SkyscraperCity banner

6201 - 6220 of 6259 Posts

·
Registered
Joined
·
481 Posts
Panowie przepraszam ze pytam ale nie śledzę wątku dokładnie, mam pytanie ile przetargów na dokończenie odcinka po Wlochach zostało do rozstrzygnięcia, lub co jeszcze zostało do zrobienia na tym odcinku ? Z góry dziękuje za odpowiedz.
 

·
Registered
Joined
·
202 Posts
^^
Do zrealizowania pozostaną prace wykończeniowe na węzłach Częstochowa Blachownia, Częstochowa Jasna Góra oraz Częstochowa Północ. Niezbędne będzie również dokończenie budowy obiektu WA-352 (jezdnia lewa) na linią kolejową nr 146 oraz urządzeń ochrony środowiska. Budowa: dróg serwisowych i dróg technologicznych, MOP I Gorzelanka Wschód i Zachód wraz z układem drogowym, MOP III Wierzchowisko Wschód i Zachód wraz z układem drogowym, Obwód Utrzymania Autostrady Lgota wraz z układem drogowym. Oświetlenia: węzłów, MOP-ów i OUA, dokończenie przebudowy urządzeń obcych (kolizje). Wykonanie całego zakresu robót melioracyjnych, prac wykończeniowych w asortymentach robót drogowych, mostowych, branżowych oraz zieleni. Ostatnim elementem będzie wykonanie i wprowadzenie docelowej organizacji ruchu.
https://www.gddkia.gov.pl/pl/a/36558/Kolejna-umowa-dla-A1-podpisana-Rozpoczyna-sie-montaz-ekranow-akustycznych-i-przeciwolsnieniowych-na-obwodnicy-Czestochowy
Zestawienie nadal aktualne, oczywiście pomijając oświetlenie węzłów.
Czyli finał przy pomyślnych wiatrach w 2021r.
 

·
Registered
Joined
·
15 Posts
A co słychać i widać na wiadukcie kolejowym na początku kontraktu odcinka F?
Prace zabezpieczające się skończyły. Myślę że teraz czeka ten niewybudowany wiadukt przetarg na to kto go dokończy. Jadąc starą "jedynką" w kierunku Łodzi na zjeździe "częstochowa północ" widać po prawej stronie przęsła betonowe . Przypuszczam że będą one służyć właśnie do tego wiaduktu a póki sobie spokojnie stoją.
 

·
Registered
Joined
·
51 Posts
6201 - 6220 of 6259 Posts
Top