Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 20 of 112 Posts

·
Registered
230 Posts
Przebieg A1 przez drogę DK60

Czy mógłby ktoś pokazać graficznie w którym dokładnie miejscu A1 będzie przecinać DK60. Z planów jakie widziałem węzeł będzie w okolicy rozgałęzienia dróg w miejscu gdzie kończy się miejscowość Sójki ale to były bardzo ogólne plany. Jakby miał ktoś dokładniejsze to bardzo proszę. Ostatnio jechałem DK60 i z tej drogi nie widziałem żadnych prac, a nawet nie wiedziałem gdzie miałem się patrzyć aby cokolwiek z tej drogi zobaczyć.Dzięki.

·
Registered
230 Posts
W jakich temperaturach można pracować?

Mam pytanie, jakie temperatury musiałyby być aby na autostradzie praca odbywała się normalnie? Czy np przy -5 można coś robić czy nie? Bo na razie pogoda jest super i powinni to wykorzystać. Mam nadzieję, że zima w tym roku nie będzie taka ostra jak w tamtym.

·
Registered
230 Posts
Węzeł Sójki

To dziwne bo wcześniej ktoś pisał, że zaczyna się coś dziać na węźle Sójki. W Grudniu będę przejeżdzał na trasie Kutno - Płock i myślałem, że z DK60 coś będzie widać w Sójkach.

·
Registered
230 Posts
Co się dzieje na A1

Czy ktoś coś widział aby na odcinkach były prowadzone jakieś prace? Ja przed świętami będę jechał odcinkiem Kutno - Gostynin to sam się przekonam czy w Sójkach się coś dzieje, mam nadzieję, że tak bo w sumie zimno bardzo się.

·
Registered
230 Posts
A1 Wezeł Sójki

Zima była lżejsza to może są trochę do przodu z pracami. Super by było jakby zdążyli do wakacji 2012:) Co do Euro 2012 to najbardziej się cieszę że pozostaną autostrady:) Bo gdyby nie euro to jeszcze sporo lat byśmy poczekali a tak najważniejsze że wszystko w toku:) Myślę że do lata 2012 zdążą może nie do czerwca ale to sierpnia uda się. Choć najbardziej wyczekiwany odcinek będzie dopiero w 2013r.

·
Registered
230 Posts
A1 Wezeł Sójki

Widzę, że pogodę miałeś super:) Dzięki za zdjęcia, ja przejeżdzałem tam na święta Bożego Narodzenia i od tego czasu widać nawet spory postęp. Tylko się cieszyć. Myślę że w tym roku ten odcinek będzie prawie gotowy bo już końcówka zimy więc ostro ruszą z robotą. Na następną majówkę będzie już można posmigać tym odcinkiem A1:)

1 - 20 of 112 Posts
Status
Not open for further replies.