SkyscraperCity banner

6181 - 6200 of 6288 Posts

·
Registered
870 Posts
Czy na węźle blachownia będzie jakieś ograniczenie wysokości pojazdów? Strasznie niski wydaje się ten wiadukt kolejowy.

·
Rzeczy obserwator
3,197 Posts
Być może to tylko tymczasowo przypięte do słupów.
Pod tym betonowym murkiem dzik się przeryje, jak robilismy grodzenia w lesie to dawaliśmy żerdzie i wkopywali siatkę.

·
Registered
20 Posts
Kilka ciekawostek:

Dostałem również odpowiedź odnośnie nieszczęsnego kawałka ekranów w pobliżu domu moich teściów (Podmiejska, Wyrazów):

pomi ę dzy ekranem EL 27 ko ń cz ą cym si ę w km 435+749,00 oraz pocz ą tkiem ekranu EL 28 zaczynaj ą cym si ę w km 436+007,94 jest przerwa. W wymaganiach ś rodowiskowych ekran na przedmiotowym odcinku od km 435+749,00 do 436+007,94 nie by ł przewidziany.

Powiem Wam szczerze, że po opadach deszczu jest dramat. Cichy zagajnik na końcu miasta stał się szumowiskiem pędzących aut. Mam nadzieję, że wiosną drzewa i uzupełnienie brakujących ekranów dadzą radę. Generalny test będzie na Euro 2020. Zawsze jak są ME lub MŚ w piłce wynosimy tv na dwór, rozciągamy plandeki między drzewami i robimy swego rodzaju strefę kibica.

Witam szanownych Panów.
Chciałabym zadać pytanie dotyczące nie zaplanowanych ekranów między 435 km , a 436 km. Jaki jest sens, zamysł tworzenia luki w ciągłości ekranów, szczególnie, że na przedmiotowym odcinku w odległości, nie całego kilometra są gęste zabudowania. Może wiedzą Panowie coś więcej na ten temat I zechcieli by się wiedzą podzielić ?
Prawie codziennie chodzę tamtędy na spacer i rzeczywiście potwierdzam, jest dramat. Z góry Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

·
Registered
31 Posts
Bardzo dzięki kubazie za te fotki,miód na moje bolączki ,często jeżdżę do Blachowni obiazdami ze śląska,troszkę mnie uprzedziłeś ,bo miałem się w weekend tamtędy przejechać w celu fotek ,dobrze że coś się tam robi,dzięki

·
traveler
790 Posts
WK-373 to w zasadzie dwa osobne obiekty, które będą tworzyć rondo:

1 część - WYJAZD

2 część - WJAZD

W górę Częstochowa, w dół Opole, w prawo węzeł Częstochowa Blachownia:

·
Registered
27 Posts
Wyjeżdżam trochę poza wątek, ale wie ktoś dlaczego w Gorzyczkach był dziś wyłączony z ruchu pas zjazdowy z A1? Musiałem jechać dalej, przekroczyć granicę i zjechać dopiero w Bohuminie. Trochę godzin później i zaliczyłbym kwarantannę.

·
Obywatel Świata
7,631 Posts
Prawdopodobnie ze względu na stanowisko kontroli na PPO Godów :

Na czas kontroli, na autostradzie A1 zjazd z autostrady będzie możliwy dopiero na węźle Mszana. Wyjazd w kierunku na północ na węźle Gorzyce nie będzie możliwy.
ZRÓDŁO

Mowa jest w artykule o kierunku północnym , dlaczego zamknięto zjazd w kierunku południowym na w. Gorzyce, nie widzę logicznego wytłumaczenia.

·
traveler
790 Posts
Dzisiaj przebiegłem od WD-355 Wierzchowisko do WA-370 Łojki/Wyrazów.
Na autostradzie dość mały ruch, głównie "spożywcze ciężarówki/zestawy".

bramownica węzła Częstochowa Północ - 31 w stronę północy (Wierzchowisko)

ekrany przed WD-356 w Wierzchowisku

nie ma śladu po bazie Budpolu przy WD-358

WD-361 węzeł Częstochowa Jasna Góra - 32

Szarlejka WA-363

Pomiędzy WA-365 i WD-366

Mop Gorzelnia lub Gorzelanka?

Łojki przed WA-370

·
Registered
692 Posts
6181 - 6200 of 6288 Posts