалі народ буде гуляти, щось цікаве можливо для себе побачиш.

·
Registered
2,195 Posts
Вибачаюсь за питання баян, але мені його часто задають і я не знаю що відповісти, ті чорні труби фонтану так і будуть терчати над водою?
Якщо ти маєш на увазі усю раму фонтана - то тільки на зиму під воду. А якщо про окремо вертикальні труби, то не в курсі.

·
Registered
2,195 Posts
Напевно можне ще зазначити головний мінус шоу - його массовість, там було страшно ходити по мосту, стільки людей було. І не дозвонитись бо базові станції перевантажені. А головне це - люди можна в транс впасти якщо проходиш майже через кілометр людей щільності 2 чол/м.кв.

·
Registered
2,195 Posts
Вообще там сейчас кайфово, тихо, нет людей хорошо засохнуть. Вот только сходил я в туалет, вот это жесть...

·
Registered
2,195 Posts
да и еще те дома находятся на уровне воды буга, а дамба идет как возвышение. Поэтому есть опасность подтопления при высотном строительстве. Еще слышал что там была дельта реки Винничка. Поэтому как говорит проктолог игра не стоит свеч.

·
Registered
2,195 Posts
За кілька місяців на вінницькій набережній може буде не тільки подивитись на "на виступ" фонтану ROSHEN, а й посидіти в Інтернеті.

За словами директора департаменту інформаційних технологій міськради Олександра Риженька, зараз вивчається питання облаштування на набережній wi-fi зони.
- Така можливість передбачалась з самого початку, разом із монтажем камер відео-спостереження, - каже він. - Але тут є певні нюанси, зокрема дозвільного характеру. Наприклад, якщо ставити вишку просто - на території - це одне, а якщо вже на даху якогось будинку - вже зовсім інше і потребує додаткового узгодження. Усе це час та гроші. Вартість же технічної складової питання - установка вишки, без дозвільної документації та вартості Інтернету складає приблизно 60 тисяч гривень.
За його словами, у разі позитивного розвитку подій, можливо, що без провідний інтернет на набережній буде уже влітку.

Довідка.
На даний час wi-fi у Вінниці є на площі перед мерією, в сквері Козицького, в Макдональдс, в інших закладах міста, а також в деяких вінницьких трамваях.

http://20minut.ua/Новини-Вінниці/news/10225177

1 - 20 of 20 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.