SkyscraperCity Forum banner
21 - 40 of 1226 Posts

·
Amazing Ukraine
3,569 Posts
Discussion Starter · #24 ·
Приємні новини братва:

барєр перенесли за Рошен - що співпадає з проектом!
Ми коли ходили з Ветальом і з Серим загорода була перед фабрикою!
насолоджуйтесь...:)

і вже почали демонтувати стару набережну біля нього

почали щось встановлювати - призначення поки не можу визначити

ось власне усе що залишилося від старої набережної

·
Amazing Ukraine
3,569 Posts
Discussion Starter · #26 ·
Дякую, Веталь!
Тільки поясни, чого це ти там вештаєшся вже який день?:lol:
Сьогодні біля Рошену по справам був, і як полагається - не міг стриматись і зарулив подивитися що вони там роблять:)
Доречі та техніка про яку я тоді казав, це вона працювала на цьому відрізку! А ближче до мосту щось бульдозером копали біля берегу, може комунікації на вестивальний готують...
Не фотографував - ліньки було підходити туди!

·
Igor Vinn
9,511 Posts
Що там зараз можуть робити - це тільки комунікації. потім потрібно впорядкувати дно (що взимку неможливо), а після цього вже почнуть лити бетон

·
Audicted Driver.
5,547 Posts
Там де ти жовтим позначив, це я так зрозумів буде перший етап будівницва..чи вони її всю зразу будуть будувати?

·
vn
16,622 Posts
там все вкупі будуть робити. жовтим він позначив той шмат, куди перенесли паркан. бо раніше він був тільки наполовині, то думали вже що тільки частину зроблять.

·
Amazing Ukraine
3,569 Posts
Discussion Starter · #30 ·
Там де ти жовтим позначив, це я так зрозумів буде перший етап будівницва..чи вони її всю зразу будуть будувати?
Не, то просто перший демонтаж набережної був від цент. мосту до Рошену! Ми злакалися що буде тіки до жового позначення, але потім і той кусочок демонтували:)!

·
Город Юж
713 Posts
^^ Судя по фото, у нас и 40 лет назад были жлобы. Я о камышах...
Сенкс за фото. Где откопал?
Где откопал даже и не вспомню... на бескрайних просторах интернета... :)
причем эта фота у мня уже года пол валяется... и сегодня на нее случайно наткнулся...

·
vn
16,622 Posts
А чувак на фото явно бабу замолаживает. Пейзажи показывает, обговаривают последний пленум ЦК... Эх, были времена, когда девушки были безкорысливые! Сводил на набережную, купил газводы и... женился))))

21 - 40 of 1226 Posts
This is an older thread, you may not receive a response, and could be reviving an old thread. Please consider creating a new thread.