SkyscraperCity Forum banner
23181 - 23200 of 27850 Posts

·
Registered
175 Posts
recomandari pt popas si mancare

Ultima varianta a planului de intalnire este asa:

4. Odata parcursa complet autostrada in ambele sensuri, ne intoarcem undeva la mijloc la un popas si la povesti. Pentru locul de intalnire astept propuneri de la localnici :) @Kidu ne-a sugerat Miercurea Sibiului, care e o buna optiune.

Daca apar ceva schimbari le postam inspre seara...
Va recomand Casa Simy - Petresti langa Sebes http://goo.gl/maps/aJKsW
sau Casa Damian https://plus.google.com/104697087792280523052/about?hl=ro

mancare adevarata 100% din productie locala. Pentru mai multe informatii cautati pe net referinte. Eu am mancat de multe ori la aceste restaurante

Daca sunt multe persoane ar trebui sa sunati inainte

·
Registered
10,119 Posts
Autostrada la PROMOTIE
Mihai Alexandru Crăciun a efectuat calculele și a actualizat datele în funcție de standardele de cost, reieșind astfel o investiție de doar 1,4 miliarde de euro pentru Sibiu-Pitești, informa capital.ro în urmă cu o lună.
De la 1,77 miliarde a scazut deja la 1,4. In curand o sa scada pretul sub 1 miliard si in sfarsit va costa mai putin decat Comarnic-Brasov!:cheers:

·
Registered
222 Posts
multa bafta la protestul de maine.va invidiez ca maine o sa va dati pe A1 dar nui bai ca ajung si eu acolo duminica si sper sa am afisul lipit pe masina,asta daca reusesc sambata sa il printez.am auzit ca un transportator din arges va avea pe cele 300 de camioane afisul pentru protest.momentan e unul dar vor aparea si altii.abia astept sa vad maine poze sau filmari.drum bun maine

·
Moderator
12,957 Posts
^^ Eu in mod clar as merge pe ruta Timisoara - Lugoj - Deva - Sebes - Cluj... iar unde e autostrada gata bineinteles ca pe autostrada.

·
Moderator
12,957 Posts
Pana la deschiderea noilor tronsoane cred ca era mai convenabil prin Arad -Oradea.
Din Timisoara pana la Alba se faceau minim 3 ore, iar Alba - Cluj inca o ora si 20-30 de minute.
Da, dar acum ai un pic de autostrada langa Lugoj + doar autostrada intre Deva si Sebes, care era un mare dop pana acum.

23181 - 23200 of 27850 Posts