SkyscraperCity banner

541 - 560 of 602 Posts

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Ну, я насправді, навіть радій такій ситуації. Підлогу балкону можна відновити, а от те що вікна і двері у такому стані - це круто.

 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Конкурс на організацію роботи диспетчеризації та GPS моніторингу черкаського транспорту відбувся!

Нарешті маємо можливість отримати конроль і звітність за роботою всього пасажирського транспорту міста (як тролейбусів так і автобусів).

Надавати послуги моніторингу та диспетчеризації громадського транспорту в Черкасах виявили бажання лише дві компанії : ТОВ "Дозор Україна" (Житомир) та ТОВ "Споттер" (Черкаси).

Черкаські проекти Mapa magic та Busway вирішили не приймати участі в конкурсі. Якщо щодо перших мені відомі причини не участі, то другу компанію особисто я розраховував побачити на конкурсі, але видно щось не склалося.

Розглянувши документи учасників, до оцінювання була недопущена конкурсна пропозиція учасника ТОВ "Споттер" через відсутність великої кількості документів. Учасник погодився з таким рішенням і додав, що не встиг зробити всі документи.

Відповідно, переможцем визнано ТОВ "Дозор Україна".

Коротко про компанію переможця:
- Компанія з 2009 року займається GPS моніторингом транспорту, безпосередньо міським пасажирським із 2016 року.
- На даний час працює у 26 містах, зокрема в таких обласних центрах як: Житомир, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Кропивницький, Рівне, Ужгород, Хмельницький та Чернігів.

Щодо пропозиції переможця, то вона складається з таких пунктів:
- Вартість придбання GPS трекера (з можливістю працювати автономно 8 годин) та установкою 2400 гривень.
- Щомісячна абонентська плата 130 гривень (тут пам'ятається одна з компаній, яка колись хотіла 500 гривень абонентської плати).
Також компанія-переможець в якості інвестиційних зобов'язань безоплатно надає 1 систему аудіо-візуального інформування та 12 табло прогнозованого прибуття транспорту на зупинку.

Щодо табло, то вони будуть відображати прибуття транспорту і повідомлення щодо його роботи. Їх виконано із загартованого скла (це має вберегти його від вандалів), а також табло будуть обладнані камерами (перший крок для "Безпечного міста"), USB виходами для підзарядки пристроїв, тривожними кнопками та пристроями для роздачі інтернету.

Далі нас очікує затвердження рішення про визнання переможця виконкомом, підписання договорів і початок роботи над встановленням трекерів та інформаційних табло.

Наступним кроком транспортної реформи після оранганізації GPS моніторингу буде електронна оплата проїзду.


 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
У бібліотеці в Черкасах проведуть “Ніч Гаррі Поттера”

За словами заступниці директора обласної дитячої бібліотеки Наталії Мошенець, захід присвячений темі Тричаклунського турніру за четвертою частиною книжки “Гаррі Поттер і келих вогню”.

– На сайті видавництва розміщена карта світу, де загоряються зірочки тих організацій, які приєдналися до цієї акції. Коли ми зареєструвалися, заповнили анкету. І на карті запалилася зірочка, ми відслідковуємо, дивимося, на цей час в Україні три зірочки так запалено, ми серед них, – говорить пані Наталя.

В іменному запрошенні, яке отримає кожен маг після заповнення обов’язкової анкети на сайті біблітеки, буде прописаний чарівницький дрес-код.

Для учасників заходу бібліотекарі підготували дві фотозони: чарівний камін та атрибути магічного світу.

– Кожеш охочий зможе зробити цікаве фото на фоні фотозони, використавши неодмінні атрибути всіх пригод Гаррі Поттера: це капелюх, яким ми розподіляємо дітей по кабінетах, і який має магічне значення, і ось така чудова мітла “Німбус-2020”, – зазначає головна бібліотекарка відділу Наталія Коваленко.

На захід бібліотекарі чекають сотню дітей віком від 10 до 16 років.
 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Перед міськрадою топлять про Савіна. Артур Савін очолює департамент архітектури, містобудування та благоустрою у Черкасах. Разом з тим, сьогодні триває суд у справі про отримання Савіним хабара.

 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Систему відеоспостереження встановили у загальноосвітній школі № 21.

Всього 28 камер відеоспостереження встановили за бюджетні кошти. 9 з них – на вулиці, інші – в коридорах, актовій та спортивній залах.

Камери працюють цілодобово, проглядається вся прилегла територія, в тому числі пішохідний перехід, спортивний майданчик.
Зовсім скоро роботу системи можна буде спостерігати через смартфони через спеціальний додаток "Онлайн-школа".

На сьогодні три черкаські школи - №8, №21 та колегіум "Берегиня" вже обладнані цими системами.

До кінця року відеонаглядом планують оснастити відеоспостереженням всі черкаські школи.
 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Дмитро Кухарчук та його активісти провели опитування в Свидівку щодо об'єднання.

З опитаних 1263 осіб у Свидівку за приєднання до

Будища 928
Мошен 1
Руської Поляни 37
Черкас 250
Утрималось 47

Натомість, Roman Bodnar і Роман Карманнік (Roman Karmannik) на власний розсуд роблять свій таємний перспективний план, який відмовляються навіть показати ініціативній групі Свидівка.

Подібні ситуації по всій області, зокрема в Дубіївці, Золотоноші і багатьох інших регіонах.

Добровільне об‘єднання - казали вони, натомість тримаючи людей за бидло, ріжучи округи під місцевих латифундистів і мажорів.
 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
У Черкасах обіцяють привести до ладу занедбаний дитячий садочок у Південно-Західному районі

Шприци, пляшки з-під алкогольних напоїв та скло від розбитих вікон. Ці речі можна побачити на території одного з колишніх дитячих садочків у Південно-Західному районі Черкас. Будівля дошкільного закладу стоїть пусткою останнє десятиліття.


 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Квітковий павільйон Біля ДрамТеатру перенесуть

Директор Черкаського драматичного театру імені Тараса Шевченка звернувся до міського голови з проханням прибрати з території квітковий павільйон.

Цей павільйон стоїть на площі тимчасово вже більше десяти років. Він загороджує тротуарну частину і проходу там немає.

Самі ж 23 приватні підприємці погодилися на рішення перенести павільйон.

Тож виконавчий комітет Черкаської міської ради проголосував за перенесення павільйону до Головного управління статистики у Черкаській області біля автостанції, лише з деякими правками.

За словами заступника міського голови Ігоря Коломойця, опісля переїзду на нове місце, силами самих підприємців павільйон мають відразу демонтувати, щоб міська рада не витрачала зайві кошти з бюджету.
 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Унікальна пам'ятка археології під загрозою руйнації!

- Під час останньої прогулянки містом неподалік «Хрещатик-Сіті» виявив кілька огороджених і звільнених від будівель ділянок. Імовірно що готується місце під якусь забудову.

Але той факт, що ці ділянки знаходяться у межах відомої на всю Україну пам'ятки - праслов'янського могильника черняхівської культури Черкаси-Центр (4 ст. н.е.), викликає занепокоєння.

Це одна з найдавніших частин нашого міста і найгустіше місце концентрації артефактів різних епох.
Адеже неподалік було відкрито ранньоскіфський могильник 6 ст. до н.е., та культурний шар і житла ранніх Черкас 15 ст.!
Як могильник, так і середньовічний культурний шар міста, знаходяться в державному реєстрі, як памятки археології, та мають державний охоронний номер і охороняються законом.
Тому жодні земляні чи будівельні роботи на вказаних ділянках неможливі і протизаконні без попередніх розкопок!
Межі розташування могильника - район вул.Остафія Дашковича - провулок Ручай- Податкова - ТРЦ "Хрещатик-Сіті" - УкрСоцбанк (Блакитний палац).

 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
У Громадське.Черкаси знову крута стаття. Тепер про критий ринок. Дуже крута, з точки зору архітектури, будівля, потенціал якої втоптується в гівно. А точніше оббудовується ніякими, однотипними ТЦ.

 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Так і знав, що в нормальному вигляді фасад Будинку Торгівлі не залишать! Скільки рекламного простору втрачено.

Будинку торгівлі не погодили екрани на фасаді

Начальник відділу реклами та дизайну міського середовища Андрій Поліщук зазначив, що Будинок торгівлі просить розмістити на фасаді власну назву. У цій частині виконком рішення підтримав.

Натомість виконком відмовив у розміщенні на фасаді двох світлодіодних екранів, а також розміщення рекламних вивісок магазина “Сільпо”.

– Спочатку Будинок торгівлі прийшов і каже: хочу зберегти автентичність. Тепер хочуть закрити все екранами і “Сільпо” написати, – обурився міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Халай отримав підозру від прокуратури щодо ремонту черкаських доріг

Керівник підприємства, за попередньою змовою з підприємцем, що здійснював технічний нагляд на об’єкті будівництва, внесли до акту приймання виконаних будівельних робіт по вулиці Небесної Сотні на загальну суму 1 млн 900 тисяч грн завідомо неправдиві відомості щодо обсягів і вартості ремонтних робіт. Відповідно до висновку експертизи, ці відомості не відповідають фактично виконаним роботам через їх завищення на 120 тис грн.

Крім того, підозрювані привласнили та розтратили грошові кошти місцевого бюджету, які виділялися на облаштування стоянки по вул. Толстого. Своїми діями вони завдали територіальній громаді збитків на суму понад 20 тисяч грн.

На цей час вживаються заходи щодо направлення вказаного кримінального провадження до суду для розгляду.
 
541 - 560 of 602 Posts
Top