Joined
·
5,795 Posts
Siatek brak
barier bardzo mało
ekranów bardzo mało
a bez tego ruchu nie puszczą ...
Mota może i by zdązyła z Wa 259 i WA 263 ale Budimex naprawde słabo stoi z węzłem(WA 281) 282 też jeszcze nie zalany a trzeba jeszcze zaszalować PZty. Może wyleją ustroje do końca października ale to bardzo optymistyczny termin.
Premier opiera sie na raportach z gddkia i MIR a nie skyscrapercity
Gdyby mieli otworzyć w tym roku to raczej by się tym pochwalili prawda?
barier bardzo mało
ekranów bardzo mało
a bez tego ruchu nie puszczą ...
Mota może i by zdązyła z Wa 259 i WA 263 ale Budimex naprawde słabo stoi z węzłem(WA 281) 282 też jeszcze nie zalany a trzeba jeszcze zaszalować PZty. Może wyleją ustroje do końca października ale to bardzo optymistyczny termin.
Premier opiera sie na raportach z gddkia i MIR a nie skyscrapercity
