SkyscraperCity banner

541 - 556 of 556 Posts

·
Moderator
Joined
·
2,332 Posts
Discussion Starter #545
Облаштування скверу на вул.Шевченка, навпроти політеху.
 

·
Moderator
Joined
·
2,332 Posts
Discussion Starter #547
:cheers:
У Чернігові реконструювали стадіон спецшколи олімпійського резерву

У Чернігові будівельники здали в експлуатацію реконструйований стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Юність", вік якого - майже 40 років. Про це повідомили в пресслужбі Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

"Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву "Юність" в місті Чернігові. Це перша модернізація стадіону з часу його будівництва в 1975 році", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що реконструкція дозволила привести у відповідність до сучасних вимог не лише покриття стадіону, легкоатлетичних майданчиків і бігових доріжок, а й допоміжні приміщення: роздягальні, вбиральні, тренерські, інженерні комунікації, устаткування тощо.

У ДАБІ вважають, що створення сучасних і безпечних умов для навчання дітей дозволить школі готувати професійних футболістів та спортсменів міжнародного рівня.

Стадіон "Юність" розташований у центральній частині Чернігова й розрахований на 3 тис. місць. На сьогодні в Спеціалізованій ДЮСШ "Юність" навчається 509 хлопців та 229 дівчат віком від 6 років, педагогічний склад налічує 28 тренерів. Школа спеціалізується на розвитку футболу і є багаторазовим призером як всеукраїнських, так і міжнародних змагань. Найвідомішим її випускником є гравець національної збірної України з футболу Андрій Ярмоленко.фото: cheline.com.ua

Як виглядає чернігівський стадіон «Юність» після реконструкції

 

·
Registered
Joined
·
2,913 Posts
Є ще розумні люди на Чернігівщині, решпект

... сьогодні хочемо розповісти про ще одну "родзинку" з переліку туристичних принад міста – пам’ятки дерев’яної архітектури Чернігова XIX-XX сторіч, що, переважно, офіційно такого статусу не мають. "Розкручує" ж їх людина, просто закохана у рідне місто. Задля привернення уваги суспільства до цінності будинків із вишуканою різьбою та їх збереження – 32-річний IT-дизайнер Станіслав Іващенко створив проєкт "Дерев’яне мереживо Чернігова" та онлайн-музей дерев’яної архітектури й активно популяризує цей напрям на ринку туристичних послуг міста. Крім просування у віртуальному просторі, чернігівець започаткував і реальне відновлення зразків дерев’яного зодчества, притаманного цьому регіону.
Сайт проєкту https://demer.cn.ua/

Стаття
https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2859504-ak-itspecialisti-ratuut-derevanu-arhitekturu-cernigova.html
 

·
Сіверян&
Joined
·
353 Posts
^^^^
це тільки можливий проект ? (на інших сайтах новобудов по даному проекту нічого немає)
 

·
Moderator
Joined
·
2,332 Posts
Discussion Starter #553
Схоже це пропозиція забудови території готелю Градецький.
 

·
Сіверян&
Joined
·
353 Posts
541 - 556 of 556 Posts
Top