SkyscraperCity banner

2381 - 2400 of 3554 Posts

·
Keep it simple
Joined
·
950 Posts
Minęło nieco ponad pół roku odkąd MA-532 został otwarty. Poniżej przedświąteczna próbka ruchu z południowych kresów autostrady A1. Zdjęcia robione w dzień roboczy około 13:00.Gorzyce, ul. Raciborska, patrząc w kierunku południowymSkrzyszów, ul. 1 Maja, patrząc w kierunku południowymMszana, ul. Wodzisławska, widok na MA-532Mszana, ul. Wodzisławska, patrząc w kierunku południowymŚwierklany, ul. Boryńska, patrząc w kierunku południowym
.
 

·
Autostrady Polska
Joined
·
8,891 Posts
Zauważyłem pewną nieprawidłowość. GDDKiA twierdziła że nie mogą być 2 MOPy jeden pod drugim tej samej marki. A na A1 tak będzie Otłoczyn - Orlen i Machnacz - Orlen. Oba po prawej (wschodniej) stronie. Więc jak to jest ? Wiem że na S3 Szczecin - Gorzów Orlen albo BP chciał mieć 2 MOP następujące po sobie i się nie dało. Dziwne.
 

·
Registered
Joined
·
25,401 Posts
Minęło nieco ponad pół roku odkąd MA-532 został otwarty. Poniżej przedświąteczna próbka ruchu z południowych kresów autostrady A1. Zdjęcia robione w dzień roboczy około 13:00.
To kilka moich strzalow z tego odcinka sprzed 2 tygodni. Poniedzialek cos ok godz 13 czy 14
 

·
Registered
Joined
·
4,161 Posts
Jechałem tą trasą przedwczoraj (piątek) wieczorem i przydałoby się, aby MA532 był jakoś ładnie podświetlony. Wiem, że to było już niejednokrotnie tutaj poruszane, ale naprawdę żal d...ę ściska jak się widzi, że tylko węzeł jest oświetlony standardowymi lampami.
Druga rzecz, którą bym poprawił to kwestia MOPu Mszana. Przydałoby się, ze względu na umiejscowienie MOPu, aby BP postawił swój "baner" z cenami paliw przy samej autostradzie conajmniej z 200-300 m przed zjadem na MOP.
 

·
Registered
Joined
·
2,656 Posts
W drodze do Łodzi postanowiłem ponownie nagrać film z A1 Piotrków - Tuszyn,ponieważ poprzedni film nie za bardzo mi sie udał...a pozatym chciałem uchwyćić prace na węzle Tuszyn,ale za dużo sie nie działo :( (mam też film z bocznej kamery ale nie wiem czy go wstawiać bo nie widać na nim żadnych prac :()


Enjoy :cheers:
 

·
Registered
Joined
·
67 Posts
Wczoraj zauważyłem, że przed PPO zarówno w Nowej Wsi (Toruń), jak i w Rusocinie (Pruszcz Gd.) wstawiono cześciowo ofoliowane wielkie tablice informacyjne. ie dawało mi to spokoju, więc postanowiłem przyjrzeć się temu z bliska i okazuje się, że niebawem rozpocznie się rozbudowa PPO na Amber One.... Planowany termin zakończenia prac - Lipiec 2015.

Wiadomość niby optymistyczna, w końcu skończą się wakacyjne korki, ale co w takiej sytuacji z zapowiadanym ujednoliconym systemem opłat?
 
2381 - 2400 of 3554 Posts
Top