SkyscraperCity banner

"""""~~~~"""""/////+\\\\\\""""

1 - 20 of 21 Posts

·
A fe Silesia!
4,981 Posts
Po prostu AF się pogubił przy ostrzeniu... Żeby to była choć sensowna ścieżka punktów świetlnych, a mogła taka być. Prawa pusta (kadr).

@cyrkiel, kombinujesz i dobrze.

·
Registered
5,181 Posts
Nie! Dzięki ale ja tego nie kupuje.
Niby gdziś tu błyska ulica, czyli miasto. Ale przekombinowałeś i to konkretnie:eek:hno:
6/10

·
Owce
3,745 Posts
fajne ale gdyby bylo troche inaczej przykadrowane (ucialbym troche tego czarnego po prawej i u dolu) , to łatwiej bylo by mi uwierzyc , ze autor dzialala swiadomie- a tak to troche takie eksperymenty "a nuz cos wyjdzie"

·
Pilanin
3,874 Posts
Dawno do UPC nie zaglądałem i nie zagłebiałem sie w to co sie tutaj dzieje, ale teraz nie omieszkam :D

Ta kompozycja powinna być powieszona w domu albo w biurze w dużej ramie na brązowej ścianie. Fotografią, tak jak każdą inną sztuką trzeba się troche pobawić, a to jak dla mnie wynik świetnej zabawy, kombinowania, próbowania nowych rzeczy.
W komputerze, na monitorze to faktycznie nie robi szału, ale pewne rzeczy sobie też trzeba umieć wyobrazić, a nie każdy to potrafi.
Zakładam, ze każdy z użytkowników, którzy zabrali głos wyżej nie przeszedłby obojętnie koło tego, gdyby tylko wisiało w czyims domu albo w galerii.
I ja tak to ocenię. Dla mnie 10/10

·
Registered
1,922 Posts
Jeżeli takie obrazy uważa się za sztukę (prace Małgorzaty Skrzetuskiej): http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=38724066&postcount=44 to zdjęcie Cyrkla zdjęcie również się do niej zalicza. Dlatego 10/10.
Jeżeli Who's Afraid of Red, Yellow and Blue?, 1966, by Barnett Newman. uważa się za sztukę, to wszystkie prace na UPC są naprawdę wysokich lotów:lol:

cyrkiel podoba mi się Twoje zdjęcie... Stanowi powiew świeżości na UPC, jest odważne, choć może być odebrane przez niektórych jako pseudoartystyczne. Moim zdaniem to Twoja najlepsza praca do tej pory! :) Bez prawej byłoby jeszcze lepiej.

·
Registered
20,847 Posts
... Stanowi powiew świeżości na UPC, jest odważne, choć może być odebrane przez niektórych jako pseudoartystyczne. Moim zdaniem to Twoja najlepsza praca do tej pory! :) Bez prawej byłoby jeszcze lepiej.
Powiew świeżości. :) Wiele osób nie fotografuje, a tylko robi zdjęcia. FOTORADAR też robi zdjęcia, a części ludzi nawet sporo za nie płaci. To też taka sztuka z tego wynika.

Bez urazy michał.j :cheers:

·
Registered
1,922 Posts
Bez przesady z tą sztuką. Na UPC to raczej bardziej "sztuka" niż sztuka. Dobre zdjęcie z fotoradaru też mogłoby zrobić furrorę, byle ten fotoradar stał w centrum miasta z wieżowcami w tle...;-) A gdyby je jeszcze to wrzucić do photmatixa, to dziesiątkom nie byłoby końca...

A zdjęcie cyrkla jest inne. I ta inność mi się po prostu podoba;-)

·
Great Ape Project
4,479 Posts
Nie rozumiem, co klisza naświetlona w CERN robi na UPC :nuts:

Czym dłużej się temu urbanowi przyglądam, tym więcej widzę rzeczy, których przed aparatem NA PEWNO nie było.

Zawróć z tej drogi, artysto!

6/10

1 - 20 of 21 Posts