SkyscraperCity Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 12 of 77 Posts

·
Registered
2,062 Posts
Chyba na żadnym skrzyżowaniu dwóch autostrad nie ma możliwości zawrócenia. Trzeba dojechać do najbliższego węzła z drogą lokalną. Z reguły trzeba przejechać kilkadziesiąt kilometrów :)

·
Registered
2,062 Posts
A może ma ktoś nowe zdjęcia z węzła Stryków? Dawno już nie było stamtąd fotorelacji.

·
Registered
2,062 Posts
Jeżeli Johann Bunte podpisał z nimi umowę na wrzesień, to Gdaka powinna ich wziąć tuż po długim weekendzie majowym za d... i wytłumaczyć im, że podpisali z nimi umowę z terminem realizacji do 30 kwietnia, a nie 30 września!

Przecież ten odcinek ma termin na wrzesień.

·
Registered
2,062 Posts
Napisał przecież, że to zdjęcia najdłuższej estakady autostradowej.

·
Registered
2,062 Posts
Założyłem się z kolegą, że na wigilię tego roku dojadę z gdańska do Warszawy Autostradą. Ale patrząc na te zdjęcia widzę, że raczej zakład przegram...

·
Registered
2,062 Posts
^^ Napiszę po raz kolejny: ekrany działają hipnotyzująco na kierowcę. Pasażerowie narażeni są na większe kłopoty z chorobą lokomocyjną - nie mogą poszukać wzrokiem odległego horyzontu. Nie interesują Cię protesty przeciwko ekranom? Poczekaj, aż Ci dziecko zarzyga samochód.
Ciekawą zależność odkryłeś miedzy ilością ekranów a chorobą lokomocyjną dzieci. Moja córka kiedyś zwymotowała mi w samochodzie na zwykłej drodze DW (mniejsza o numer) gdzie o ekranach nigdy nie słyszano, a ani razu nie miałem przygody na autostradach (a trochę się po Europie kręcę).
Poza tym mając na uwadzę pomorski odcinek A1 (a jeżdżę nim prawie codziennie), ekrany wymuszają na mnie wzmożoną ostrożność, ponieważ wiem, że jak zza nich wyjadę, to będę miał bardzo silny podmuch wiatru. Czyli jakby nie patrzeć - pomagają w bezpiecznej jeździe :)

1 - 12 of 77 Posts
Status
Not open for further replies.