SkyscraperCity banner

Хто буде чемпіон

Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 285 Posts

·
Mér líkar arkitektúr
8,897 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Голосуємо та обговорюємо Євро-2008 тут :)

Команди розташовані за абеткою.

·
_VART_
6,142 Posts
Проголосував за Німеччину, те як вони пройшли відбірний цикл просто супер, на одному диханні. Команда в них зараз дуже сильна, вболіватиму за них

·
Moderator
9,687 Posts
Вболііватиму, скоріш за все, за Нідерландіи. Нарки керують! :lol:
Хоча поки не голосував, бо група в них ппц :eek:hno:
Дуже сильно виглядає збірна Португалії. Також, думаю, хорвати здатні піднести великий сюрприз. :cheers:

·
Mér líkar arkitektúr
8,897 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Вболіватиму за Хорватію та Чехію, за братів.
Хто буде чемпіоном, поки що не вирішив :)

Подобається Португалія.

·
Proud Ukrainian
2,188 Posts
Погоджуюсь з Орландом, Хорватія виглядає дуже сильно думаю вони мають всі шанси.:)

·
Proud Ukrainian
2,188 Posts
Подивився я вчора на Чехів, ніякої гри, виглядало немов просто “догравали”, перед турніром мав великі надії на них, тепер чекаю подивитись на Румунів, їм не пощастило, але хто знає.

·
Mér líkar arkitektúr
8,897 Posts
Discussion Starter · #8 ·
Подивився я вчора на Чехів, ніякої гри, виглядало немов просто “догравали”, перед турніром мав великі надії на них, тепер чекаю подивитись на Румунів, їм не пощастило, але хто знає.
Так, чехи погано грають, але все одно вболіватиму за них, поки не вилетять. А хорвати - дуже сильні! Дуже подобається, як вони грають. Вважаю їх одними з фаворитів разом з німцями, португальцями, італійцями.

·
Banned
6,396 Posts
Пока себя хорошо зарекомендовали только португальцы. Будем посмотреть.

·
M A N I A C
3,024 Posts
Вболіваю за тих хто грає у матчах проти московії та турції)) Хто переможе -хз) Спокійно до цього відношуся бо вищезазначені дві команди всеодно не мають шансів.
На цьому чемпіонаті можна повболівати за Польщу та Хорватію

·
Степная
3,583 Posts
Буду болеть за РФ и Германию,за РФ по братски хотя к сожалению скорее всего долго болеть не придеться

Если из тех команд которые реально претендуют на титул,то за Германию,но они вряд ли будут чемпионами,хотя команда действительно сильная молодая и хорошо сигранная,но чего то нехватает,но может они найдут чего нехватает.

Больше всего хочу,что бы турецкая сборня проигрывала как можно чаще и не вышла из группы,чтобы у нас на улицах спокойней было и не так шумно.

·
Banned
5,950 Posts
Чисто по принципу не буду підтримувати німців із за їхньої політики, а вболіватиму за Нідерланди і Чехів.

·
Степная
3,583 Posts
Чисто по принципу не буду підтримувати німців із за їхньої політики, а вболіватиму за Нідерланди і Чехів.
А какая у немцев политика?:nuts:

·
Mér líkar arkitektúr
8,897 Posts
Discussion Starter · #15 ·
Хорвати молодці. Вітаю всіх шанувальників цієї збірної!

Але другий тайм погано відіграли. Видно, що фізика в авсрійців краща через те, що їхні гравці не грали на три фронти в цьому сезоні - маю на увазі єврокубки.

·
Mér líkar arkitektúr
8,897 Posts
Discussion Starter · #16 ·
А какая у немцев политика?:nuts:
Не починай про політику тут :nono: Ця гілка для Євро-2008.
До того ж, нерозумне питання, бо всі знають на нього відповідь :down:

·
Степная
3,583 Posts
Не починай про політику тут :nono: Ця гілка для Євро-2008.
До того ж, нерозумне питання, бо всі знають на нього відповідь :down:
Не я начал,и не у тебя спросил,к тому же я не знаю что за такая политика у немцев.

·
Banned
6,396 Posts
Хорваты не блещут. Пока я ставлю на Португалию. Хорошие ребята.

·
Pro Ukraine
1,393 Posts
Пока я ставлю на Португалию. Хорошие ребята.
А вы задаете себе вопрос:)- "Почему в Украине так мало хороших ребят?"(пример Португалия)

·
Banned
6,396 Posts
В первом тайме немцы не очень убедительно выиграли у поляков.

1 - 20 of 285 Posts
Status
Not open for further replies.