SkyscraperCity Forum banner
Status
Not open for further replies.
2261 - 2280 of 13101 Posts

· Registered
397 Posts
^^Będzie jak z "żółtym domkiem" w Rowniu na Śląsku. :) Ale ciekawe jest to, że dotychczas jeszcze nikt nie dostał kasy ani żadnej decyzji w sprawie swojego domostwa a budowa już się zaczyna. Ludzie w Rowniu znacznie wcześniej zaczęli budować nowe domy.

· Registered
3,537 Posts
Całość A1 Czerniewice - Stryków też buduje się na PnB, z wyjątkiem właśnie odcinka Kotliska - Piątek, gdzie mamy ZnRID.

· Registered
2,067 Posts
Nareszcie łódzki oddział GDDKiA "swoje" przetargi na A1 przeniósł do rozstrzygniętych, szkoda tylko, że w treści ogłoszenia poza datą podpisania umowy nie zamieszczają standardowej informacji z kim umowa została zawarta i na jaką kwotę opiewa - taką zasadę stosują wszystkie inne oddziały.

· Registered
118 Posts
Bardzo przepraszam, jeżeli takie pytanie już padło, ale ciekawi mnie czy a1 na całym odcinku Toruń - Stryków będzie miała nawierzchnię asfaltową? Wszędzie szukałem odpowiedzi, ale nawet na stronie GDDKiA nie znalazłem.

· Autostrady Polska
11,238 Posts
@ klosek

Saperzy sprawdzają całą drogę nie tylko okolicie poligonu.

@ so0okol

Poza jezdniami autostrady buduje się również drogi wewnętrzne (serwisowe lub dojazdowe - różnie się na nie mówi) i one są z nie zawsze z nawierzchni mineralno - asfaltowej. Czsami jest to tylko tłuczeń.

· Registered
167 Posts
Zwiedziłem okolicę Piątek-prawie Stryków. Same paliki. Mimo to z niedoczekania wklejam to co mam ;)

Dla skrupulatnych - mapa dróg gminy Piątek:
http://gminapiatek.home.pl/grafika/mapadrogi.jpg

Zaczynamy od granicy odcinków 2 i 3:
przebudowa drogi wojewódzkiej nr 703 Łęczyca-Łowicz (WD-230)
na południe. Na tych polach ma być zdaje się węzeł.

na zachód (kierunek Piątek)

na wschód (kierunek Łowicz)

przebudowa drogi gminnej nr 104235(G37) Witów-Stare Piaski na odc. ok.0,6km (WD-233)
na północ (wprawne oko zobaczy palik po lewo od tunela foliowego)

na południe

na zachód:

na wschód:

przebudowa drogi powiatowej nr 5115 Piątek-Popów na odc. ok.0,9 km (WD-234)

na północ:

na południe (palik na lewo od drzewa)

północny-zachód (kierunek Piątek)

południowy-wschód (kierunek Popów/Stryków)

przebudow a drogi powiatowej nr 5111 E Mąkolice-Koźle na odc. ok.0,7 km (WD-238)

północ (kierunek Piątek)

południe (kierunek Stryków)

północny-zachód

południowy-wschód

To mój pierwszy "kronikarski" post. Nie bijcie jeśli coś pomyliłem albo nie było czego oglądać ;)

2261 - 2280 of 13101 Posts
Status
Not open for further replies.