Skyscraper City Forum banner
Status
Not open for further replies.
1 - 8 of 8 Posts

·
FatBack
2,905 Posts
kolejna chora sytuacja - można budować, ale jednak nie można. co za głupota, i wszystko to, bo Polaczkowi imbecylowi zachciało się zabawy w zabieranie koncesji. kolejny minister, inna wizja. do kitu to wszystko jest

·
FatBack
2,905 Posts
znając życie gdzieś to pewnie tkwi pod stosem papierów w gddkia i w jakimś sądzie....co za idiota z tego polaczka, gdyby nie jego bezsensowna interwencja pewnie by ten odcinek już zaczęli budować.

·
FatBack
2,905 Posts
jak widać, 150km do końca 2010. czyli już nie cała autostrada jak "postulował" Polaczek. w końcu w tej kwestii przynajmniej jakiś urzędas/minister potrafi myśleć realnie

·
FatBack
2,905 Posts
Oświećcie mnie: najpierw jest DŚU, następnie DUL i PnB czy DUL zawiera już w sobie PnB i po otrzymaniu DUL można ogłaszać przetarg????
chyba najpierw DUL, potem DŚU a potem PB. ale teraz to sie zmieniło, teraz mamy cos jakby "pozwolenie na realizacje inwestycji drogowej", a to zastepuje DUL i PB jednoscześnie. jakoś tak. w każdym razie biurokracja :D

·
FatBack
2,905 Posts
Poczytałem sobie trochę nt. Salini na ich stronie internetowej. Przyznam szczerze, że mam pewne obawy. Realizacje typu drogi w Nigerii i Kazachstanie jakoś mnie nie przekonują co do możliwości i jakości tej firmy, zawłaszcza że żadnej drogowej inwestycji w UE nie wykonali (bynajmniej z tego co widzę na stronie). Zalatuje mi to mocno takim "europejskim COVECiem". Obym się mylił.

1 - 8 of 8 Posts
Status
Not open for further replies.