SkyscraperCity banner
Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 301 Posts

·
Super Moderator
19,107 Posts
Discussion Starter · #1 · (Edited)
Pobjednik III. tjedna, slobodna tema: Seyzmo
Slika: "Obilan objed"
Osvojeni bodovi: 9,666

Pobjednik III. tjedna, zadana tema: Ballota
Slika: "The valley of mist"
Osvojeni bodovi: 9,13

Lista dosadašnjih pobjednika:

I. tjedan
brch
slika: Sanjiva dolina

II. tjedan
NKDZG
Slika: Kölner Dom

III. tjedan
Seyzmo
Slika: Obilan objed - slobodna tema

Ballota
Slika: The valley of mist - zadana tema

·
armchair traveler
5,547 Posts
Čestitam na pobjedi Rocky!
Evo ako ti nebi iskoristio pravo izbora, moj prijedlog je panorama.
Znači ili više fotka spojenih u panoramu ili jedna fotka sa što širim obuhvatom.

EDIT: mislim da za ovu temu dozvoljena širina slike ne treba biti ograničena!

Navalite!

·
Registered
327 Posts
A di se mogu vidjeti slike od prijašnjih pobjednika i ostale koje su se natjecale? Šta se to sve briše kad prođe jedan natječaj? Bezveze...baš sam htio pogledati i ne mogu nigdje naći...Oni linkovi vode samo na forum profil od pobjednika..svašta

·
Super Moderator
19,107 Posts
Discussion Starter · #10 ·
^^ ništa nije obrisano...sve se nalazi u arhivi ;)
arhivu valjda znaš naći?

·
Registered
192 Posts
1 - čestitam pobjednicima
ovaj tjedan se pojavilo čak 5 fotki koje, po mom sudu, podjednako zaslužuju pobjedu (znam da je to nemoguće relizirati, ali su zaista sve odlične, nisam se nikako mogla odlučiti koja mi je najbolja)...bilo bi lijepo kada bi se trend nastavio

2 - iako je ozračje bilo znatno bolje no prijašnjih tjedana ipak su se provukla 2 pacijenta - jedan koji je dao Balloti jedinicu i drugi koji se registrirao (izgleda) samo stoga da bi brchu malo skinuo prosjek jer osim te dodijeljene ocjene niti jednog drugog posta nema :sscCSI: (skužajte, ali - pukla bi da nisam rekla
)

·
free-lance
11,245 Posts
1 - čestitam pobjednicima
ovaj tjedan se pojavilo čak 5 fotki koje, po mom sudu, podjednako zaslužuju pobjedu (znam da je to nemoguće relizirati, ali su zaista sve odlične, nisam se nikako mogla odlučiti koja mi je najbolja)...bilo bi lijepo kada bi se trend nastavio

2 - iako je ozračje bilo znatno bolje no prijašnjih tjedana ipak su se provukla 2 pacijenta - jedan koji je dao Balloti jedinicu i drugi koji se registrirao (izgleda) samo stoga da bi brchu malo skinuo prosjek jer osim te dodijeljene ocjene niti jednog drugog posta nema :sscCSI: (skužajte, ali - pukla bi da nisam rekla
)

CESTITAM POBJEDNICIMA!:)

Je, u pravu si z-lica::primjetio sam i ja taj momenat nerealnog spustanja prosjeka za (po meni ) najbolju fotku tjedna, onu brchovu (mjesec/sunce)..htio bih podsjetiti prisutne da ovo nije natjecanje iz regionalne/lokalne pripadnosti, nego natjecanje iz fotografije.:) Svi smo si mi dobri medjusobno, ne?

:cheers:

p.s. Masonac, pa i moja fotka je bila tematska:)

·
Registered
6,700 Posts
Cestitam pobjednicima! Sve naljepse od srca. ^ ^

·
Super Moderator
19,107 Posts
Discussion Starter · #18 ·
Čestitke! :applause:

PS...tablice su mi mrak :master: :master: :master: :D

1 - 20 of 301 Posts
Status