SkyscraperCity banner

561 - 580 of 602 Posts

·
Registered
Joined
·
630 Posts
За пів року поле для громади перестало бути загальнодоступним.

 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Суд зупинив продаж “Дружби народів”

Причиною зупинення торгів стала ухвала Господарського суду Черкаської області.

У ній зазначається, що представник “Азоту” Павло Хлівненко звернувся до суду з позовом про заборону продажу “Дружби народів”. Так, на його переконання, дії СЕТАМу щодо продажу майна є незаконними.

Також в “Азоті” заявили, що витратили на реконструкцію палацу культури 52 млн грн, тоді як стартова ціна продажу “Дружби” – 37 млн грн. Окрім того, у підприємстві звернули увагу, що нині у ПК працюють близько пів сотні людей, які втратять роботу, якщо майно буде продано.

У підприємстві також пообіцяли звернутися до суду зі скаргою на СЕТАМ, який розпочав реалізацію “Дружби народів”. Зрештою суд ухвалив рішення про заборону реалізації “Дружби народів” до набрання законної сили рішенням у відповідній справі.
 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
На перехресті вулиць Смілянська Ложешнікова транспорт їздить прямо по величезній калюжі. Будь-які опади тут не минають без того, щоб не утворювалась водойма, адже воді немає куди стікати.

"Все через те, що проїжджу частину вулиці Смілянської під час реконструкції асфальтного покриття зробили вищою, ніж вона була історично. Раніше вода з вул. Ложешнікова та із залізничного вокзалу перетікала на Смілянську і попадала у зливові приймачі, там далі потрапляла в озеро",- розповів Сергій Отрешко.

Нагадаємо, вулиця Смілянська у Черкасах в районі залізничного вокзалу не має зливової каналізації, тут зливова вода потрапляє в так зване озеро Ріца.

Щоб вийти з цієї ситуації чиновник каже, що потрібно буде класти ще один шар асфальтного покриття по вулиці Ложешнікова.

 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
У сквері «Юність» буде найбільший в Україні сад магнолій

Днями сквер почали обгороджувати: тут розпочнеться реконструкція.

 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
На березі Дніпра закладають новий парк. Назвали "Молодіжний".

Наразі парк отримує статус об’єкта природно-заповідного фонду. Такий статус захищає територію від майбутніх забудов. Вже є відповідне рішення міської ради, тепер чекаємо на рішення обласної.

На території майбутнього парку вже почистили прибережну смугу від кущів і очерету, підрізали дерева і зрізали аварійні. Тепер там збираються висадити молоді дерева. За словами начальника відділу екології департаменту житлово-комунального комплексу міської ради Володимира Гусаченка, для цього вже замовили вільху, липу, акацію і дуб.

Висадити дерева планують під час всеукраїнської акції «Озеленення України». Заплановано, що по всій Україні активісти та представники бізнесу висадять понад мільйон дерев. А ще там хочуть створити Алею випускників.

«Торік в Україні вирішили замінити традицію запуску кульок в небо, і замість цього почали висаджувати дерева. З цього приводу до нас уже звернулися представники освіти. Ми вже запланували на території парку Алею випускників. Всі посадки проводитимуть під чітким контролем. На всіх локаціях будуть фахівці, які в разі чого допоможуть», – каже Володимир Гусаченко.

На території парку облаштують пляжну зону, встановлять лавки та сміттєві контейнери. Навколо нього зроблять доріжки. За словами начальника відділу екології, у тій зоні бракує парковок для автомобілів, тож думатимуть і над цим питанням.

Поки що грошей на парк у бюджеті немає. Як і немає проєктних ескізів. Але Володимир Гусаченко обіцяє, що думку містян врахують.

«Зробимо ескізи і потім звернемося до громадськості. Хай містяни скажуть, що б вони там хотіли бачити, але в межах зеленої зони, тобто жодного будівництва. Там має бути зона відпочинку. Влітку там багато містян відпочиває. Можливо, варто передбачити зону для шашликів. Така можливість є», – говорить Володимир Гусаченко.
 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Під час реконструкцію парку Юність були спиляні величезні ялини.

Увечері у КП “Дирекція парків” повідомили, що зрубані ялини та туї були в незадовільному стані та мали сухе гілля.

“Деякі були суховерхі та були на віковій межі свого росту, – заявили у “Дирекції парків”. – Видалення відбувалось у межах проекту реконструкції підрядником, на підставі дозволу на початок проведення підготовчих робіт та після обстеження зелених насаджень”.
Окремо, активісти непояться станом чаш в мозаїці та обіцяють боротися за їх збереження.

 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Протягом листопада-січня Черкаська міська рада заплатила 11 мільйонів гривень за послуги із зимового прибирання міста. Прокуратура області відкрила два кримінальні провадження через можливе привласнення коштів.

 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Забудовують парковку на Небесній Сотні.Коментар Ярослава Нищика:
Отже, по новим МАФам на парковці по Небесної Сотні. Паспорт прив'язки виданий в 2019 році на 5 років на літній майданчик. Хтось, невідомий власниці, самовільно збудував три лінії подачі води та водовідведення. А побачивши це, власниця вирішила використати паспорт прив'язки і розпочати роботи. На даний час пані Наталя, вона ж - власниця, дослухалась до мене, Юрія Ботнара, Ігор Коломоєць, Поліщук Олександр, Віталій Косяк, Максим Шило, Іван Косенко та Артура Акопяна, пообіцяла припинити будівельні роботи. Станіслав Коломієць повідомив, що завтра подасть документи на проект рішення про анулювання паспорту прив'язки. Ну а ми зі свого боку пообіцяли пані Наталі, що запросимо її на найближче засідання виконкому, де вирішимо долю дибільного паспорту прив'язки, який дозволив забудувати останню парковку в кварталі.
 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Продовжуючи тема МАФів, от ще один свіжий у 28-ої школи

Вважаю за потрібне встановлювати якусь санітарну зону біля переходів...
 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Понад 500 кущів троянд з нагоди свята 8 березня висадили у Долині троянд черкаські чиновники.

Такий подарунок вирішили зробити черкаським жінкам за ініціативи міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.

До посадки долучились члени виконавчого комітету, представники департаментів, комунальних підприємств.

За словами заступника міського голови Ігоря Волошина, троянди вирішили посадити, щоб парк відповідав своїй назві, і тут була не лише одна клумба з трояндами.

''Це лише початок, облаштування парку ми продовжимо, подивимось, як вони приживуться. Доглядатиме за ними КП ''Дирекція парків'', поливатиме та слідкуватиме, бо ж від випадків вандалізму в Черкасах ніхто не застрахований'',- прокоментував Ігор Волошин.

Квіти виростили у черкаському розсаднику ''Gloria garden", що розташований біля черкаського аеропорту.


 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
Вслід за бульдозером у Черкасах куплять ще й російські запчастини

10 лютого комунальне підприємство “Черкаська служба чистоти” оголосила тендер на закупівлю запасних частин для трактору Т-170, очікуваною вартістю 988 тисяч гривень.

У результаті аукціону та розгляду тендерних пропозицій “комунальники” 3 березня повідомили про намір укласти договір із переможцем ТОВ “Торгова Компанія “Спецзапчасть”, зареєстрованим у Запоріжжі.

Вартість пропозиції переможця близько 420 тисяч гривень, таким чином ймовірна економія може скласти більше 40%. Зазначимо, що ще 2 компанії запропонували ціни менші за 600 тисяч гривень.

Відповідно до пропозиції переможця ТОВ “ТК “Спецзапчасть”, зокрема сертифікатів відповідності запчастини, які будуть поставлені на черкаське підприємство виготовлені у Російській Федерації, а постачальником є підприємство ТОВ “ТД “Челтрак”, зареєстроване в Челябінську.
 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
НСЗУ не фінансуватиме: у Черкаському госпіталі міркують, як зберегти фізіотерапевтичне відділення

З 1 квітня в Україні змінюється система фінансування медичних закладів комунальної форми власності. Замість державної субвенції Національна служба здоров’я України виділятиме гроші безпосередньо на пацієнта. Відповідно, ті медзаклади, які надаватимуть більше послуг, отримуватимуть і більше грошей.

Такий розподіл фінансів більш справедливий, відзначає керівник Черкаського обласного госпіталю Сергій Задорожній. Адже раніше державна субвенція розподілялася нерівномірно, одна установа могла отримати більше коштів, інша – значно менше. Нині ж платитимуть за пролікований випадок. Проте вже зараз на прикладі госпіталю його очільник бачить низку проблем, які потребують уваги зі сторони як урядовців, так і місцевої влади.

Наразі Черкаський обласний госпіталь ветеранів війни на етапі підписання договору із Національною службою здоров’я України. Однак серед переліку послуг, які фінансуватиме НСЗУ, не буде більшості з тих, які надаються у фізіотерапевтичному відділенні. Останні аргументують це тим, що ефективність від дії так званого апаратного електролікування – не доведена.
 

·
Registered
Joined
·
630 Posts
У другому півріччі 2021-го року в Черкасах у ТРЦ PIONEER планують відкрити аквапарк “Батискаф часу”

Аквапарк розміститься на 4-5 поверхах та даху ТРЦ. На 4-му поверсі буде вхідна група, дитяча зона, фініш основних гірок, роздягальні, кафе. На 5-му – більшість розваг: басейн, аква-бар, банний комплекс. На даху – відкрита частина, де відвідувачі зможуть засмагати та споглядати місто з висоти. Площа аквапарку складе близько 4 тисяч квадратних метрів.

 
561 - 580 of 602 Posts
Top