Skyscraper City Forum banner

???

1 - 8 of 8 Posts

·
Registered
Szczecin
14,743 Posts
Ale ja tu nikogo nie widzę i gdzie ten posterunek ;)
Tytuł na siłę wciśnięty w mury kościółka, denerwująca jest "gra" świateł, gdzieś na żółto, w innym miejscu krzykliwa biel...może jednak b&w?

·
Registered
20,843 Posts
Czy my nie znamy tego kościoła z poprzednich edycji? Coś mi dzwoni, ale nie wiem w którym kościele. :D

Oxy66 pełen szacunek za prawie książkowy kadr, ale jakość jest słaba. Przed duże "s".

:cheers:

·
Registered
630 Posts
Discussion Starter · #4 ·
Tomek, ciężko odpowiedzieć na zarzuty typu "kolor mi się nie podoba". Takie kolory są jakie są. Jakbyś się przyjrzał to byś zauważył, że kolor ściany jest inny (żółty) a nie kolor światła. Wybacz ale nie mam zamiaru przerabiać koloru ścian.
O tytule nie dyskutuję również, jak chcesz mogę podać link do historii tego kościółka.
Ale tak czy tak dzięki za jakąkolwiek opinię do oceny, uważam,że za piątkę warto byłoby coś wpisać, czyż nie Sharky?

Henry, dzięki za opinię, następnym razem postaram się lepiej, mam nadzieję.

·
Registered
Szczecin
14,743 Posts
Tomek, ciężko odpowiedzieć na zarzuty typu "kolor mi się nie podoba". Takie kolory są jakie są. Jakbyś się przyjrzał to byś zauważył, że kolor ściany jest inny (żółty) a nie kolor światła. Wybacz ale nie mam zamiaru przerabiać koloru ścian.
Ale ja nigdzie nie napisałem że kolor mi się nie podoba i wiem że to nie Twoja wina, choć dla zwycięstwa w UPC przemalowałbym ten kościół nawet na pomarańczowo seledynowy ;)

O tytule nie dyskutuję również, jak chcesz mogę podać link do historii tego kościółka.
Nie, no tu mnie nie zrozumiałeś, domyślam się że kościół ma 800 lat a tytułem chciałeś jakoś to wszytko upchać w jedną całość.

·
Registered
20,843 Posts
...

Henry, dzięki za opinię, następnym razem postaram się lepiej, mam nadzieję.

Nie masz się lepiej starać, bo się pewnie już nie da, zrobiłeś co mogłeś i robisz jak możesz, umiesz najlepiej. Poza tym to jest zabawa i ma nam wszystkim sprawiać ona przyjemność, a nie być powodem do stresów, więc pełen "peace". :) A to że nie wszyscy mają "Marka trójkę", czy inne Nikony, nie jest ani żadnym wyznacznikiem, ani problemem. Jak pisałem, kadr wyszedł Ci bardzo ładnie. Jestem ciekaw co po nocach w kościele robiłeś i co to za miejsce, bo wydaje mi się, że już na naszym UPC ten budynek widziałem. Coś mi się z michałem j kojarzy, ale nie jestem pewien.

I jeszcze coś Panie Kolego. :D Czy to zdjęcie z tego roku?

:cheers:

·
Registered
630 Posts
Discussion Starter · #7 ·
Dla mnie pełen Peace :banana:
Kościół jest zlokalizowany w Gdyni na Kępie Oksywskiej, wybudowany na początku 13-tego wieku, więc ma prawie 800 lat - wybaczcie 1.5% naciągnięcia faktów w tytule :nuts:
Zdjęcie mogłeś widzieć w Nocnym wypadzie. Zrobione zostało w grudniu zeszłego roku, moje pierwsze w życiu nocne ujęcie, którym zaraził mnie am70.

1 - 8 of 8 Posts