SkyscraperCity banner

21 - 40 of 2552 Posts

·
photographer-amateur
1,876 Posts
Discussion Starter · #22 ·
Well, as I promised - my pictures :)

·
Audicted Driver.
5,547 Posts

Єто шо ещйо за уйобіще?:nuts::eek:hno:
Їм ще не набридно постійно носи змінювати а усе інще в орігіналі, народ дурити з новинкую, теж мені...ще б емблему Мерса причіпили, взагалі бомба була б!:nuts:

·
Zp Style
13,576 Posts
Їм ще не набридно постійно носи змінювати а усе інще в орігіналі, народ дурити з новинкую, теж мені...ще б емблему Мерса причіпили, взагалі бомба була б!:nuts:
народ не протестує, вони і не міняють :eek:hno:

·
Audicted Driver.
5,547 Posts
А я протистую бо просто позоріще з таким їздити...
Якщо вже нос прикрасити то прикращуйте на новіших КГ...а вони ліплять на старьйо якесь, стилю=0!:bash:

·
Зареєст&
2,426 Posts
Кобра:cheers:

·
photographer-amateur
1,876 Posts
Discussion Starter · #29 ·
2 Ілля - ні.
2 orland - так.

·
Registered
439 Posts
а чем этот быстрый трамвай отличаеться от обычного?типо он на много быстрее?

·
Euro 2012 Poland-Ukraine
1,652 Posts
Kiev should start using their developed trains that they recently got.

·
Зареєст&
2,426 Posts
а чем этот быстрый трамвай отличаеться от обычного?типо он на много быстрее?
типо да, типа он большую часть борщаги проезжает

·
GeNtLe UsEr
3,274 Posts
Скоростной трам - потому, что пересечения с другим транспортом на одном уровне сведены к минимуму. В идеале между станциями такие составы должны разгоняться до 50-ти кэмэ/чэ. А там уж как сделают.. Ещё и от длины перегонов зависит, конечно.
По большому счёту скоростной трамвай от обычного отличается мало. Хотя, наверное, в Киеве всё ж пустят не простые вагончики, а ЛРТ.

·
Registered
28 Posts
4miGO!!! помиляєшся, за нормативами, швидкісний трамвай, або ж метротрам має таку середню швидкість - 25-30 км/год, звісно ці нормативи приймалися ще при СРСР, але нажаль їх ніхто не переглядав, і напевно ми ще довго будемо жити і будувати по нормам які були затверджені білше 30-ти років тому..(((

·
GeNtLe UsEr
3,274 Posts
Хм. А по поводу чего вы это написали? Вроде я никаких данных по старым нормам не давал, всё - в среднем по миру.

·
Registered
28 Posts
Я привів вам наші нормативи, а вони, як правило різнятся з світовими, до яких нам ще довго потрібно іти...

·
GeNtLe UsEr
3,274 Posts
4miGO!!! помиляєшся, за нормативами, швидкісний трамвай, або ж метротрам має таку середню швидкість - 25-30 км/год, звісно ці нормативи приймалися ще при СРСР, але нажаль їх ніхто не переглядав, і напевно ми ще довго будемо жити і будувати по нормам які були затверджені білше 30-ти років тому..(((
Не обратил внимания.
Не знаю, где как, но волгоградская подземка разгоняется до 50-ти, а то и быстрее. На наземных участках поменьше скорость будет, конечно.

·
Registered
266 Posts
Судя по тому, что пишут здесь, скоростной трамвай на перегонах будет разгоняться до 60 км/ч, но средняя скорость (с учетом остановок) будет около 28 км/ч.

21 - 40 of 2552 Posts