SkyscraperCity banner

41 - 60 of 9467 Posts

·
Zurück in die Zukunft
20,107 Posts
Найсучасніша все ж такі бориспільска, набагато краще всіх інших

·
Banned
6,550 Posts
Говорят - абсолютно ненужная станция в лесу.

·
Registered
1,601 Posts
Київський міський голова Леонід Черновецький відкрив нову станцію метро «Червоний хутір» Сирецько-Печерської лінії. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Денис Басс.

Одним з основних напрямків діяльності нинішньої влади є поліпшення транспортного обслуговування киян і гостей міста та комплексний розвиток громадського транспорту, зокрема, столичного метрополітену. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Введення в експлуатацію станції «Червоний Хутір» поліпшить транспортне обслуговування 150 тисяч мешканців Дарниці. Тим більше, враховуючи перспективи розвитку житлового будівництва району із сучасним транспортним вузлом, зведенням автовокзалу, паркінгу, комплексу об'єктів соціально-побутового призначення, ця станція буде проміжним етапом продовження Сирецько-Печерської лінії до залізничного вокзалу», – зазначив Леонід Черновецький.

За словами Дениса Басса, нововведена станція дозволить розвантажити Святошинсько-Броварську лінію метрополітену. Для зручності пасажирів столична влада організувала рух громадського транспорту до станції «Червоний Хутір». Так, відкрито новий автобусний маршрут № 63, що курсуватиме від станції м."Чернігівська" через Дарницький залізничний вокзал до нової станції метро, та продовжено маршрут автобуса № 51. Інтервал руху на цих маршрутах складатиме близько 8 хвилин.

Нагадаємо, що завдяки рекордному бюджету Києва та відповідному фінансуванню, темпи будівництва метрополітену зросли в 5 разів. Лише протягом 2008 року буде відкрито 4 нові станції, а до 2011 року – 18 станцій.

http://kmv.gov.ua/news.asp?IdType=1&Id=199148

·
Zurück in die Zukunft
20,107 Posts
Коли вони вже крюківські запустять!!! ^^

Говорят - абсолютно ненужная станция в лесу.
Потрібна, хоча є набагато більш потрібні станції.

·
Moderator
37,026 Posts
^^Класна станція:)але підлога галіма.
По цій лінії Вирлиця,Бориспільска і ця дуже якісно зроблені,можна сказати одні з найкраших в києві:)
Але навішо вона в лісі потрібна,хто там їздити буде-лісники:lol:
Я на Бориспільскії був,то там людей 20 тіль було на всій станції,там майжен пусті вагони їздять.

·
Zurück in die Zukunft
20,107 Posts
Робітники з депо їздити будуть :)

·
Registered
1,955 Posts
Ага, в той час як інші великі міста задихаються без метро у Києві у лісі станції відкривають

А сама станція подобається, але моя улюблена на цій гілці "Славутич". Ну після "Золотих Воріт" звичайно

·
Moderator
37,026 Posts
kalashnikov.бабла нема де дівати,от і будуєм метро в ліс шоб кияни пішки в ліс за грибами не ходили далеко, а з метро тільки вийшли бистро гриби позберали і додому на метро:lol:

·
Registered
1,601 Posts
Станція дешева і не глибока) Весь галас це популізм яким хворіє кандидат Черновецький
300 млн. це мало???
Так це станція мілкого закладання.

Якщо вже пішла мова про найулюбленіші станції, то мені найбільше подобається Житомирська.

·
Registered
238 Posts
Я уже очень-очень-очень жду станции метро Аэропорт Борисполь.
Надеюсь, ее к Евро-2012 построят.
А иначе я переквалифицируюсь в таксисты!!!!!!!!!!!!!:lol:

Еще я против метро на Троещину. Это же будет катаклизм на центральных ветках! Говорят уже сейчас километровые очереди на эскалаторы чтобы перейти на другую станцию.

·
Registered
1,601 Posts
Я уже очень-очень-очень жду станции метро Аэропорт Борисполь.
Надеюсь, ее к Евро-2012 построят.
А иначе я переквалифицируюсь в таксисты!!!!!!!!!!!!!:lol:

Еще я против метро на Троещину. Это же будет катаклизм на центральных ветках! Говорят уже сейчас километровые очереди на эскалаторы чтобы перейти на другую станцию.
1. Не построят, и в планах даже такого нет.
2. А пол лимона житилей Троещини за ( я в том числе).

И вообще где это ты такое видел чтобы новая ветка метро вредила городу или была ему лишней?

·
Registered
4,263 Posts
Discussion Starter #57
Согласен, но на мой взгляд, это касается лишь поездов типа Е, с круглыми светильниками, мягкими сиденьями и обтекаемыми поручнями. Номерные серии куда более проще сделаны, разве что недавно снова вернулись к такому дизайну, только модернизированному.

41 - 60 of 9467 Posts