SkyscraperCity Forum banner
2,541 - 2,560 of 2,781 Posts
Думаю, що на Басейну не виводять, щоб трамвай там не встрявав в заторі. А щодо зеленого маршруту, то в мене є певні сумніви чи 50-ти метровий трамвай впишеться в радіус повороту з Руставелі на Рогнідинську.
Так мінімальний радіус повороту що у 20 метрового, що у 50 метрового трамваю однаковий
 
Не обязательно заезжать на вокзал, можно один маршрут с вокзала (1), другой с Дворца спорта (3). Раньше вроде какой-то такой расклад был.
логичнее всего с Южной Борщаговки до Вокзальной пустить, а с Кольцевой до П.Спорта. Длинна маршрутов будет примерно одинаковой. И может быть сделать маршрут от П.Спорта до Вокзальной. А когда в районе Лукьяновки достроят ТЦ можно там сделать разворотное кольцо и туда маршрут пустить, не знаю насколько он был бы востребованным.
 
^^
Там разве нет 50 метров?
Там впритык влезает пятисекционный электрон, это 30 метров. Да, там есть немного места еще спереди и сзади, платформа скошена по краям, но выровнять можно, это даст еще немного метража, может семисекционник электрона влезет, но не более
1459790
 
50м трамвай не влезет в Апрель скорее всего, тогда уж Вокзальная-Кольцевая, ЮБ-Палац Спорта
в Апреле могли бы сделать и тупик, без кольца. и движение автотранспорта пустить через трамвайные пути, если им так нужно этот Апрель построить
 
сделать тупик без кольца и убить движение трамвая
да ты гений
не имея составов с 2-мя кабинами делать тупик в конце линии
 
сделать тупик без кольца и убить движение трамвая
да ты гений
не имея составов с 2-мя кабинами делать тупик в конце линии
почитай требования - кабины с двух сторон
 
Та не може бути такого щоб щось там - то ж українське))) Це треба показувати фанатиком електрона які кажуть що це накращі трамваї.
 
Та не може бути такого щоб щось там - то ж українське))) Це треба показувати фанатиком електрона які кажуть що це накращі трамваї.
Трагедія, у п'ятирічного трамваю трохи зламалися дверцята....я з Києва та по секрету скажу що і у Песи колись в перші дні експлуатації було подібне, вийшов з ладу якийсь датчик при закритті дверей. Ну і по друге - треба просто нормально вміти обслуговувати техніку, хоча той факт що співвідношення поламок у Електрона наприклад з тією ж Песою - більша.
 
Звісно добра новина, але з 11ти Електронів 3 не працюють, нещодавно було 4 з 10ти. Взагалі нонсенс - при кількості біля 60ти нових сучасних вагонів...пукати старий татрохлам та тримати взагалі його в ДШ, котрий обсірає далі колії, а особливо в місцях зупинок маслом - совок дічайший!
 
Звісно добра новина, але з 11ти Електронів 3 не працюють, нещодавно було 4 з 10ти. Взагалі нонсенс - при кількості біля 60ти нових сучасних вагонів...пукати старий татрохлам та тримати взагалі його в ДШ, котрий обсірає далі колії, а особливо в місцях зупинок маслом - совок дічайший!
Я до речі цього також не розумію - можна сплавити всі татроподібні в ДД, там вони більше потрібні, а в ДШ експлуатувати чисто новий РС. Може вони тримають весь той хлам як резерв - тоді можна розраховувати що коли ТЮГи доставлять, то весь хлам сплавлять кудись. А взагалі, аби не замовляти фуру, то перегнати в Подільське
 
Я до речі цього також не розумію - можна сплавити всі татроподібні в ДД, там вони більше потрібні, а в ДШ експлуатувати чисто новий РС. Може вони тримають весь той хлам як резерв - тоді можна розраховувати що коли ТЮГи доставлять, то весь хлам сплавлять кудись. А взагалі, аби не замовляти фуру, то перегнати в Подільське
Наврядчи як резерв, бо у самий пік на швідкіснмому (усі 3 маршрути) становить 47 випусків якщо я не помиляюсь. Тобто в резерві та запасі 10 нових трамів як мінімум, ну звісно коли 5 електронів не працювали, то можливо і було потрібно перестрахуватись. Але то що кожен день на ліні виїздять татрообразні відра, починаючи з Кобр, та ТЮгів, Каштана зеленого і т.д. зато в депо стоять більш нові машини.
Я ті байки про резерв навіть від чинуш чув коли в ДШ було ще приблизно до 40 нових трамів, зараз їх вже під 60, думаю достатньо для виипусків та резервів там тільки з сучасних вагонів.
 
Взагалі нонсенс - при кількості біля 60ти нових сучасних вагонів...пускати старий татрохлам та тримати взагалі його в ДШ, котрий обсірає далі колії, а особливо в місцях зупинок маслом - совок дічайший!
Весь этот "татрохлам" нужен будет после завершения строительства соединительной линии от Отрадного до Симиренко, для обслуживания продленных 14/15. Помимо этого, говорят, что новых водителей обучают именно на более старых вагонах.
Я до речі цього також не розумію - можна сплавити всі татроподібні в ДД, там вони більше потрібні, а в ДШ експлуатувати чисто новий РС. Може вони тримають весь той хлам як резерв - тоді можна розраховувати що коли ТЮГи доставлять, то весь хлам сплавлять кудись. А взагалі, аби не замовляти фуру, то перегнати в Подільське
Были планы передать этот вагон в ДД.

Хорошо было бы уразнообразить подвижной состав ПД, но есть "препятствия": территория там почти полностью заполнена - подселить можно, только если порезать несколько Т3; есть байка, что работники ПД не умеют обслуживать вагоны с современной системой управления - байка подкрепляется тем фактом, что в начале 90-х депо отказалось от линейной эксплуатации Т6. Есть еще вариант склепать из Т3 "Кобры" и/или "Каштаны", но КЗЭТ сейчас заказы не выполняет - не могут даже провести КР "подмененным" б/у вагонам, которые уже почти два года простаивают на территории депо...
 
2,541 - 2,560 of 2,781 Posts
Top