Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 6 of 6 Posts

·
Registered
437 Posts
Będziesz tędy jechał z Gd do Wawy? Ja na twoim miejscu pojechałbym S7/DK7 :)
a ja A1 do Torunia i dalej DK10

Obydwoje macie racje. Chociaż co do A1 i dK10 to prawie jak otworzą tą A1/A2 to bezie S10 wiec wolałbym sobie zjechać ładnie z A1 na S10 i po sprawie, jeszcze pieniążków zaoszczędzić idzie.

·
Registered
437 Posts

Nie chciałbym się wtrącać ani zadawać głupich pytań ale... Czy po lewej stronie między tymi drzewami szła kiedyś stara droga? Bo to taka idealna szerokość furmanki mi się wydaje...

A swoją drogą, widziałbym tam przepiękną drogę rowerową :naughty:

·
Registered
437 Posts
Tak poza tematem, DK1(91) po wybudowaniu A1 be zie wymagała naprawdę wielkiego remontu.

·
Registered
437 Posts
^^ Jesteś pewny tej 5? Coś mi się kojarzy, że na A4 do granicy z Niemcami miało z tego względu nie być opłat przez 4 lata.
No i nie ma. Chodzi o ten najnowszy kawałek.

·
Registered
437 Posts
Ciekawa i bardzo adekwatna ;)

A propos: taki pomysł... Może by tak umieścić jakieś ładne tablice po polsku, niemiecku, angielsku, i francusku z tą ciekawostką ;) Skoro mamy takie tereny i taką historię to warto by było się tym pochwalić i zrobić z tego miłą ciekawostkę podczas odprężającego postoju :cheers:

·
Registered
437 Posts
Myślę, że takie ciekawostki historyczno-geograficzno-turystyczne mogłyby być umieszczane na tablicach w MOP-ach, a więc tam, gdzie użytkownicy autostrad się mogą zatrzymać.

No właśnie o MOPy mi chodziło. W końcu chodzi w nich o wypoczynek, a taka ciekawostka mogłaby wiele wnieść. :cheers:

Trzeba by to Gdace zaproponować :p

1 - 6 of 6 Posts
Status
Not open for further replies.