Skyscraper City Forum banner
1 - 20 of 20 Posts

·
Registered
22 Posts
Discussion Starter · #1 ·
Sredinom Aprila ove godine, imao sam priliku da posetim Dunavski toranj u Becu. Sa svojih 252 metra, to je najvisa gradjevina u glavnom gradu Austrije.:)

·
Registered
5,310 Posts
au mislio sam da ce to biti malo vece i opasnije... :. nisam odusevljen

·
Registered
575 Posts
pa i na ovoj slici BL nema pola grada, ipak nije selo...
ali ove kuce same na zapadnoj strani...auuuj jado: petricevac,paprikovac,laus....hm...selo...

·
Registered
575 Posts
cekaj malo, pa ova skola i crkava su na pocetku petricevca valjda. Znam bogati naselja u rodnom mjestu. Samo sam spomeno paprikovac i laus kao vezana naselja jer su takva kakva su...kuce,kuce,kuce...to je za mene predgradje sa onakvom nabijenom gradnjom, nidje zgrade ba´:cheers:
Zato ce pored vladine zgrade iduce godien da nikne jos jedan neboder(ali manji)

·
Banned
862 Posts
ne znam zasto, ali kada vidim ovakve slike uvek si nametnem poredjenje sa Beogradom, mozda jer mnogo ocekujem od te evrope, a cesto se razocaram.... Bio sam u Becu i nisam bas odusevljen, lep je, ali meni ne moze da se poredi sa Beogradom.

·
Smelly cat...
1,307 Posts
Ph, come on ppl, get real, this tower is very far from the city centre and Vienna is a great, big city,a genuine beauty. And detached suburban housing looks similar all over Europe, so you're not really discovering America.

·
Smelly cat...
1,307 Posts
^^Jesi ikad bio u Beču? Dunav nije nikako blizu centra.

·
Banned
4,907 Posts
^^Jesi ikad bio u Beču? Dunav nije nikako blizu centra.
naravno da jesam bio, ne bih napamet pricao.
Ne govorim da je DT u centru, nikad to nisam rekao, a ne bi ni bilo logicno, samo kazem da nije ni predgradje. Predgradje kad se kaze to se meni misli bas na nesto sto je daleko od centra na samim rubovima grada.

1 - 20 of 20 Posts